Fontanna

Moderator: Jacek-P

RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: RobertP »

moderator pisze:Wracając do tematu fontanny. Już prawie od miesiąca fontanna nie działa pełną parą. Zewnętrzne dysze w ilości 8 szt. zostały wyłączone, lub nie działają. Dla tych, co nie wiedzą o czym mówię zdjęcia poniżej. Pierwsze z zewnętrznymi dyszami drugie bez zewnętrznych dysz. Dla mnie różnica jest duża.
Fontanna za ponad 200 tys. nie jest całkowicie wykorzystywana. Czyżby kolejny ostródzki falstart czy może raczej bubel?
może nie bubel, ale powiem że nie jest ona tyle warta (chyba przetarg opiewał na sumę 230tyś zł) no chyba że kwota była wpisana wraz z wykupinym kawałkiem ziemii :-D co jest wysoce prawdopodobne !
sam mechanizm i ten stelaż z lampkami i pompami na serio nie był wart nawet 30tyś, widziałem, dotykałem i mogłem ocenić
Awatar użytkownika
bamburek
początkujący
początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 2006-08-21, 09:08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Z nienacka

KIT

Post autor: bamburek »

TO WY CHYBA NIE WIDZIELIŚCIE W SWOIM ŻYCIU Z WIELE FONTANN. JA WIDZIAŁAM KILKA I STWIERDZAM ŻE TA NASZ JEST POPROSTU GÓWNIANA. MAŁA I NIEZBYT EFEKTOWNA. :cry:
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

W tym roku planowane jest postawienie nowej fontanny gdzieś przy jez. Drwęckim.

hym ja to bym widział takie coś jak w Iławie tj. dysze zamontowaną w jeziorze i i woda by sie nie marnowała i by nie było syfu tak jak jest teraz przy pazażu.
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

:) Kiedys dawno dawno temu byly na jeziorze drweckim, plywajace fontanny :) .... byly to tylko plywaki pewnie z jakimis dyszami ale ... efekt byl mily..... po za tym szkoda naszych "syrenek" :( pomnik wprawdzie prezentuje sie niezle na tych wysokich filarach ale kto go widzi po za tymi ktorzy cumuja tam jachty ... ja wychowalam sie na Syrenkach i brakuje ich w centrum .... :> ... a nawet gdzies na wodzie ;> ...jako fontanny.
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

Post autor: sen »

Wszak był taki koncept, żeby ustawić Syrenki przy molo, na słupach wbitych w dno jeziora. Cóż z tego jednak, skoro jakiś koleś jakiegoś kolesia zapragnął mieć je u siebie?
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

tak, wlasnie widze i czytam coraz czesciej ze konceptow w ostrodzie nie brakuje tylko nie ma komu tego wykonac lub jak piszesz ... kolesie jakiegos kolesia.... stoja na drodze .... :/
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Zablokowany