Prowokacja w Urzędziem Miejskim...

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Jest już jakieś oficjalne stanowisko Urzędu Miasta na ten temat ??
rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

Post autor: rocho »

Niebawem kolejne rewelacje z wizyty rewizora w ostródzkim urzędzie.
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

W poniedziałkowym Fakcie, sam nie kupuje tej gazety, gdyż czytam bardziej poważniejsze gazety np. Świerszczyka czy Pani Domu, zobaczyłem wypowiedzi naszych mieszkańców na ten temat. Tylko zastanawia mnie jedno. Mianowicie czemu są pokazane tylko reakcje wyśmiewania ? Co prawda Pan D. kompletnie sie skompromitował i pokazał swoją głupote ale mimo tego są też zdania na temat samej prowokacji, że była bardzo "hamska" i na tego typu działania są odpowiednie paragrafy. Publikacja tego zdarzenia zwiększyłą sprzedaż gazety w naszym regionie ale teraz za to ktos powinien odpowiedzieć. Bo jak tak może być, że jakiś podrzędny dziennikarzyna podszywa się pod przedstawiciela ministerstwa. Co to ma być ? Druga edycja "Konsula" z Fronczewskim ??
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

rocho pisze:Niebawem kolejne rewelacje z wizyty rewizora w ostródzkim urzędzie.
Ile kosztuje gnojenie własnego gniazda?
Awatar użytkownika
Mars
początkujący
początkujący
Posty: 91
Rejestracja: 2005-02-17, 18:54:51

Post autor: Mars »

Awatar użytkownika
DJ_Zbycho
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2004-05-15, 10:38:12
Gadu-Gadu: 8736988
Lokalizacja: z czata
Kontakt:

Prowokacja

Post autor: DJ_Zbycho »

:D Śmiech, bo śmiech, jaja, bo jaja, ale czy nie warto się zastanowić nad tym co czuje pan D, w jakim jest teraz stanie psychiczno-zdrowotnym po takim numerze nie mógłbym się pokazać conajmniej przez rok. Pozdrawiam wsiech ludności.
Awatar użytkownika
DJ_Zbycho
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2004-05-15, 10:38:12
Gadu-Gadu: 8736988
Lokalizacja: z czata
Kontakt:

Prowokacja

Post autor: DJ_Zbycho »

-Kto rozpowszechnia nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd wiadomości o przedsiębiorstwie, w szczególności o osobach kierujących przedsiębiorstwem, wytwarzanych towarach, świadczonych usługach lub stosowanych cenach albo o sytuacji gospodarczej lub prawnej przedsiębiorstwa, w celu szkodzenia przedsiębiorcy, podlega karze aresztu albo grzywny- Czy stanowisko w Ministerstwie to nie jest czasem stanowisko w przedsiębiorstwie ?
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

bez amatorki

Post autor: morderator »

Drogi Zbyszku ministerstwo, to nie przedsiębiorstwo! Do tego przypadku przyda się inny artykuł kodeksu, samo wprowadzenie w błąd. Gazeta "FucKTY" zapłaci bankowo przed sądem za ten "numerek" ale czy z drugiej strony takimi rzeczami mają się zajmować gazety-udawanie nieistniejących ministrów??? Normalność "faktów"jest popier...... mówiąć po polsku. Reklama czy, to dobra czy zła jest tylko reklamą a o tym zapomnieli twórcy tego "ministerstwa" i teraz ludzie będę bronić wice jako człowieka pokrzywdzonego.
wsciekly
początkujący
początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 2005-05-05, 20:16:04

Buhahaha

Post autor: wsciekly »

Król powrócił. Po wielu miesiącach nieobecności na tych starych śmieciach, po wielomiesięcznej tułaczce w końcu wróciłem. Wiele widziałem, nawet 7 lipca w Londynie mało co o śmierć się nie otarłem bo za chlebem musiałem jechać i cięzko tyrać Bo nasz Pan N i Pan D widzę że głównie w jakieś fontanny i mrzonki się bawią że tu wszyscy z turystyki wyżyją.
A dobrze, że w końcu ktoś wyśmiał tych błaznów, a że płonącego wieżowca w roli głównej no to nagroda dla Faktu. Tylko dlaczego Fakt pisał że Pan D się czerwienił przecież on zawsze taki płonący wieżowiec.
A z drugiej strony coraz bardziej upewniam się że Pan N coś o tym wiedział wcześniej i po prostu swojego kolegę Pana D wystawił.
Niech płonie ostródzka sitwa SLDowska Burn Baby Burn Buhahaha. Żadne krokodyle łzy nie pomogą.
dora
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2005-11-24, 10:48:26

afera z "FAKTEM"

Post autor: dora »

'Uważam, że mamy problem, ale nie z władzą, a z KABLARZEM.
Szukanie sensacji, zemsty.... kosztem CAŁEGO MIASTA.
Proponuję wywieść na taczce .... może nawet na taczce z gnojem, albo...... ale czy ON MA JAJA"- Swietnie a ja wiem, że w Ostródzkich urzędach nie liczy się co umiesz, ale czy twoja teściowa, mama, wuj, czy ciocia ci pracę załatwią i taki mamy efekt[/list]
wsciekly
początkujący
początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 2005-05-05, 20:16:04

