kto studiuje na UMK w Trouniu lub dopiero zacznie??

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Izzy_
początkujący
początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2007-01-29, 16:45:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: Izzy_ »

z resztą ja sobie lubię pooglądać zwłoki, rekonstrukcje zbrodni, zdjęcia w aktach.. ;) także karny jest jak najbardziej dla mnie, ew. prokurator ;)
w kokainie tonę.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Izzy_ pisze:z resztą ja sobie lubię pooglądać zwłoki, rekonstrukcje zbrodni, zdjęcia w aktach.. ;) także karny jest jak najbardziej dla mnie, ew. prokurator ;)
łoł....to niezdrowe chyba...
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
Izzy_
początkujący
początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2007-01-29, 16:45:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: Izzy_ »

możliwe, ale dla mnie to jest ciekawe zajęcie, szukanie śladów, czegoś co naprowadzi na dobry trop. albo rozkminianie, co było motywem. Pani w mojej księgarni się przyzwyczaiła, wykupiłam chyba pół asortymentu o seryjnych mordercach, psychologii i kryminalistyce ;)
w kokainie tonę.
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

hmmm prawników jak mrówków ogólnie rzecz biorąc.każdej maści.do0brze teraz zabawić się w prawo europejskie,bo jest mało wykwalifikowanych pod tym względem prawników.a co do studiów,osobiście uważam,że powinno się studiować to,co się lubi i w czym się można realizować,bo teraz ludzie po najbardziej ambitnych i prestiżowych kierunkach kopią rowy.trzeba po prostu kombinować,a studia w naszych czasach to przedłużenie młodości i poszerzenie horyzontów nie dające w żadnej mierze pewności co do naszej przyszłości.
Awatar użytkownika
Izzy_
początkujący
początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2007-01-29, 16:45:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: Izzy_ »

no ok, ale zostanę antropolożką kultury i wszyscy będą się pytać 'coooo? kim pani jest?' sytuacja prawdziwa, jeden z naszych superwykalifikowanych dziennikarzy w rozmowie z Joanną Bakir spytał 'a przepraszam, czym się pani zajmuje?' poza tym na historię kultury i sztuki trzeba poświęcić całe życie, poza tym po ogólniaku dostać się np na historię sztuki to graniczy z cudem..

i co z tego, że prawników jak psów? absolwentów stosunków, dziennikarstwa itp również. najbardziej w cenie teraz jest polibuda, ale niestety kto się urodził humanistą to niewiele w tym polu zdziała.
w kokainie tonę.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

lesny09 pisze:studia w naszych czasach to przedłużenie młodości i poszerzenie horyzontów nie dające w żadnej mierze pewności co do naszej przyszłości.
Wierz mi tej pewnośći nie ma i po studiach. Gwarancji przyszłosći nie ma nawet w wolnych zawodach.
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

fakt Izzy. nauki scisle teraz swieca triumfy i zaluje,ze zaczynajac ogolniak nie zostalem w klasie biochemu.przenioslem sie do humana i teraz zaluje,bo nie jestem ani humanista ani umyslem stricte scislym,wiec i tu i tu dalbym rade tyle,ze teraz za pozno na zmiane.chyba bylem wtedy za glupi,zeby uwzglednic panujaca wowczas koniunkture i popyt ;] za bledy mlodosci sie placi ... ;)
Awatar użytkownika
Izzy_
początkujący
początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2007-01-29, 16:45:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: Izzy_ »

To miałeś dobrze, że sprecyzowanych predyspozycji nie posiadałeś ;)) ja niestety jestem taki debilem z fizyki i matmy, że głowa mała - tylko human ;)
w kokainie tonę.
Zablokowany