opór materii

Moderator: Jacek-P

annar
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1015
Rejestracja: 2006-11-17, 22:00:40

opór materii

Post autor: annar »

Chora podejrzliwość i szczucie jednych na drugich. Jakieś taśmy. Jakieś listy. Oświadczenia lustracyjne ...

Posądzanie urodzonych przed 1972 r. o donosicielstwo i współpracę z esbecją, szantaż lustracyjny wobec "urodzonych w peerelu" jednoznacznie kojarzy się ze znanymi mi z literatury praktyk stalinowskich. :( Żeby skłócić ludzi. :smuteczek:

Pamiętam takie czasy, kiedy bano się słuchać Radia Wolna Europa, kiedy oglądano się na strony przed opowiedzeniem politycznego dowcipu.
Nie daliśmy się. I niech tak zostanie.
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Post autor: KRewa »

Ja rocznik 1959 wyprzedzając konieczność złożenia oświadczenia lustracyjnego przez uczestników Forum oświadczam, że miałem do czynienia w swoim jakże urozmaiconym życiu z MHD, PKO,PZU,PKP, PKS,PTTK, PTHW, ZHP,BHP, SZSP, ZSP, IXI,OMA,CERES,byłem Tropicielem w Zuchach, mam kumpla który podobno był w SB,mam wujka który był oficerem LWP i należał do PZPR ponieważ wtedy niemógł do LPR ani PIS, służyłem w LWP, składałem przysięgę na wierność sojuszom, patent oficerski dostałem od gen. Jaruzelskiego, miałem spotkania bliskiego stopnia z ZOMO(posiadam na tę okoliczność cielesne dowody), zajadałem się z poczuciem grzechu obżarstwa produktami czekoladowymi wyprodukowanymi przez Zakłady im. 22 lipca.
Z tych i pozostałych nieudokumentowanych kontaktów jestem zadowolony i nic nie mam sobie do zarzucenia.
Pozdrawiam wszystkich nie tylko styropianowych kombatantów II i III RP, którzy nieopatrznie poprzez fakt swojego urodzenia mogą stać się z dnia na dzień TW lub inną swołoczą, tylko z tego powodu,że ten który do tej kategorii będzie kwalifikował będzie miał zły dzień.
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Post autor: Tytus Andronikus »

Lustracja jest problemem samy w sobie i mówienie ze jest to proble nas wszytskich to lekka sciema...oczywiscie jestem za tym aby byla bo mnie to wogóle nie dotyczy a posmiac sie mozna kto kogo "zamiatal" ale po za tym to czy to jest problem pokolen lat 70 czy 80 tych??? wátpie znowu zacytuje Stasia Kazika z KULT : "niech sié wstydzi ten co robil nie ten co widzi" a po za tym nic do bani bo co mnie to obchodzi.......
Zablokowany