Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: Jacek-P »

Kandydat na burmistrza Olgierd Dąbrowski wystosował dziś do pozostałych kandydatów oraz mediów zaproszenie do debaty na warunkach ustalonych przez przedstawicieli sztabów sztaby. Otwarta formuła współpracy w realizacji debaty daje szanse, iż każdy z kandydatów w równym stopniu będzie miał wpływ na jej przebieg. Kandydat w swoim zaproszeniu zaproponował środę 17 listopada, jako termin debaty a miejscem jej przeprowadzenia miałby być zamek w Ostródzie. Ostateczne potwierdzenie oraz dokładny termin i godzinę rozpoczęcia debaty poznamy zapewne jutro.
Jeśli dojdzie do tej debaty będzie ona nie lada okazją poznania programów kandydatów, oraz ich konfrontacji przed mediami oraz wyborcami.
Ostatnia tego typu debata, miała miejsce 30 września 2002 roku i odbyła się w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku.

Forum na zamku z kandydatami na fotel burmistrza

Zdjęcia z forum wyborczego 2002
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: toledo »

Dobry ruch. Na kilka dni przed dniem wyborów, gdy juz każdy z kandydatów ma swój plan działania, kandydat, który dotychczas do wyborców nie wychodził (przygotowywał się do debaty?) rzyca propozycję. Nie sądzę, by ktokolwiek ją przyjął. Po co? I na to liczy pewnie p. Dąbrowski. Proszę, JA CHCIAŁEM!
Takiej debaty nie organizuje się na łapu capu. Gdyby więc wziąć propozycję O.D. powaznie to potrzeba kilku dni na uzgodnienie szczegółów. Najbliższy termin: piątek, tuż przed ciszą wyborczą. Żadna debata nie zmieni wówczas już niczego.
Saxon
początkujący
początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 2010-11-14, 17:11:42
Gadu-Gadu: 0

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: Saxon »

No zaczyna się dziać hehehe. Bardzo dobry ruch uważam.
toledo pisze:Nie sądzę, by ktokolwiek ją przyjął. Po co?
A po to szanowny Panie Toledo, aby przedstawić swoje status quo co do dalszego kierunku działania. Mój kandydat na pewno będzie i przyjmie zaproszenie (z tego co wiem). Na debacie nie zjawią się kandydaci, którzy tak naprawdę poza zamydlaniem oczu nie będą potrafili merytorycznie się odnieść do wysuwanych tam kwestii.
toledo pisze:Takiej debaty nie organizuje się na łapu capu. Gdyby więc wziąć propozycję O.D. powaznie to potrzeba kilku dni na uzgodnienie szczegółów.
He he he he kilka dni na uzgodnienie szczegółów. Jakich szczegółów? Panie Toledo niech mnie Pan nie rozbawia. Trzeba przedstawić instrukcję jak siada się za stołem i merytorycznie rozmawia o problemach i rozwoju Ostródy. Na taką debatę można pójść z marszu jeśli się ma wizję dalszego rozwoju miasta i ma się doświadczenie samorządowe. To nie jest nic strasznego, ale gdyby była ona transmitowana na żywo obnażyłaby znajomość problematyki przez co niektórych.
Panie Jacku proszę o więcej szczegółów co do godziny. Jak Boga kocham pójdę. :D
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: chochlik »

saxon napisał:
Drogi Panie Toledo za dużo naczytałeś się o sztuczkach socjotechnicznych i manipulacji. Mój kandydat ma program, ale jest tak samo gó....no wart jak i jego kontrkandydatów, bo do programu Pana Dąbrowskiego nie mogę się odnieść bo go nie ma. Ja głosuję na człowieka a nie na program.
Chochlik pyta:
To po co ta debata? Po co marnować czas na gó..no warte programy, albo brak programu?
Czy debata ma pokazać, który kandydat jest przystojniejszy i ma większą erudycję?
Pozwolę sobie prawem kaduka być rzecznikiem wszystkich konkurentów Dąbrowskiego i wydać oświadczenie:

Najprzystojniejszym i największym erudytą jest Pan Olgierd Dąbrowski. ale nie mamy czasu, by stworzyć chór i odśpiewać pean na temat.

