Wybór burmistrza

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Wybór burmistrza

Post autor: ALCHEMIK »

Chyba nikt nie był w Starych Jabłonkach w czasie, gdy nasz kandydat na burmistrza błysnął intelektem, bo jakoś cisza w tym temacie?

Ostatnio w Starych Jabłonkach występował jeden ze znanych kabaretów ze skeczem kandydat na burmistrza, a że Ostróda leży blisko więc był to kandydat na burmistrza Ostródy. Na scenę wszedł aktor i zapowiedział swojego kolegę który właśnie wchodził na scenę "Witamy kandydata na burmistrza Ostródy". W tym momencie na widowni z krzesła wstał Czesio N. odwracając się do widowni i przywitał się kłaniając.
Polewka była przednia :brawo: :brawo: :o :o
Ciekawe że Czesia nawet kabareciarze z całej Polski znają, że kandyduje. Pojechał chłop ze swoją kampanią wyborczą. Swoją drogą szkoda , że to nie był skecz o kandydacie na prezydenta może byśmy poznali zapędy i pragnienia naszego przewodniczącego. :D :D :D :D

Swoja drogą gratuluję kandydata. W sumie kandydat odzwierciedla swoich wyborców :-)
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Wybór burmistrza

Post autor: toledo »

Nie chce mi się wierzyć! :x :shock: :x
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Wybór burmistrza

Post autor: Walter »

Chyba komuś żal du.ę ściska :)
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Wybór burmistrza

Post autor: ALCHEMIK »

Tak, żal mi, że w moim mieście kandydaci na burmistrza się tak błaźnią :(
Walterze nie powiesz mi chyba , że to jest powód do dumy? Czy uważasz, że z tym człowiekiem jest wszystko OK? :boje:
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Wybór burmistrza

Post autor: Walter »

Alchemiku byłem podczas tego spotkania i poza waszymi głosami na tym forum przypomnę glosami Platformy Obywatelskiej nikt ta nie był niczym zażenowany wręcz przeciwnie.
Ludziska mówiły że Pan Czesław ma poczucie humoru i jest facet na luzie. Czego brakuje Twojemu lokalnemu wodzowi.

Uważam że pijarowsko Pan Czeslaw rozegrał to dobrze i zyskał kolejnych zwolenników.
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Re: Wybór burmistrza

Post autor: KRewa »

Alchemik łże jak pies, nie pierwszy zresztą raz po prostu ma w tym swój interes
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Re: Wybór burmistrza

Post autor: FinChan »

Darek, nie przesadzasz z tym pijarem?

O, krewa jest. Chyba trzeba kogoś opluć !!!! :bije: :bije: :bije:
Zamkowa nadaje........ :cisza: :cisza: :cisza:
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Wybór burmistrza

Post autor: ALCHEMIK »

Skoro uważacie, że takie zachowanie jest OK to wasz problem i wasz kandydat!

A z krewą nie rozmawiam bo nie ma sensu. Jest takie powiedzenie o takim, co jak się z nim zacznie to zniży poziom rozmowy do swojego, a potem wygra doświadczeniem :D
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Wybór burmistrza

Post autor: toledo »

Najmowicz - facet na luzie!!!!
To tez dobry dowcip :brawo: :brawo: :brawo:
Awatar użytkownika
Honesto
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2010-08-17, 09:17:46
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kątno-Ostróda-Warszawa

Re: Wybór burmistrza

Post autor: Honesto »

Jestem nowa na tym forum. Czy ktoś może podpowiedzieć kto będzie kandydował w tych wyborach. Czy kandydaci już się zadeklarowali i jak jest ocena ich dotychczasowych działań.
Audi multa, loquere pauca
Kacper
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2010-01-24, 08:12:09
Gadu-Gadu: 0

Re: Wybór burmistrza

Post autor: Kacper »

Kolego Łukaszu (Walterze) ja w przeciwieństwie do Kolegi Wojtka G (człowiek wielu "ników" na tym forum) nie będę atakował Pana Najmowicza bo nic do niego nie mam. Moim kandydatem jest Pan Dąbrowski, dlatego że zrobił wiele dobrego dla miasta i nawet oponenci w starostwie opłacani z naszych podatków nie mogą mu zarzucić tego że miasto się rozwija.
Dlatego to moim zdaniem najlepszy kandydat.

Z mojej orientacji możemy spodziewać się kilku kandydatów najpewniejsi to:
1. Olgierd Dabrowski
2. Włodzimierz Brodiuk/ Ryszard Kowalski
3. Czesław Najmowicz
4. Zbigniew Połoniewicz
i napewno jacys mniej zorganizowani kandydaci jak to zwykle bywa w takich wyborach.

