Czy tego oczkuje bezrobotne społeczęństwo???

Moderator: Jacek-P

OKO

Czy tego oczkuje bezrobotne społeczęństwo???

Post autor: OKO »

Inwestycja za 18 milionów
Zawiązek Gmin Czyste Środowisko chce rozpocząć na wysypisku śmieci w Rudnie budowę nowoczesnego zakładu zagospodarowania odpadów komunalnych. Decyzja o przetargu na wykonanie inwestycji ma zapaść w poniedziałek.

Przygotowania trwały kilka lata. W tym czasie gminy tworzące związek przyjęły program, który zakłada, że na wysypisku w Rudnie powstanie nowoczesny, międzygminny zakład z segregacją i recyklingiem odpadów. Zakład będzie jedną z największych inwestycji z zakresu ochrony środowiska w regionie. Szacuje się, że może kosztować około 18 mln złotych. Gminy liczą nie tylko na środki własne, ale również na pomoc z różnych programów unijnych.
Sen

Re: Czy tego oczkuje bezrobotne społeczęństwo???

Post autor: Sen »

Czego jak czego, ale wysypiska smieci z prawdziwego zdarzenia na pewno oczekuje. Inna sprawa jest, czy inwestycja ta prowadzona bedzie profesjonalnie, czy tez metodami partyjno-towarzyskimi.
Awatar użytkownika
pewien ekolog
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:20
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Miasto nad Rzeką i Jeziorem Ostródą zwane

Re: Czy tego oczkuje bezrobotne społeczęństwo???

Post autor: pewien ekolog »

...pewnien jestem, że taka inwestycja się opłaci całej naszej gminie...i tu powstaje pytanie...komu jeszcze się to opłaci?...nie wierzę w to, że nie będzie ludzi w naszym mieście, którzy się na tym nie nachapią...
...obywatelu dołóż starań!!!
...My ci też dołożymy...
OKO

Bezrobotnych do gazu ???

Post autor: OKO »

opłaci się tym co na tym zarobią ...... najpierw za pieniądze podatników wybuduje się piękną fabryne a nastepnie cwaniaki sprywatyzują na swoje konto i będzie napewno piekny interes......dlaczego nie inwestuje sie w ludzi tylko w śmieci??????
nonsens

Re: Bezrobotnych do gazu ???

Post autor: nonsens »

co z wami ludzie?
ktoś musi wykonać tą inwestycję a przecież nie urzędnicy w garniturach
gdyby firmy budowlane nie miały takich zleceń to nie zatrudniałyby ludzi
Oczywiście

Budować VVVVVVVVVVVVVVVVV

Post autor: Oczywiście »

Jestem za inwestycjami, to też jest forma budowy ale w zasadzie to hotele wolę.
luz

Re: Czy tego oczkuje bezrobotne społeczęństwo???

Post autor: luz »

takie nowoczesne wysypisko jest potrzebne wszyskim. pytanie postawione jest żle! ludziom bezrobotnym potrzebna jest przede wszyskim praca i to dobra praca.
pytanie powinno brzmieć zatem "czy ludziom potrzebne jest wysypisko śmieci?"
moim zdaniem odpowiedź jest prosta TAK !!! i cieszy mnie że będzie to nowoczesne wysypisko śmieci - bo takie są czasy - nie robi się rzeczy przestażałych . kwota jest bardzo duża . mam nadzieję że te pieniądze zostaną wydane dobrze . Problemem naszy czasów jest ochrona środowiska i ten cel należy realizować a nie tylko gawędzić i rozstrząsać nad nim. Dobrze że od wysypiska zaczynamy . Ale przede wszystkim powinniśmy zacząć od siebie.
Natomiast zgadzam się z obawami wszystkich wypowiadających się tutaj .
Tym przedsięwzięciem kierują nasi radni i co gorsze (bo nie wiemy o nich) ludzie którzy stoją za ich plecami i mówią im co mają robić tzw. pseudobiznesmeni ostródzcy, kombinatorzy, ludzie mniejszego i wiekszego kalibru którzy w nieuczciwy sposób działając z własnej chciwości będą z wymienionej wyżej kwoty chcieli urwać jak najwięcej dla siebie. Mają oczywiście dobro projektu i ochrony środowiska głęboko w
....dupie ......
widz

Re: Czy tego oczkuje bezrobotne społeczęństwo???

Post autor: widz »

pracy ... dajcie ludziom pracy
Mar-gol

Re: Czy tego oczkuje bezrobotne społeczęństwo???

Post autor: Mar-gol »

Czy może Ktoś zacznie myśleć i zacznie likwidować bezrobocie. Jak na razie to tylko gatka szmatka.
jajcarz

Kto zlikwiduje bezrobocie???

Post autor: jajcarz »

To mogą zrobić wyłacznie ludzie biznesu, nie budżetowcy
Nowy

Re: Czy tego oczkuje bezrobotne społeczęństwo???

Post autor: Nowy »

Miski bo igrzyska są od dawna.
Zablokowany