CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

temida
początkujący
początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 2010-04-28, 18:50:21
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: temida »

basia0607 pisze:Oglądałam material filmowy z sesji gdzie omawiano sprawę schroniska. . Wprost sielanka, żadnych uchybień , wszystko gra -żenada i farsa.
A moze by tak "posprzatac swoje podworko" tzn. dokladnie gowna i nie usmiercać BEZPODSTAWNIE PSOW, tworząc "sielankowy" obraz schronisk OTOZ??! Jak ma sie "tyle" psow, ile miejsc to jest "sielanka"; OBŁUDNA i ZAKŁAMANIE!! Zamiast wydawac kase na "mundurki inspektorskie' moze lepiej jeden boks dla psa dostawic? ZYCIE jednej istoty to NIEOCENIONA wartosc, prawda pani inspektor OTOZ?? ZOBACZCIE i przeczytajcie!!
http://www.dogomania.pl/threads/145394- ... LMIK/page5
http://www.dogomania.pl/threads/177361- ... i.!/page18

Jakos "dziwnie" psy z Ostródy, do Niemiec, jadą "przez Dąbrówke", oj bardzoooo to dziwne! :evil:
mandragora
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2010-04-25, 15:26:08
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: mandragora »

temida pisze:Jakos "dziwnie" psy z Ostródy, do Niemiec, jadą "przez Dąbrówke", oj bardzoooo to dziwne! :evil:
a co w związku z tym?
irena
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-05-13, 07:07:47
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: irena »

a co w tym dziwnego? Przed kilkoma miesiacami bylismy tez w Ostrodzie. Jesli psy zostana nam dowiezione jednak do Dabrowki to oszczedzamy sobie jeszcze kawal drogi. Nie wszyscy wsrod nas maja po 20-30 lat.
basia0607
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2010-02-02, 18:48:16
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: basia0607 »

Temido-Arko, znowu bębnisz w klawiaturę. Pomóż wreszcie fizycznie jakiemuś psu !
Monika1
początkujący
początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 2010-04-25, 13:39:55
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: Monika1 »

temida pisze:
basia0607 pisze:Oglądałam material filmowy z sesji gdzie omawiano sprawę schroniska. . Wprost sielanka, żadnych uchybień , wszystko gra -żenada i farsa.
A moze by tak "posprzatac swoje podworko" tzn. dokladnie gowna i nie usmiercać BEZPODSTAWNIE PSOW, tworząc "sielankowy" obraz schronisk OTOZ??! Jak ma sie "tyle" psow, ile miejsc to jest "sielanka"; OBŁUDNA i ZAKŁAMANIE!! Zamiast wydawac kase na "mundurki inspektorskie' moze lepiej jeden boks dla psa dostawic? ZYCIE jednej istoty to NIEOCENIONA wartosc, prawda pani inspektor OTOZ?? ZOBACZCIE i przeczytajcie!!
http://www.dogomania.pl/threads/145394- ... LMIK/page5
http://www.dogomania.pl/threads/177361- ... i.!/page18

przypominam, że to wątek schronu w Ostródzie, Panią z OTOZ-u można chyba sztorcować na innym wątku :wink:
czy doczekamy się tego fragmentu z sesji, na której to "zasłynął" swoim wystąpieniem pan p.o. Burmistrza?
irena
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-05-13, 07:07:47
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: irena »

Temido , czy jestes rzeczywiscie Arka? Jesli tak to czuje sie..... no nie chce powiedziec oszukana, ale powiedzmy zawiedziona. Oczekiwalam pomocy......
anika_1983
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2010-01-25, 21:24:14
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: anika_1983 »

irena pisze:Temido , czy jestes rzeczywiscie Arka? Jesli tak to czuje sie..... no nie chce powiedziec oszukana, ale powiedzmy zawiedziona. Oczekiwalam pomocy......
dokładnie - działamy chyba w jednym celu, prawda? tu nie chodzi chyba o to kto kogo lubi?
podzielam opinię przedmówców - to wątek o warunkach, w jakich przebywają podopieczni schroniska dla zwierząt w Lubajnach i o tym gdzie tkwi przyczyna takich warunków - o tym kto odpowiada za taki stan rzeczy!
anika_1983
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2010-01-25, 21:24:14
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: anika_1983 »

