Oferta pracy - Pokojówka

Moderator: Jacek-P

Adecco
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2009-11-17, 16:12:29
Gadu-Gadu: 0

Oferta pracy - Pokojówka

Post autor: Adecco »

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3).

Dla naszego Klienta z branży hotelarskiej poszukujemy kandydata na stanowisko:



POKOJÓWKA



Numer referencyjny: PO/OST/OLS/2009
Miejsce pracy: Ostróda

Wymagania:
• wykształcenie średnie;
• doświadczenie na stanowisku pokojówki będzie dodatkowym autem;
• umiejętność pracy w zespole;
• dobra organizacja pracy własnej;
• dyspozycyjność ;

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie działającej firmie;
• atrakcyjne zarobki;



Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

Adecco Poland oddział w Olsztynie
ul. Św. Wojciecha 3/3A III p. pokój 13
tel. 089 535 10 62
e-mail: olsztyn@adecco.pl
szczurek_1989
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-11, 12:06:36
Gadu-Gadu: 10698425

Re: Oferta pracy - Pokojówka

Post autor: szczurek_1989 »

Na początek kilka faktów które Cię odstraszą a mnie skompromitują, a więc: - wiek: 20 lat(to tylko metryka)- doświadczenie zawodowe: niewielkie ale jest Dlaczego szukam tu pracy , ponieważ jestem pazerny na sukces, mam wysokie ambicje, które mimo licznych porażek nie maleją a to tylko dlatego gdyż jestem otwarty na nowe doświadczenia. Posiadam Otwarty umysł, gotowy do Ciągłego uczenia się .Cechuje mnie przede wszystkim dynamizm i energia a co za tym idzie wytrwałość i skuteczność w działaniu.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Oferta pracy - Pokojówka

Post autor: Respecta »

nie to żebym się czepiał, ale chyba chodziło o kobietę
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
MatrixOST
początkujący
początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 2009-08-29, 14:13:40
Gadu-Gadu: 1172445

Re: Oferta pracy - Pokojówka

Post autor: MatrixOST »

A ja chcę się spytać... Po kiego grzyba pokojówce matura? Czy nie wystarczyło by na przykład wykształcenie zawodowe?
Zablokowany