Pozdrawiam wszystkich.
jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: Wybór burmistrza

Post autor: jasko56 »

Myślę że pan Brodiuk na pewno wystartuje w wyborach na burmistrza, bo już dawno rozpoczął kampanie wyborcza . Dowodem tego jest zorganizowany za duże nasze pieniądze meczu z aktorami. Może przed wyborami będzie miał okazję zapłacić miastu zaległe pieniądze za sprzątanie i odśnieżanie ulic i w ten sposób zwiększy swoje szanse na wybór burmistrza. Przy okazji zwiększy się budżet miasta , same korzyści z tego wyboru. Dobry to plan pana Brodiuka, choć jestem przekonany , że nie ma najmniejszych szans. Nie podoba mi się jego zachowanie na sesjach powiatu. Jest zbyt arogancki i nie potrafi przyjąć krytyki. Na krytykę odpowiada butą ,atakuje i wyśmiewa osoby krytykujące. To jest cały być może kandydat na burmistrza.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Wybór burmistrza

Post autor: toledo »

To ile wreszcie kosztował ten mecz z aktorami?
A ile mistrzostwa dziennikarzy?

Oglądam te sesje i rzeczywiście arogancja starosty jest przeogromna. To bezczelny facet: ciagle zaprasza do współpracy. I to kogo? Śmietankę urzędników miejskich! Beczelność i arogancja rzeczywiście pierwszej wody!!
Luiza22
początkujący
początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 2009-09-05, 08:27:40
Gadu-Gadu: 0

Re: Wybór burmistrza

Post autor: Luiza22 »

Zamkowa nadaje? O co chodzi? ten KRewa to ktoś z zamku czy z ulicy Zamkowej?
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Wybór burmistrza

Post autor: ALCHEMIK »

Raczej to drugie Luizo22 :lol:
Jaśko56 ale nazbierało się w tobie dziegciu!!! Nie myślisz chyba , że starostwo będzie płacić za sprzątanie miasta wyimaginowane kwoty, bo taką ma zachciankę UM? Czy też płacisz za usługę ile ktoś zażąda, czy kwota jest wynikiem negocjacji?
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: Wybór burmistrza

Post autor: jasko56 »

No właśnie Drogi Toledo może starostwo pada jaką kwotę wydało na to by sobie pograć w piłeczkę z kilkoma znanymi aktorami. Przypomnij sobie kto ze strony starostwa grał.Nie widziałem mistrzostw dziennikarzy, czy grał tam ktoś z władz miasta lub radnych miejskich. Jeśli tak to chciałbym wiedzieć. Wracając do sesji powiatu to chyba oglądamy inne sesje i ty nie widzisz ciągłych uśmieszków , lekceważenia radych inny opcji, ale to są moje uwagi ty ich nie widzisz.
Awatar użytkownika
Honesto
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2010-08-17, 09:17:46
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kątno-Ostróda-Warszawa

Re: Wybór burmistrza

Post autor: Honesto »

Czyli mamy prawdopodobnie 5 ciu kandydatów. "2. Włodzimierz Brodiuk/ Ryszard Kowalski"
Rozumiem że jak nie Brodiuk to jakiś Kowalski (Nowak?) Czy to oznacza że starosta może wystawić innego kandydata? Kto to jest Kowalski? Wydaje mi się że Pan Brodiuk jednak nie wystartuje w tych wyborach. Wystarczy posłuchać jego wypowiedzi na sesjach. Jestem przekonana że ten człowiek ma już dość kompromitacji i jest zmęczony tym całym samorządem. Czesław Najmowicz o ile dobrze słyszałam już startował i przegrał. Stawiałabym na Pana Dąbrowskiego i Pana Połoniewicza. Ten ostatni nieco w cieniu ale może wyskoczyć z kapelusza. Może by wato było przybliżyć nieco sylwetki wszystkich kandydatów. Do wyborów jeszcze jest trochę czasu. Jestem w Ostródzie od niedawna i moi przyjaciele wciąż przekonują mnie że to piękne miasto tylko nieco "zwariowani" radni.

Witam wszystkich forumowiczów i proszę o wyrozumiałość przy moich wpadkach.
Audi multa, loquere pauca
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Wybór burmistrza

Post autor: toledo »

jasko56 pisze:No właśnie Drogi Toledo może starostwo pada jaką kwotę wydało na to by sobie pograć w piłeczkę z kilkoma znanymi aktorami. Przypomnij sobie kto ze strony starostwa grał.Nie widziałem mistrzostw dziennikarzy, czy grał tam ktoś z władz miasta lub radnych miejskich. Jeśli tak to chciałbym wiedzieć. Wracając do sesji powiatu to chyba oglądamy inne sesje i ty nie widzisz ciągłych uśmieszków , lekceważenia radych inny opcji, ale to są moje uwagi ty ich nie widzisz.
To udaj się do starostwa i zapytaj! Ale przecież powinieneś wiedzieć, wszak piszesz o "dużych pieniądzach". Skoro pytasz to nie wiesz, więc dlaczego piszesz o "dużych"? Kręcisz propagandówkę?