Monika1 pisze:
czy doczekamy się tego fragmentu z sesji, na której to "zasłynął" swoim wystąpieniem pan p.o. Burmistrza?
na stronie TVO są na razie jedynie 3 części sesji Rady Miasta - czekamy na 4, w której najprawdopodobniej będzie sławna wypowiedź. przecież nie ma się czego wstydzić Panie Dąbrowski, prawda?
anika_1983
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2010-01-25, 21:24:14
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: anika_1983 »

jako, że filmu z wypowiedzią Pana Zastępcy Burmistrza nadal nie ma, dodaję link do innej jego wypowiedzi - tym razem dla TVP Olsztyn na temat konkursu na prowadzenie schroniska...

http://www.youtube.com/watch?v=kImTohXS ... re=related

W mysl zamieszczonego materiału mam małe pytanie - jak idą starania?
agix1212
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2010-01-25, 20:20:14
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: agix1212 »

Też jestem bardzo ciekawa jak to z tą obietnicą Pana Zastępcy będzie...
Chociaż szczerze mówiąc po ostatnich występach na sesji te "postaramy się" nie brzmi zbyt obiecująco...

Ale na szczęście wybory i czas rozliczeń zbliżają się wielkimi krokami.

PS. Czy moderator mógłby wyjaśnić dlaczego na stronie TVO można zobaczyć 3 pierwsze części z ostatniej sesji, a kolejnej, z wypowiedzią p. Dąbrowskiego nt. schroniska nadal brak??
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: Jacek-P »

agix1212 pisze:PS. Czy moderator mógłby wyjaśnić dlaczego na stronie TVO można zobaczyć 3 pierwsze części z ostatniej sesji, a kolejnej, z wypowiedzią p. Dąbrowskiego nt. schroniska nadal brak??
http://www.ostrodaonline.pl/TVO/53-Sesj ... esc-4.html
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Monika1
początkujący
początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 2010-04-25, 13:39:55
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: Monika1 »

Jacek-P pisze:
agix1212 pisze:PS. Czy moderator mógłby wyjaśnić dlaczego na stronie TVO można zobaczyć 3 pierwsze części z ostatniej sesji, a kolejnej, z wypowiedzią p. Dąbrowskiego nt. schroniska nadal brak??
http://www.ostrodaonline.pl/TVO/53-Sesj ... esc-4.html
biedni pracownicy, na ręce im się patrzy ... a co, mają coś do ukrycia? czy w końcu muszą ruszyć tyłek i coś zrobić?
"Przejęcie schroniska" - najpierw sam mówi, że to podjęcie wyzwania, że niech to zrobią inni a Ostórad będzie klientem tych innych a potem sugeruje, że ktoś chce na tym zbić interes. To niech się człowiek zdecyduje czy prowadzenie schronu to same kokosy czy kula u nogi. Bo to zdaje się jak wygodniej w danym momencie. A i tak pewnie chodzi o to, że zarządzająca nic nie chce, bo ma w "głębokim poważaniu" zwierzaki, nie ma roszczeń i pretensji do UM więc jest wygodna dla UM. A przyjdzie ktoś kto wiecznie coś by chciał, jakichś zmian, jakichś działań, trzeba będzie zajmować stanowisko, odpowiadać na niewygodne pytania a na co to komu?
Panie p.o. Burmistrza, może uda się do tego nie dopuścić. Stara się Pan bardzo. Jeszcze parę takich wystąpień jak powyższe i mało kto będzie na Pana głosował czego z całego serca Panu życzę, bo Pana postawa poraża i przeraża. Jeżeli się człowiekowi nie chce czegoś robić to niech siedzi w domu przed TV a nie zajmuje polityką!
agix1212
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2010-01-25, 20:20:14
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: agix1212 »