Oj, saxonie, zagubiłeś się w tych dyrdymałach pisanych do toledo. Juz nie będę zmieniał tematu i tu skomentuję resztę.
cofnij się nie do lat 60-tych, tylko do średniowiecza. Nie było wtedy problemów z korkami samochodowymi, wtedy były korki wołowe. nie było problemów ze śmierdzącą kanalizacją, bo nieczystości pływały po ulicy i śmierdziało wszędzie. Ale nie było tez debat kandydatów na burmistrza i świat był wtedy piękny :)
Saxon
początkujący
początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 2010-11-14, 17:11:42
Gadu-Gadu: 0

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: Saxon »

:D tylko tyle.
chochlik pisze:To po co ta debata? Po co marnować czas na gó..no warte programy, albo brak programu?
Debata jest potrzebna po to aby kandydaci przedstawili i udowodnili, że ich programy nie są gó...no warte. Jak do tej pory jest to tylko kupa haseł i 100 000 deklaracji. Niech przekonają mnie do swoich programów, albo braku programów. Sam jestem ciekawy co P. Dąbrowski zaprezentuje. Zgodzę się z Tobą Choliku, że erudykcja związana z Ostródą jest ważna w tego rodzaju spotkaniach.
Ja o fachowość i erudycję swojego kandydata się nie boję.
Poza tym nie zagubiłem się w tych dyrdymałach, tylko roztrząsanie jednego problemu nie omawiając genezy i nie rozwijając szeroko tematu, a jedynie zawężając do środkowego przejazdu albo smrodu jest guzik warte.
chochlik pisze:Najprzystojniejszym i największym erudytą jest Pan Olgierd Dąbrowski. ale nie mamy czasu, by stworzyć chór i odśpiewać pean na temat.
Nie sądzę aby był przystojny, a jakim jest erudytą to pokaże debata. Nie mogę tego Pana tak stanowczo jak Ty ocenić. Wnioskuję, że Ty go znasz bardzo dobrze i wiesz jakim jest człowiekiem. Ja tego Pana nie znam tak szczegółowo, więc się nie wypowiadam. Ja śpiewać nie umiem, a pieśni pochwalne niech śpiewają ludzie z jego ugrupowania, chyba że Ty Chochliku masz na to ochotę.
chochlik pisze:(.....) i świat był wtedy piękny :)
Nie żyj przeszłością, a żyj przyszłością :-D
Pozdrawiam
Kacper
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2010-01-24, 08:12:09
Gadu-Gadu: 0

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: Kacper »

Saxson nie Dąbrowski powinien organizowac debate a media to juz jest cos podejrzane.
To Dąbrowski chce sie pokazać bo w tej chwili jest poza II turą tak wskazuja badania przeprowadzone przez niego.
Zdziwilbym sie jakby Najmowicz i Brodiuk (pewniacy w II turze) zgodzili sie na taki układ.
O debacie Mowilo soe 3 tyg temu jednak od tamtej pory cisza. Pytam sie komu ona ma słuźyć na pewno DAbrowskiemu, ale cóź tonący brzytwy sie chwyta.
Coraz bardziej jestem przekonany ze w ostatecznej rozgrywce beda Brodiuk i Najmowicz.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: toledo »

Dokładnie, Kacper! Dąbrowski chce stworzyć wrażenie otwartości. Przez trzy tygodnie nie reagował. Teraz chce Najmowiczowi i Brodiukowi (tym co wyszli do wyborców) zabrać czas na spotkania, podczas których go wyraźnie punktują.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: toledo »

Saxon! W innym poście namawiasz mnie do obejrzenia sesji rady miejskiej. Znaczy oglądałeś. To czemu teraz piszesz, że nie wiesz jakim erudytą (napisałbym raczej demagogiem) jest p. Dąbrowski? Oj, gubisz się, gubisz!
ERYK
początkujący
początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 2009-03-28, 20:23:38
Gadu-Gadu: 0

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: ERYK »

DEBACIE Z PANEM DĄBROWSKIM- STANOWCZO MÓWIMY NIE !

