Bog wybralo Proroka w Polsce

Moderator: Jacek-P

Albert Jacher, Prophet

Bog wybralo Proroka w Polsce

Post autor: Albert Jacher, Prophet »

Witajcie dobrzy ludzie!

Jestem Albert Jacher. Zostalem wybrany przez Boga na nowego Proroka. Tworze nowa religia dla ludzi madrzejszych i lepszych. Zapraszam zainteresowanych, dobrych ludzi do studiowania Religii Madrosci.

Religia Madrosci odnosi sie rowniez do tolerancji i relacji miedzynarodowych.

Moje publikacje sa dostepne w internet.

Niech Bog Wam sprzyja!
--
Albert Jacher, Prophet(Prorok)
http://albertanism.freezope.org/usenet.html
http://groups.google.com/groups?q=alt.r ... lbertanism
"Jesli nie wspierasz dobra -- wtedy wspierasz zlo."
-
wysylaj i czytaj: alt.religion.albertanism
Skomand
początkujący
początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:14

Re: Bog wybralo Proroka w Polsce

Post autor: Skomand »

Ja jestem glupszy i gorszy i sie nie pisze.
Moze moderator usuwalby tego typu reklamy?
Marian

Re: Bog wybralo Proroka w Polsce

Post autor: Marian »

Każdy ma prawo do swoich poglądów. Niestety ja nie podzialam raligii, która jest dla "lepszych i mądrzejszych" ponieważ w historii przeżywaliśmy już "rasę panów" czy "nadludzi" na czele z Hitlerem. Religia jaka by nie była powinna być dla wszystkich dla biednych i głupich dla bogatych i mądrych. Jeżeli jest innaczej oznaczać to może tylko nadużycie lub pospolite sekciarstwo. Przychylam się do niezbyt wyszukanej odpowiedzi Skomanda aby tego typu "reklamy" usuwać z forum, które ma służyć dyskusji na tematy tolerancji a nie zachwalaniu "czegoś dla lepszych".
moder

Re: Bog wybralo Proroka w Polsce

Post autor: moder »

Nie usuwam tego rodzaju wypowiedzi, z pobudek :
- socjologicznych - żeby wszyscy mogli zobaczyć, że istnieją również i takie "różowe słonie"
- liberalnych - forum zakłada możliwość wolnego formułowania wypowiedzi i komentarzy do wypowiedzi
- związanych z tolerancją, która jest hasłem przewodnim naszego forum.
Paweł

Re: Bog wybralo Proroka w Polsce

Post autor: Paweł »

Dobra, nie usuwaj. Tym bardziej że facio od dłuższego czasu, jak się okazało, chciał zebrać pieniądze na oddanie długów, ale w końcu samochód mu bank zlicytował, stąd biedaczkowi się wzięła cała religia :-(
szwejo

Re: Bog wybralo Proroka w Polsce

Post autor: szwejo »

to ludzie tworzą sekty, bo nie używają własnego rozumu, przecież wszystko można przekalkulować, a nie isc na lep pierwszej lepszej filozofii, tak za hitlerem poszły masy
Albert Jacher, BogaWybran

Re: Bog wybralo Proroka w Polsce

Post autor: Albert Jacher, BogaWybran »

Witajcie uzytkownicy tego forum dyskusji.

Nie wiem kto umiescil ten moj apel tu na tym forum, ale bardzo dziekuje mu i za te forme wsparcia dla mojej misji od Boga.

Milo mi.
Zycze ci duzo szczescia dobry czlowieku!

Albert Jacher, BogaWybrany
Albert Jacher, BogaWybran

Re: Bog wybralo Proroka w Polsce

Post autor: Albert Jacher, BogaWybran »

Marian napisał(a):
>
> Każdy ma prawo do swoich poglądów. Niestety ja nie podzialam
> raligii, która jest dla "lepszych i mądrzejszych" ponieważ w
> historii przeżywaliśmy już "rasę panów" czy "nadludzi" na
> czele z Hitlerem.

Przedziwne i niezrozumiale dla mnie sa twoje mysli i twoja mentalnosc. Nie rozumiem dlaczego skoro ja apeluje do ludzi madrzejszych i lepszych, ty - nie majac pojecia o czym ja pisze - automatycznie i od razu skojarzylas dobro i madrosc z Hitlerem?!?! Czy nie potrafisz skojarzyc dobra i madrosci z nikim innym?