Psom, które zimą i wczesną wiosną stały w wodzie, teraz serwuje się darmową saunę.
Czy to naprawdę taki duży problem zrobić im zadaszenie????????
Czy Zarządzająca podziela opinię odpowiedzialnej za schronisko pani Inspektor z UM, która twierdzi, że psy przed upałem mogą schować się w budzie pokrytej papą....
Panie p.o. Burmistrza - gratuluję wykształconej kadry
Załączniki
Zdjęcie564.jpg
Zdjęcie563.jpg
Zdjęcie562.jpg
Zdjęcie561.jpg
mandragora
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2010-04-25, 15:26:08
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: mandragora »

zima co roku zaskakuje drogowców, a panią zarządzającą co roku zaskakują upały - psy smażą się na słońcu, bo ciężko było przewidzieć wysokie temperatury w maju/czerwcu i przygotować fundusze lub materiały na zadaszenie wiat.
agix1212
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2010-01-25, 20:20:14
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: agix1212 »

http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=11187

Tutaj można pomóc bezdomnym zwierzakom z Ostródy.
Wystarczy założyć konto / zalogować się i zagłosować na Fundację Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie,
To naprawdę trwa tylko kilka minut...
Majki321
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2010-04-28, 21:03:48
Gadu-Gadu: 22909329

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: Majki321 »

Mam nadzieję , ze pisze tu ktoś z fundacji AFN chciała bym należeć do waszej fundacji lecz nie wiem czy mam taką szanse rozmawiałam z koleżanką z AFN Ostródzkiego powiedziała , mogę bez problemów ale teraz prawdo podobnie pozmieniało się w przepisach schroniska . Czy osoba poniżej 16 roku życia może należeć do AFN-u . Proszę was pomóżcie mi i odpiszcie na moje pytanie .
dama pik
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-01-30, 20:12:59
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: dama pik »

Wyśle, ze po wakacyjnej przerwie warto powrócić do tematu.
Zbliżają się wybory i tym samym kolejny przetarg na prowadzenie schroniska w Ostródzie.
Ciekawe, czy pan Olgierd wywiąże się z zeszłorocznej obietnicy i przeprowadzi konkurs...
agix1212
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2010-01-25, 20:20:14
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT????????

Post autor: agix1212 »

Zobaczyłam dzisiaj dobry żart = hasło wyborcze p. Dąbrowskiego: "DOTRZYMUJĘ OBIETNIC"

Więc się Pana pytam panie Zastępco Burmistrza - gdzie ten obiecany przez Pana prawie rok temu przed kamerami konkurs na prowadzenie schroniska w 2011r ???
Mamy listopad i nic jeszcze na ten temat nie wiadomo... Dziwne to trochę, Pan taki "człowiek z zasadami, z honorem"

Co zostało w tym roku w schronisku zrobione???

Byłam ostatnio i widziałam jeszcze bardziej wychudzone psy, zasyfiałe boksy, dziurawe budy. Wolontariusze traktowani jak najgorsze zło, bo za dużo widzą, za dużo chcą, za dużo mówią.

A prawda jest taka, że gdyby nie oni, to o ostródzkim schronisku można by pewnie zrobić reportaż jak ten z Kielc:

http://uwaga.onet.pl/40022,news,,gehenn ... ortaz.html

Już niewiele brakuje...

I znowu o Ostródzie będą mówić "w samych superlatywach"...
Monika1
początkujący
początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 2010-04-25, 13:39:55
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT??????

Post autor: Monika1 »

agix1212 pisze:Zobaczyłam dzisiaj dobry żart = hasło wyborcze p. Dąbrowskiego: "DOTRZYMUJĘ OBIETNIC"

Więc się Pana pytam panie Zastępco Burmistrza - gdzie ten obiecany przez Pana prawie rok temu przed kamerami konkurs na prowadzenie schroniska w 2011r ???
.
no i popisał się ten Wasz cały zastępca. Jego obietnice można sobie wsadzić w ... cokolwiek. I Wy, jako wyborcy, dajecie się tak wystawiać, bo to pewnie nie jedna obietnice gościa z kiepską pamięcią ...
Ogłoszono przetarg, oczywiście wygrywa ten kto da najniższą cenę. I jeszcze pojawił się zapis, że jak miasto nie będzie miało kasy to ograniczy wypłaty. Dobrze, że nie napisali, że jak im braknie nie tylko dla schronu to będą mieli prawo wyżerać zwierzakom z misek podarowaną przez innych karmę.
Dno i żenada, panie Dąbrowski, DNO!
asterix
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2010-04-25, 08:40:05
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT??????

