Do byłych kandydatów na Burmistrza

Moderator: Jacek-P

sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Do byłych kandydatów na Burmistrza

Post autor: sprawiedliwy »

To co się dzieje w Ostródzie jest już słynne w całej Polsce i postrzegane jest jako farsa i naigrywanie się z wyborów.
To, że z kandydowania zrezygnował pan Brodiuk jak został wybranym na starostę - to jeszcze rozumie. Ale nie potrafię zrozumieć postępowania pana Najmowicza. I chyba nawet jego koledzy partyjni tego nie rozumieją. Jak zawsze podkreślał pan Najmowicz -"jestem biegaczem maratończykiem - walczę do końca". A tu co? Gdzie ta walka, dlaczego olał Pan tych ludzi którzy na Pana oddali głos?
Podobno kiedyś był Pan wyrzucony z gabinetu starosty, zabrał Panu mikrofon na jakieś dużej miejskiej imprezie - może takie metody Pana motywują? Taki "masochizm". Szkoda - jedną decyzja stracił Pan BARDZO DUŻO. Szacunek i zaufanie tych którzy na Pana głosowali.
A mam prośbę do innych forumowiczów - jeżeli chcecie tutaj rzucać obelgami, to dajcie sobie spokój. Myślę, że Przewodniczący Rady Miejskiej i tak ma problemy przy porannym goleniu się.
Napiszę tak - tej decyzji nie rozumiem i nie szanuje.
NIE JEST SZTUKĄ WYGRAĆ - SZTUKĄ JEST PRZEGRAĆ Z HONOREM.
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: Do byłych kandydatów na Burmistrza

Post autor: dmytro »

Mówisz o słynnym "wyp***" wypowiedzianym w gabinecie? Żenujące jest w tej chwili wszystko. Pomyśleć, że Najmowicz był w moim mniemaniu najlepszym z kandydatów. Są siebie warci i już praktycznie skończeni. W tej chwili nikt na serio ich nie odbiera a będzie coraz gorzej. Życzę powodzenia.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Awatar użytkownika
Honesto
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2010-08-17, 09:17:46
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kątno-Ostróda-Warszawa

Re: Do byłych kandydatów na Burmistrza

Post autor: Honesto »

Kandydaci popisali się. Nie ma co. Pan Najmowicz i Starosta (wciąż nim jest :-D ) zagrali nam wszystkim na nosie. POPis strategii powalający. Poziom uczciwości wobec wyborców żaden. Ich głupota sięgnęła już dna i puka w w nie od dołu. Szans na poprawę nie widać. Nawet J.Kaczyński walczył z poziomu prawie zerowego poparcia i o mały włos nie wygrał. Fakt inna liga. Ludzie szanują tych którzy walczą do końca. Ciepłe posadki to jedyny cel tej kampanii. Prowincja umysłowa spin doktorów jednym ruchem ustawiła ich poza nawias poważnego traktowania. Przekreślili swój misternie tkany wizerunek uczciwych obywateli. Wątpię aby mieli jakiekolwiek szanse na wybór w przyszłości. Choć w jak mawiają moi przyjaciele - w Polsce wszystko możliwe, "wszak tu prawie białe niedźwiedzie i do cywilizacji daleko".
Audi multa, loquere pauca
MatrixOST
początkujący
początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 2009-08-29, 14:13:40
Gadu-Gadu: 1172445

Re: Do byłych kandydatów na Burmistrza

Post autor: MatrixOST »

Przecież to są zakulisowe zagrywki, o których my zwykli wyborcy pewnie się nie dowiemy... A na pewno nie tak szybko jak byśmy chcieli. Wszyscy się ze sobą ugadali. "Jak wygram ja to dam Ci dobrą posadę. Po co masz dalej startować". Ktoś mi powie o co chodziło kiedyś z zamknięciem Najmowicza w szafie przez maturzystów?
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: Do byłych kandydatów na Burmistrza

Post autor: dmytro »

Rozgrywki polityczne to mogą być w wykonaniu ludzi inteligentnych i na poziomie. Ja takich nigdzie nie widzę. Wystarczy pooglądać sesje rady powiatu i przemówienia starosty. Toż to edukacyjna tragedia.

Tak na marginesie. Kiedy Brodziuk skończył uczelnię wyższą?
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Zablokowany