Ameryka odkryta

Post autor: wsciekly »

Dora ameryki to ty raczej nie odkryłaś jak świat światem takie powiązania w urzędach są i będą, tylko jaki gips do tego ma to że dwa głąby już czwarty rok z rzędu urządzają w naszym mieście igrzyska. Imprezka to tu imprezka to tam to raczej promocja miasta ma się czym pochwalić, ale cokolwiek promocja robi to robi to dla miasta a nie dla tych dwóch gości bo oni i tak zawsze swoimi działaniami ośmieszają Ostródę. Ujmę to tak, po czterech latach jest różowo i kolorowo, ale tylko na zewnątrz nie dla mieszkańców, a do tego jeszcze staliśmy się pośmiewiskiem dla całej polski, a z tego co ja wiem to ta imprezka z Faktem wynikła z programu detektor, Pan D i Pan N kłamliwie się oburzyli że to niby nie prawda 99,99% przy wielkim wtórze gazety Ostródzkiej (to temat już wogulę na wielki spektakl hipokryzji) po tym programie wysmarowali jakiś list chyba do KRRIT i to jest zemsta TVN, która wsparła w ten sposób Polsat, (polsat, tvn dwa bratanki jak by ktoś nie wiedział), a tak naprawdę Fakt to tu jest pionkiem. Chodziło o udowodnienie że Pan N i Pan D jednak są wielbłądami. Dla mnie oczywiście są i myślę że dla większości mieszkańców też pomimo tej ciągłej propagandy sukcesu w gazecie Ostródzkiej. A pierwsza rysa na tym układzie wbrew tej propagandzie to jaka? Oczywiście skorumpowanego Antka w polityce już nie ma i mam nadzieję że nie będzie. Amen.
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

Prawda jest taka, że mieszkańcy mają dość Pana N. i Pana D.
Te propagandowe hasła typu Letnia Stolica czy Miasto Tour de Polgone - nie mają pokrycia w rzeczywistości - ludziom, żyje się poprostu biednie.
Miasto nie pozyskuje środków unijnych - to jest skandal!!!
Miasto nie ściąga inwestorów a jedynie sprzedaje działki za śmieszne ceny - tak jak tą na Placu Jana Pawła II - za 250.000 a warta była conajmniej 700.000 zł. Swoja drogą jakie postępy sa w tej sprawie w prokuraturze? Urzędowa Gazeta o tym wspomniała i co cisza? Zakaz dalszych publikacji na ten temat?
Też mam takie wrażenie, że incydent z Faktem to zemsta za wypowiedź pana D. w TV, w temacie pokazania Ostródy w programie Detektor TV 4.
Zemsta w imię jakiejś tam jedności dzinnikarskiej.
DŻI
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2004-04-03, 19:59:46
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda, ONJ, STPG
Kontakt:

hehehe

Post autor: DŻI »

Spójrzmy prawdzie w oczy - rządzą nami debile...no ok - (...). Pan D. oczywiscie zna sie na wszystkim.Może pochwalic się największym bembnem (!!!) świata i umiejętnością podkładania śmiesznej muzyczki do kroków...hehehe...byle kto może wejść do Urzędu, podać się za ministra, a Pan D. będzie sie przed nim płaszczył jak....płaszczka;) no sory, ale to przegięcie!!!Jak pisał M.Rej:"...insi ujrzą łańcuch i mu się kłaniają, już nie Pana lecz złoto za ślachcica mają..." WRACAJ DO LUBAJN!!!Peace
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

co powie ryba- DZI?

Post autor: Tytus Andronikus »

Nazywanie kogoś debilem też jest karalne...To jakaś choroba lokalna...
DŻI
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2004-04-03, 19:59:46
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda, ONJ, STPG
Kontakt:

...

Post autor: DŻI »

No...szkoda, że bycie debilem karalne nie jest...
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

choroby lokalne

Post autor: mojsa »

debilizm jest chorobą tak samo jak kretynizm.
korab
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2005-05-08, 18:14:39

Re: co powie ryba- DZI?

Post autor: korab »

Tytus Andronikus pisze:Nazywanie kogoś debilem też jest karalne...To jakaś choroba lokalna...
DŻi nie nazwał nikogo personalnie debilem, stwierdził jedynie, że rządzą nami debile, a to już karalne nie jest
korab
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2005-05-08, 18:14:39

Re: bez amatorki

Post autor: korab »

morderator pisze:Drogi Zbyszku ministerstwo, to nie przedsiębiorstwo! Do tego przypadku przyda się inny artykuł kodeksu, samo wprowadzenie w błąd. Gazeta "FucKTY" zapłaci bankowo przed sądem za ten "numerek" ale czy z drugiej strony takimi rzeczami mają się zajmować gazety-udawanie nieistniejących ministrów??? Normalność "faktów"jest popier...... mówiąć po polsku. Reklama czy, to dobra czy zła jest tylko reklamą a o tym zapomnieli twórcy tego "ministerstwa" i teraz ludzie będę bronić wice jako człowieka pokrzywdzonego.