Post autor: asterix »

no i popisał się ten Wasz cały zastępca.
Teraz BUCMISTRZ pełną gębą :(
agix1212
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2010-01-25, 20:20:14
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT??????

Post autor: agix1212 »

Czyżby "cudowne" schronisko UM zakończyło działalność???
Aktualności na stronie www z kwietnia 2010...
A co najdziwniejsze ani jednego zwierzaka do adopcji, ani psa, ani kota... :o :o :o :o

Polecam:
http://ostroda.schronisko.net/

To się nazywa "schronisko przyjazne dla zwierząt"

Gratulacje dla zarządzającej i tych, którzy tak bardzo w nią wierzą
marekzegarek
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2011-08-07, 23:03:35
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT??????

Post autor: marekzegarek »

Ależ istnieje:) Oto nowa strona schroniska w Ostródzie - http://www.schroniskoostroda.pl - Schronisko Ostróda
konio
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2010-02-02, 06:47:15
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT??????

Post autor: konio »

Witam
Chyba czas powrócić do tematu schroniska
Mam pytanie czy Schronisko Dla Bezdomnych zwierząt w Ostródzie nie jest dotowane już przez Urząd Miasta? Na każdym kroku spotykamy się z prośbami o zapłacenie rachunków,zbieranie funduszy na ratę leasingową nowego pojazdu, kupienie opału - prośby o karmę etc. Jeśli jest finansowane przez Gminę miejską - to na co przeznaczone są pieniądze? Poprzednia prowadząca dawała sobie radę utrzymać schronisko za pieniądze wygrane w przetargu. Czyżby nowa administratorka nie wiązała końca z końcem?
Mam pytanie w czym zmieniła się jakość prowadzenia Schroniska?
Zarzucano poprzedniej zarządzającej, że karmi zwierzęta odpadami z supermarketów - a czy nowa prowadząca nie odbiera odpadów z tych marketów???
Zarzucano poprzedniej prowadzącej zbyt małą liczbę pracowników obsługujących zwierzęta - ilu teraz pracowników obsługuje schronisko(nie wliczając wolontariuszy)?
Zarzucano poprzedniej prowadzącej wprowadzenie zasad wolontariatu (godzina 10:00 była nieodpowiednia dla wolontariuszy) - pytam o której wyprowadzane są psy w soboty przez wolontariuszy?
Zarzucano poprzedniej prowadzącej brak lekarza weterynarii na etacie schroniska - czy nowa prowadząca stworzyła taki etat?
Mam pytanie odnośnie samej suchej karmy od darczyńców - mianowicie co się stało z karmą przekazaną przez niemiecką fundację - jaka jest jej jakość po przechowywaniu na 30 stopniowym mrozie nie zabezpieczonej karmy? Ile z tej karmy zostało po prostu wyrzucone?
Może nowa prowadząca pochwali się ilością adopcji w miesiącu styczniu.
Również mam pytanie czy telefon stacjonarny już nie obowiązuje nowej prowadzącej? -bo jakoś ciężko się dodzwonić pod numer stacjonarny
Mam pytanie czy przy tak wielkich mrozach woda w miskach u nowej prowadzącej nie była zamarznięta - bo poprzedniczce też to zarzucano
Odnoszę wrażenie, że poprzednie zarzuty były celowe, by wyeliminować poprzednią prowadzącą z opieki nad zwierzętami i przejąć prowadzenie schroniska.
Ale to tylko moje skromne spostrzeżenia...
pastel
początkujący
początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 2010-02-02, 07:10:56
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT??????

Post autor: pastel »

:D :D :D :D zabolało konio co jak kasa Wam się ukróciła :x

w końcu zapanował ład i dobro zwierząt :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Monika1
początkujący
początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 2010-04-25, 13:39:55
Gadu-Gadu: 0

Re: CO SIĘ DZIEJE W OSTRÓDZKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT??????

