Marketing w sporcie - nowe oblicze Ostródy

ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Marketing w sporcie - nowe oblicze Ostródy

Post autor: ostrodzianin »

Budowa marki turystycznej miasta Ostróda poprzez sport\" to pierwszy temat, który możemy oficjalnie wpisać do programu tegorocznej Konferencji „Marketing w Sporcie”. Wykład poprowadzi jeden z naszych gości Pan Olgierd Dąbrowski - Zastępca Burmistrza Miasta Ostróda. Opowie m.in. o inwestycjach rekreacyjno-sportowych realizowanych przez miasto (np. torze do nart wodnych), a także licznych imprezach, których Ostróda jest współorganizatorem (Puchar Świata w Siatkówce Plażowej, Memoriał im. Huberta Wagnera, Mistrzostwa Polski i mecze międzynarodowe w tenisie stołowym, Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym). W czasie swojej prelekcji opowie także o przygotowaniach i kandydaturze Ostródy do jednego z ośrodków pobytowo treningowych podczas piłkarskich Mistrzostw Europy w roku 2012.
Serdecznie zapraszamy!

http://center.uwm.edu.pl/mws/
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: Marketing w sporcie - nowe oblicze Ostródy

Post autor: ostrodzianin »

konferencja odbędzie sie 14 listopada 2008r. i ja tam będę
Gość

Re: Marketing w sporcie - nowe oblicze Ostródy

Post autor: Gość »

Dosyć sporo wiem na temat Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej w Starych Jabłonkach ale żeby miasto Ostróda była współorganizatorem tej imprezy to jest to po prostu kłamstwo.
Więc ja nie wybieram się na tę farsę.
Gość

Re: Marketing w sporcie - nowe oblicze Ostródy

Post autor: Gość »

Wygląda na to,że konferencja bedzie monologiem,opowie sam sobie jaki Olo jest swietny,okwieci swoje dotychczasowe sukcesy.W przypisywaniu sobie zasłóg innych jest mistrzem.
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Marketing w sporcie - nowe oblicze Ostródy

Post autor: mmgg »

Gość pisze:Dosyć sporo wiem na temat Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej w Starych Jabłonkach ale żeby miasto Ostróda była współorganizatorem tej imprezy to jest to po prostu kłamstwo.
Więc ja nie wybieram się na tę farsę.
do tego trzeba dodać jeszcze Memoriał Huberta Wagnera ,kolejne kłamstwo wystarczy sprawdzić tutaj, http://www.fundacjawagnera.pl/ ,
Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym , jak wiadomo kajakarstwo i wioślarstwo to sport niszowy , jest okazja żeby kilka osób które nabyły apartamenty mogło zarobić , całe te mistrzostwa mają taką range jak Międzynarodowy Wyścig Pokoju w kapsle ,ciekawe czy vice powie ile miasto wyłoży na tą niby promocje i jakie osiągnie zyski , czy też cwanie impreze podłączy się pod Dni Ostródy , a z kosztów będzie musiał się tłumaczyć Artur Munje

Budowa marki turystycznej miasta Ostróda poprzez sport ,to można nazwać spokojnie początkiem kampanii wyborczej .
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Marketing w sporcie - nowe oblicze Ostródy

Post autor: kaczor »

co do Memoriału H. Wagnera to przecierz były w Ostródzie dwukrotnie. pewnie nie za darmo, czyli współorganizator.
aloszka

Re: Marketing w sporcie - nowe oblicze Ostródy

Post autor: aloszka »

Kajakarstwo to sport niszowy? Może i tak, ale jakże piękny :)
Piłkarzy mamy lepszych niż kajakarzy? ;-)
Nie za bardzo rozumiem co maja wspólnego z tym wszystkim apartamenty?
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Marketing w sporcie - nowe oblicze Ostródy

Post autor: toledo »

Inwestycja wiązana: tory nie nadają się na zawody rangi mistrzowskiej, ale na treningi i dla juniorów - tak. A baza hotelowa zapewni noclego i wyzywienie.
Zablokowany