Impreza z aktorami była małym fragmentem cyklu imprez dla młodzieży, o czym - dziwnie - nikt nie wspomina!!!! Podobnie jak o sporej liczbie uczestników tego cyklu imprez sportowych i widzów.
Na turnieju dziennikarzy zaś było pusto. A czemu sam turniej służył? Nie wiem. Może "dobrej prasie"? Chociaż akurat mało kto poza Ostródą o tym się dowiedział.

Kolego, rzeczywiście trudno się z kabaretowych wystąpień kilku radnych (zwłaszcza sekretarza miasta) nie śmiać. Uśmiech, a zwłaszcza uśmiech politowania może razić. A przecież tak łatwo się nań nie narażać: wystarczy mówić do rzeczy.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Wybór burmistrza

Post autor: toledo »

Honesto! O jakiej kompromitacji piszesz?

Kacprze! Masz rację: nawet oponenci w starostwie opłacani z naszych podatków nie mogą mu zarzucić tego że miasto się rozwija. Tego p. Dąbrowskiemu zarzucić nie można!!!

Dodam tylko, że z naszych podatków opłacani są też apologeci z ratusza! A także propagandowy "Informator" w nostródzkiej.
jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: Wybór burmistrza

Post autor: jasko56 »

Myślałem, że ty Toledo będziesz widział ile kosztowało widowisko promujące radnych PO W TYM MECZU GWIAZD,oczywiście za gwiazdy robili działacze PO, a aktorzy za tło. Jesteś bliżej starostwa niż ja i pewnie wiesz więcej o kosztach tej imprezy , która była małym fragmentem cyklu imprez dla młodzieży. Całe szczęście ,że to mały fragment. Jeśli nie masz pojęcia o kosztach to czemu negujesz moją wycenę " dużych pieniędzy" ja w przeciwieństwie do ciebie wiem ile zarabiają aktorzy i ile sobie życzą za występ przed publicznością, chyba że aktorzy grali za fryko i dla ładnych oczów pana Starosty.
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Re: Wybór burmistrza

Post autor: FinChan »

Gościu nakręcasz !!!
Obejrzyj ostatnią sesjje powiatową i będziesz miał odpowiedź. Dowiesz się również kto sponsorował ten mecz. Nawiasem mówiąc to była świetna impreza, świetna pogoda masa ludzi. Dobry pomysł z tym meczem. :brawo: :brawo: :brawo:
Ciekawe ile kosztowało miasto mecze dziennikarzy na których nie było wogóle ludzi???
:P :P :P
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Wybór burmistrza

Post autor: toledo »

Jaśko56 - Twoje pisanie jest po prostu czarną propagandą.
Awatar użytkownika
Honesto
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2010-08-17, 09:17:46
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kątno-Ostróda-Warszawa

Re: Wybór burmistrza

Post autor: Honesto »

Drogi Toledo polecam przejrzeć http://ostrodaonline.pl/index.php?optio ... =3&mat=303. Oprócz miłej zabawy,oczywiście jeżeli masz dystans do aktorów spektaklu, zobaczysz przekrój profili psychologicznych których Mrożek z Gombrowiczem nie wymyśliłby. Polecam ten kabarecik a zrozumiesz o czym mówię. Dodam jeszcze że przyjaciele moi mieszkają na Piastowskiej i opowiadali o tym cyrku który urządzili sobie samorządowi sportowcy. Jeżeli to prawda że "Impreza z aktorami była małym fragmentem cyklu imprez dla młodzieży, o czym - dziwnie - nikt nie wspomina!!!", to tylko się cieszyć już o - wstyd po prostu. A tak na marginesie gdzie była ta młodzież za płotem?
Audi multa, loquere pauca
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Wybór burmistrza

Post autor: toledo »

Drogi Honesto! Nie odpowiadasz na pytanie o kompromitacji, tylko powtarzasz nutki starej (na tym forum) śpiewki. Ja pytałem konkretnie. Odpowiedź zas uzyskałem w tonacji pojawiających się na tym forum meteorytów, którzy pod różnymi nickami powtarzają tę samą melodię w różnych odcieniach. Całość zaś bliska fanom płyt chodnikowych.
Awatar użytkownika
Honesto
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2010-08-17, 09:17:46
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kątno-Ostróda-Warszawa

Re: Wybór burmistrza

Post autor: Honesto »

Drogi Toledo :-D
Tak się składa nieszczęśliwie że jestem na tym forum nowa. Mimo chęci nie mam czasu bawić się w zmienianie nicka. Myślałam że spotykają się tu ludzie którzy chcą porozmawiać na nurtujące ich tematy. Ty zapewne drogi Toledo zawsze sądzisz po sobie. Ja niestety nie słucham płyt chodnikowych więc nie wiem co miałaś na myśli. Jeżeli zaś chodzi o kompromitacje podałam linki w myśl "Koń jaki jest, każdy widzi". Jeżeli nie chwytasz to wybacz nie moja rola dochodzić dlaczego.
Odezwałam się na tym forum by poznać nieco bliżej nowe środowisko.Nie wiem jednak czy warto było.
Pozdrawiam forumowiczów
Audi multa, loquere pauca
Zablokowany