W. Brodiuk, Cz. Najmowicz
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: mmgg »

Saxon pisze:
A po to szanowny Panie Toledo, aby przedstawić swoje status quo co do dalszego kierunku działania. Mój kandydat na pewno będzie i przyjmie zaproszenie (z tego co wiem). Na debacie nie zjawią się kandydaci, którzy tak naprawdę poza zamydlaniem oczu nie będą potrafili merytorycznie się odnieść do wysuwanych tam kwestii.
czyli wypisz wymaluj sytuacja z przed ośmiu lat , FARSA DEBATY
z twojej wypowiedzi wynika , że kandydat Dąbrowski już w tej chwili może odnieść się do WYSUWANYCH TAM KWESTII , bo po prostu zna pytania
kto ma prowadzić debatę Cezary Wawrzyński ?, może pani BCL ? , pokaż mi prowadzącego który nie będzie zrażał do siebie kandydatów,
Osiem lat temu błyszczał w radiu gazecie w debatach Dąbrowski , kandydat na burmistrza Nosewicz był tylko twarzą wyborów , facet wie co robi jest inteligentny ale ma wielką wadę ZERO HONORU !!!
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
Saxon
początkujący
początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 2010-11-14, 17:11:42
Gadu-Gadu: 0

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: Saxon »

mmgg pisze:z twojej wypowiedzi wynika , że kandydat Dąbrowski już w tej chwili może odnieść się do WYSUWANYCH TAM KWESTII , bo po prostu zna pytania
Nie wiem jakie będą pytania bo zapewne Ty tez ich nie znasz. O swojego kandydata się nie boję, który ma wieloletnie doświadczenie w Radzie Miasta . I co by Pan Dąbrowski nie wymyślił na pewno uzyska odpowiedź merytoryczną.
mmgg pisze:FARSA DEBATY
Masz racje będzie to farsa, ale z co niektórych kandydatów. Ale jak to powiedział jeden z forumowiczów posługując się jednym z frazesów zawartych w baśni Ch. Andersena okaże się, że 'Król jest nagi". :P
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Oświadczenie komitetów w sprawie debaty

Post autor: Jacek-P »

Na spotkaniu w dniu 16 listopada 2010 r. o godz. 12.00 w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku przedstawiciele komitetów wyborczych kandydatów na Burmistrza Ostródy zgodnie ustalili potrzebę zorganizowania debaty wyborczej z udziałem wszystkich kandydatów. Jednakże z uwagi na wcześniej ustalony kalendarz spotkań wyborczych nie jest możliwe przeprowadzenie debaty przed I-szą turą wyborów.

Przedstawiciele komitetów ustalili, że debata wyborcza odbędzie się z udziałem dwóch kandydatów, którzy przejdą do II-giej tury wyborów. Termin debaty zostanie ustalony do 26 listopada 2010 r.



W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele komitetów wyborczych:
KW Platforma Obywatelska RP
KWW Jana Nosewicza
KWW Samorządowe Przymierze Ostródy
KWW Samorządowy Ruch Społeczny
KW Prawo i Sprawiedliwość
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
ERYK
początkujący
początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 2009-03-28, 20:23:38
Gadu-Gadu: 0

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: ERYK »

ALE BĘDZIE SUPER DEBATA !!!!! REWELACJA

NAJMOWICZ - BRODIUK


NO ZOBACZYMY, KTÓRY TE STARCIE WYGRA ???????????????




pan Olgierd, na pewno będzie mógł zadawać pytania z sali :wink:
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: ALCHEMIK »

A o czym Dąbrowski by gadał w trakcie debaty, przecież nie ma programu? A na temat stadionu i euro 2012 już wiemy wszystko :lol:
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: chochlik »

gadałby na temat moralności w polityce, podkreślając oczywiście, że tylko on jest moralny. Nie będę powtarzał, co od niego słyszałem na temat Brodiuka. Grzeczne dzieci byłyby zgorszone słownictwem :)
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: dmytro »

ALCHEMIK pisze:A o czym Dąbrowski by gadał w trakcie debaty, przecież nie ma programu? A na temat stadionu i euro 2012 już wiemy wszystko :lol:
Brodziuk by w kółko gadał o szpitalu i jego rzekomej naprawie (szpital generuje już straty - przyp). Dzięki Bogu nie będzie tego pana w II turze :-)
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: toledo »

Wrócił hrywna? Paszkwile już rozrzucone?
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Debata kandydatów na burmistrza dojdzie do skutku?

Post autor: ALCHEMIK »

taki styl pisania i opluwania starosty to musi być "hrywnopodobny" :nonono: :nonono: :no: :killer: :dupa: :jezor:
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Zablokowany