Informuje cie, ze dla Albertanismu Hitler jako socjalista nie byl ani dobry ani madry.

>Religia jaka by nie była powinna być dla
> wszystkich dla biednych i głupich dla bogatych i mądrych.

Kolejne ciekawe skojarzenie w twoim umysle:
biedny - glupi. A czy czlowiek madry musi byc bogaty? Czy ty madrosc czlowieka mierzysz zasobnoscia jego konta w banku?

> Jeżeli jest innaczej oznaczać to może tylko nadużycie lub
> pospolite sekciarstwo.

Ciekawe? Bog wybiera dla ludzi nowego nauczyciela, a ty nawet nie znajac jego nauk, nie znajac tej religii, ktora opiera sie na prawach od Boga, ty z gory nowa religie oceniasz jako 'pospolite sekciarstwo'.

>Przychylam się do niezbyt wyszukanej
> odpowiedzi Skomanda aby tego typu "reklamy" usuwać z forum,
> które ma służyć dyskusji na tematy tolerancji a nie
> zachwalaniu "czegoś dla lepszych".

Swietnie! BogaWybrany? wyeliminowac! zamknac usta! Cenzurowac!
Po co macie czytac cos madrzejszego?!
Glupota jest o wiele przyjemniejsza do czytania... prawda?

No coż jesli nie tu, to moze gdzie indziej mnie ktos przeczyta... z "tolerancja"...
Albert Jacher, BogaWybran

Re: Bog wybralo Proroka w Polsce

Post autor: Albert Jacher, BogaWybran »

Nie komentuje...
Dziekuje ze zyczliwosc...
:-)
Albert Jacher, BogaWybran

Re: Bog wybralo Proroka w Polsce

Post autor: Albert Jacher, BogaWybran »

szwejo napisał(a):
>
> to ludzie tworzą sekty, bo nie używają własnego rozumu,
> przecież wszystko można przekalkulować, a nie isc na lep
> pierwszej lepszej filozofii, tak za hitlerem poszły masy

Zgadzam sie z twoja opinia. Ja tez odwazylem sie myslec samodzielnie i niezaleznie.
Problem jednak w tym, ze za ludzie co lubia innym 'prac mozgi'... i sa tacy co uwielbiaja, jak im sie ich mozgi 'pierze'...
Stad tez miedzy innymi uzasadnienie jednego z praw Teorii Madrosci "Madrosc jest mniej prawdopodobna..."

Ja staram sie stworzyc i przekazac ludzkosci ReligieMadrosci. Niestesty te "pierwsze lepsze filozofie" sa o wiele bardziej poszukiwane i wspierane. Prawda i madrosc sa bowien trudne i wymagaja wysilku.

Pozdrawiam!
Albert Jacher, BogaWybran

Re: Bog wybralo Proroka w Polsce

Post autor: Albert Jacher, BogaWybran »

Nowosci odnosnie pracy i funduszy dla BogaWybranego..

Ostatnio zajmuje sie sprzedaza karmy dla psow!...
Tak, w Polsce lekarz i tworca ReligiiMadrosci moze sprzedawac karme dla psow by zarobic na utrzymanie.
Jestem pewien, ze jakbym zostal tym skorumpowanym psychiatra to nie mialbym problemu z pieniedzmi i samochodem.
Wiem, ze zupelnie inne wartosci sa promowane i ze zupelnie inaczej nalezy sie zachowywac, zeby w Polsce miec wiecej pieniedzy na utrzymanie.

Mam nadzieje, ze nie bawi cie bieda i nieszczescie innych ludzi, choc tak mozna wyczytac z twojej wypowiedzi. Jesli cie bawi, to bedziesz mial spory ubaw. Bezrobocie i bieda nadal beda w Polsce rosly...
Awatar użytkownika
Klapaucjusz
początkujący
początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:16

Re: Bog wybralo Proroka w Polsce

Post autor: Klapaucjusz »

Jakis gostek pisze sam do siebie??!!
Klapaucjusz
Zablokowany