Czy główny szef nie widzi co sie z columbem dzieje ?

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

Były gość
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2010-02-15, 11:32:08
Gadu-Gadu: 0

Czy główny szef nie widzi co sie z columbem dzieje ?

Post autor: Były gość »

Ludzie ludzie... Co wy za bzdury wypisujecie ?? Po znajomości to napisaliście ? Przecież wy macie tam tragiczne ceny. W Columbie nie ma szefa kuchni. Jest tam taki co ma około 26 lat i wielki szef kuchni, myśli że rządzi ludźmi starszymi od siebie i że ich czegoś nauczy, proszę pamiętać że człowiek starszy ma więcej doświadczenia. Przykro mi, ale ten wasz lokal nie robi teraz wrażenia na ludziach. I chodź jeszcze nie dawno tam byłem (w połowie października) to jedzonko było naprawdę SMACZNE i co ważne, PIĘKNIE przystrojone. Przykro mi, ale JA już tam więcej nie przyjdę, chyba że wróci ten prawdziwy, znający się na gotowaniu (o ile dobrze pamiętam to STANISŁAW, taki grubszy i wysoki, widać że szef prawdziwy) Szkoda że jego nazwiska nie znam bo chciałbym je tutaj wymienić. Bardzo smacznie i ładnie mają w Altanie. I jeszcze jedno, nie róbcie pizzy tak jak Gruby pan "B" róbcie jak była w 2008 i 2009 roku. Proszę mi przypomnieć jeszcze o tych pomidorach segregowanych przez szefa kuchni, z których jak dobrze pamiętam był robiony sos do pizzy. Sam szef to robił ? :o Ciekawe kto to w tedy pisał, chyba nie sam szef co ? Z mojej strony to wszystko, nie chciałem nikogo urazić. No cóż, POWODZENIA PANIE... Ps: ZA MŁODZI LUDZIE TAM RZĄDZĄ.
Zablokowany