Post autor: Monika1 »

konio pisze:Witam
Chyba czas powrócić do tematu schroniska
Mam pytanie czy Schronisko Dla Bezdomnych zwierząt w Ostródzie nie jest dotowane już przez Urząd Miasta? Na każdym kroku spotykamy się z prośbami o zapłacenie rachunków,zbieranie funduszy na ratę leasingową nowego pojazdu, kupienie opału - prośby o karmę etc. Jeśli jest finansowane przez Gminę miejską - to na co przeznaczone są pieniądze? Poprzednia prowadząca dawała sobie radę utrzymać schronisko za pieniądze wygrane w przetargu. Czyżby nowa administratorka nie wiązała końca z końcem?
Mam pytanie w czym zmieniła się jakość prowadzenia Schroniska?
Zarzucano poprzedniej zarządzającej, że karmi zwierzęta odpadami z supermarketów - a czy nowa prowadząca nie odbiera odpadów z tych marketów???
Zarzucano poprzedniej prowadzącej zbyt małą liczbę pracowników obsługujących zwierzęta - ilu teraz pracowników obsługuje schronisko(nie wliczając wolontariuszy)?
Zarzucano poprzedniej prowadzącej wprowadzenie zasad wolontariatu (godzina 10:00 była nieodpowiednia dla wolontariuszy) - pytam o której wyprowadzane są psy w soboty przez wolontariuszy?
Zarzucano poprzedniej prowadzącej brak lekarza weterynarii na etacie schroniska - czy nowa prowadząca stworzyła taki etat?
Mam pytanie odnośnie samej suchej karmy od darczyńców - mianowicie co się stało z karmą przekazaną przez niemiecką fundację - jaka jest jej jakość po przechowywaniu na 30 stopniowym mrozie nie zabezpieczonej karmy? Ile z tej karmy zostało po prostu wyrzucone?
Może nowa prowadząca pochwali się ilością adopcji w miesiącu styczniu.
Również mam pytanie czy telefon stacjonarny już nie obowiązuje nowej prowadzącej? -bo jakoś ciężko się dodzwonić pod numer stacjonarny
Mam pytanie czy przy tak wielkich mrozach woda w miskach u nowej prowadzącej nie była zamarznięta - bo poprzedniczce też to zarzucano
Odnoszę wrażenie, że poprzednie zarzuty były celowe, by wyeliminować poprzednią prowadzącą z opieki nad zwierzętami i przejąć prowadzenie schroniska.
Ale to tylko moje skromne spostrzeżenia...
to jest clou wszystkiego - dawała SOBIE radę. Bo po to prowadziła ten schron aby SOBIE dawać radę. Bo za te pieniądze nikt nie jest w stanie prawidłowo utrzymać schroniska. A zwierzaki w tym przypadku nie były brane pod uwagę. Nieszczepione, niesterylizowane, wygłodzone na maksa. A na do widzenia zabrała ze sobą wszystko co się dało zabrać, łącznie z miotłą, na której chyba odleciała i chwała Bogu, najlepiej do ciepłych krajów, bo tam mają toalety typu arabskiego, ciężko je zepsuć przy korzystaniu a chyba miała z tym jakiś problem, bo pracę w schronisku trzeba było zacząć między innymi właśnie od jej naprawy. No cóż, jak w XXI wieku ktoś nie umie korzystać z tego urządzenia tak aby go nie zepsuć to lepiej niech nie wychodzi między ludzi, bo sobie wstydu narobi. Czego się nie dało zabrać to zostało popsute aby ci, którzy przyszli musieli startować od zera.

Telefon stacjonarny jak sama nazwa wskazuje jest stacjonarnie zainstalowany. A teraz się nie siedzi w biurze przy kawusi tylko pracuje przy zwierzakach. To też "drobna" różnica, że obecna zarządzająca właśnie to robi i to zanim pracownicy przyjadą i jak już wrócą do domów

Z tego co wiem to nie zarzuty ją wyeliminowały tylko przegrana w przetargu. I nie mówmy o opiece nad zwierzętami poprzedniej prowadzącej, bo wypaczamy definicję słowa "opieka"

A wy co, z nudów się przyglądacie czyjejś pracy? Znajdźcie sobie nową. Ciężko tak po 8 latach nicnierobienia wziąć się do roboty, co?
Zablokowany