nasz rząd

Moderator: Jacek-P

Randolph z Sieradza
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2006-11-07, 15:17:34
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

nasz rząd

Post autor: Randolph z Sieradza »

moze ludzie rządzący Ostróda chcą się pochwalic jakich dokonań ostródzka młodzież dokonuje w sporcie!!jestem troche poinformowany tennis strłowy tendencja spatkowa,ostródzki sokół ledwo trzyma się w okręgówcea to dlaczego???Może się pochwlą rozłożeniem dopłat do poszczeólnnych sportów.Na rzecz ziwązku skrablowego(do którego uczęszcza syn pana dąbrowskiego)straciły pięniądze wszystkie sporty a szczególnie BnO.Czy na skrable potrzeba tak wielkich pieniędzy i tzreba jezdzic na obozy w góry??no proszę nie widziałem o tym iż to jest tak istotne!! zraz pewnie zostanę zbluzgany z 10 loginów ludzi z Sld ale to nic prawda pozostanie prawdą;)pozdrawiam:D
No Pain No Game!!Lets Rock this Party!
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Randolphie z Sieradza - nikt na ciebie nie naskoczy. Po prostu pochylimy się ze współczuciem nad Tobą. Następny "ostatni sprawiedliwy". A gra w skrable wymaga dużej inteligencji, wiedzy i oczytania. Co to jest wiedza, inteligencja odsyłam do encyklopedii. To taka duża księga z róznymi fajnymi informacje. NIe bój się jest tam też dużo zdjęć i rysynków. Spróbuj a może coś cię zaciekawi.
[/url]
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
remi
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2006-10-31, 22:38:32

""trochę wywody""....

Post autor: remi »

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Rondel z Sieradza, gdzie się nie wejdzie to wszędzie Cię pełno i tych Twoich „trochę” wywodów, typu:
„(...) trochę się znam (...)”,
„(...) trochę poinformowany (...)”,
„(...) może się dobrze nie znam, ale (...)”,
„(...) władza miasta ma trochę do dróg (...)”
i wreszcie
„(...) odwiedziłem sporo miejsc (...)”......
Jak Twoje życie jest też tak w połowie poinformowane, to nawet nie chcę podejrzewać czym się zajmujesz (może jesteś „trochę” kanarkiem ;-) )
bo bym na zawał trzasnął jak bym się dowiedział, że świadczysz dla mojej osoby jakiekolwiek usługi....nawet wg Ciebie trochę usługi (czyli usługi pośrenie)...
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Niestety zorro muszę przyznać Ci rację, chodź często nie zgadzam się z Twoimi wywodami, tu trafiłeś w same sedno swoją wypowiedzią, choć mam nadzieje, że nie napisałeś tego z pobudek czysto rodzinnych !?
PomijajaPomijając ten mały szczególik, gratuluję wypowiedzi!!!
:D
Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Dom zbudowałem, drzewo posadzilem - ale nie mam syna :( :( :(
Pozdrawiam
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
Zablokowany