A gdybym tak w przyszłości przyszedł do Panów D i N i podał się za Świętego Mikołaja, a oni przypadkiem by mi uwierzyli, to czy za ten "numerek" również zapłacił bym przed sądem
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Jeżeli potem zrobiłbyś z tego prymitywny, pełen nienawiści fotoreportaż, wyszydzający nie tylko z gospodarza, nie tylko z jego
współpracowników, ale także wszystkich mieszkańców Ostródy. .
w którym podpisy pod każdym zdjęciem byłyby pełne złości, nastawione
tylko na szykany....

Nie na tym polega demokracja, jeżeli nie jesteśmy zadowoleni z władzy, możemy ją odwołać, zgodnie z prawem w drodze referendum.... nie musimy posuwać do zagrywek "poniżej pasa"...
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

referendum..., odwołać..., demokracja...
Cokolwiek by w tej sprawie nie napisać to do tego człowieka na stałe przylgnie określenie "wiceburmistrz od kibli".
Takim Go zapamiętam.
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

A ja go dzisiaj widziałam, na spotkaniu z "prawdziwym"....
Może inni przejmują się bardziej niż on....
Bo chyba nie jest aż tak dobrym aktorem?
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

Nie znajdziesz tu godności i honoru. Inny by powiedział: zrobili skandal z moją osobą - odchodzę, zobaczcie jaką mam krzywdę, to idzie na Wasze sumienie.
A tu nie plują a on mówi, że to deszcz pada.
Ma chłopak nadzieję na zachowanie stołka po wyborach. Myli się...
Ale szczerze to szkoda mi jego- z wielu względów
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

Marcelina napisz co było na tym spotkaniu?
Tymoteusz
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2005-11-26, 00:09:40
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Tymoteusz »

W końcu i ja mogę się wypowiedzieć na tym forum. Otóż na poczatek powiem jedno - czy lubie czy nie lubię Viceburmistrza Pana D. to jedno dla mnie jest jasne - i trzeba to powiedzieć otwarcie - za tym zamieszaniem stoi Rocho, który o wszystkim wie a niejeden z nas pewnie wie, kto to jest. Gość godny pożałowania, zestresowany i z ogromnym bagażem kompleksów, :x . Człowieku, jezeli kogoś nienawidzisz to mu to powiedz a nie śmiecisz w tym mieście ze szkodą dla niego.jakie wynosisz z tego korzyści. Bierze mnie na mdłości.
wsciekly
początkujący
początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 2005-05-05, 20:16:04

Nieświadomi?

Post autor: wsciekly »

Ja powiem tylko tyle. To co Pan D i N zrobili złego dla tego miasta oraz to czego nie zrobili (co moim zdaniem jest najgorsze) to jest to dokładnie tyle, ile trzeba żeby nawet po takim chamskim wkręcie jak zrobił TVN24 (bo po raz kolejny zwracam uwagę że Fakt był tu tylko pionkiem, wykonawcą brudnej roboty) nie trzeba było żałować tych dwóch panów. Żałowanie ich w świetle tragedii tego miasta wynikającej z ich działalności jest po prostu ślepym i tępym marszem owieczek na rżnięcie. To jest dokładnie tak jak by 95% społeczeństwa tego miasta pytało się idąc przez miasto dlaczego nikt nic nie robi, albo nawet chociaż nie wyjaśnia co zrobić z 40 tysięcznym miastem przerżniętym na połowę, jak ten problem rozwiązać, dlaczego malutka część społeczeństwa zablokowała przeniesienie cmentarza i dlaczego Pan N i D się tego wystraszyli, dlaczego nie ściąga się środków unijnych, dlaczego pozwala się pracować pijakom w UM, dlaczego ci panowie wkręcali nam od początku kłamstwo że wiedzą co zrobić z koszarami i że mają inwestora, dlaczego pozwala się budować stację CPN w środku miasta, wierzę telefonii komórkowej przy jednym z największych osiedli w mieście, (co w świetle tego po raz kolejny potwierdza moją hipotezę ze tym Panom wcale nie zależało na ochronie środowiska podczas akcji Kronospan motywem walki było coś innego patrz moje wcześniejsze posty). I te 95% społeczeństwa zdając sobie sprawę z tego wszystkiego nagle pożałowała by tych dwóch Panów z powodu akcji TVN24 i im wszystko wybaczyła? NIGDY. Za to wszystko trzeba będzie kiedyś zapłacić. Ja nie mówię tylko o przegranych wyborach, ale mówię o konieczności powołania komisji ds. bierności którą ci dwaj Panowie uskuteczniają na szkodę miasta, która powinna być powołana po ich przegranych wyborach i ich punkt po punkcie rozliczyć. To jest tylko pomysł dla tych wszystkich, którzy przyjdą po Panu N i D żeby ta hybryda więcej się nie podniosła. To jest minimum. Z najlepszej strony co do Panów N i D można by rzec tylko: Boże dimitte illis; non enim sciunt quod faciunt.
Zablokowany