1 Listopada- Święto Wszystkich Świętych

Moderator: Jacek-P

Lubisz dzień 1 Listopada (Wszystkich Świętych)

Czas głosowania minął 2007-11-08, 09:48:47

Tak. Wtedy mam wolne :)
1
25%
Tak. Mogę się pomodlić za zmarłych
1
25%
Nie. Są straszne nudy na cmentarzach
0
Brak głosów
Nie . Trzeba "wybulić " z portwela kase na znicze,kwiaty
0
Brak głosów
POPROSTU NIE!
2
50%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
kaczy93
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 194
Rejestracja: 2006-12-06, 13:34:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

1 Listopada- Święto Wszystkich Świętych

Post autor: kaczy93 »

"Wszyscy święci balują w niebie ,złoty sypie sie kurz ,dzisiaj w niebie wszyscy wszyscy wszyscy święci mają bal ..."-Budka Suflera

...::: Ogłoszenia Parafialne:::...
dla miasta : Ostróda

UWAGA:
***
-W przedświąteczną środę na polskich drogach zginęły 22 osoby,233 ranne, 203 wypadki to tragiczny bilans przedświątecznej środy(nie znam statystyk z ostródy ).WIEC LEPIEJ JECHAĆ TAXI LUB ZKM. DOTRZESZ SZYBCIEJ NIŻ WŁASNYM AUTEM
***
-Jest zimno ,a zapowiadali 15/18 stopni ; :? :o :P
***
-Przypominam dziś są otwarte tylko małe sklepiki osiedlowe (sprzedaje sam właściciel)praktycznie nikt ! wiec dziś sklepy są praktycznie nieczynne
-Stacje Benzynowe
-Apteka "Aqua" w "Galerii Centrum Ostróda"(czyt.Cerfur"
***
Co najważniejsze dzień 1,10, jest po to by pomodlić się za bliskich którzy są już na tym 2 lepszym świecie gdzie nie ma kłótni pomiedzy partiami PO,PIS.
************
...i tyle miałem do powiedzenia... :P
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

osiedlowe sklepiki też są zamknięte.
zakaz handlu w święta. tylko stacje benzynowe.

ależ odkrywczy ten twój post kaczy..... co to w ogóle za pytanie jest czy lubie swieto wszystkich swiętych? lubic to można zupe pomidorowa... i jak kretynska ankieta...
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

studentko, mam nadzieję, że nie jesteś duchem, który w Zaduszki wrócił do realnego, internetowego świata :)
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

studentka pisze:osiedlowe sklepiki też są zamknięte.
zakaz handlu w święta. tylko stacje benzynowe.
Żabka na Grunwaldzkiej od 6 do 22 i dzisiejsze pieczywo ma być podobno.
sklep Marcin na Chrobrego też jest otwarty.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Post autor: dr Jamajczyk »

...wlasnie wrócilem z pracy w Angli nie ma wolnego i nawet po wyleczeniu kaca na trzemtarze nikt nie chodzi NO oczywiscie sa jeszcze katolicy a Oni nie zapominaja o swoich zmarlych....choc nie mam w angli nikogo z rodziny na tamtym swiecie to jednak mysle o tych których znikmeli z mojego zycia zwlaszcza koledzy z podwórka których nie zobacze teraz bo w wieku 20 czy 25 lat odeszli "na drugá" strone teczy.....w zyciu zawsze beda tacy którzy szybcie przeszli te doswiadczenie albo zgineli w wypadku albo sie zachlali bo przeciez w wieku 36 lat nie spieszno wnaturalny sposób na "przejscie" tam....
....dlawielu pytanie o to listopadowe "swieto"jest pytanie o wiare,o zycie pozagrobowe....
....ja swoje tez doswiadczylem -raz o praktycznie o pare centymetrów- zginol bym w wypadku samochodowym...
Ale zyje i wiem za "tam" po drugiej stropnie Oni juz sa bezpieczni....
P.S. Pytania w tej sondzie sa naprawde tylko materialne a tu o to niechodzi....
Dziekuje Ci Jah
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

dr Jamajczyk pisze:...wlasnie wrócilem z pracy w Angli nie ma wolnego i nawet po wyleczeniu kaca na trzemtarze nikt nie chodzi NO oczywiscie sa jeszcze katolicy a Oni nie zapominaja o swoich zmarlych....choc nie mam w angli nikogo z rodziny na tamtym swiecie to jednak mysle o tych których znikmeli z mojego zycia zwlaszcza koledzy z podwórka których nie zobacze teraz bo w wieku 20 czy 25 lat odeszli "na drugá" strone teczy.....w zyciu zawsze beda tacy którzy szybcie przeszli te doswiadczenie albo zgineli w wypadku albo sie zachlali bo przeciez w wieku 36 lat nie spieszno wnaturalny sposób na "przejscie" tam....
....dlawielu pytanie o to listopadowe "swieto"jest pytanie o wiare,o zycie pozagrobowe....
....ja swoje tez doswiadczylem -raz o praktycznie o pare centymetrów- zginol bym w wypadku samochodowym...
Ale zyje i wiem za "tam" po drugiej stropnie Oni juz sa bezpieczni....
P.S. Pytania w tej sondzie sa naprawde tylko materialne a tu o to niechodzi....
Jamajczyku mój drogi po raz pierwszy się z Tobą zgadzam. :)

scepytku kochany, żyję, nie jestem duchem, żyję.. a jako ze w tygodniu nie mam dostępu do neta, to i rzadko bywam na forum. ech, praca naukowa i takie tam... :P
ale milo Was spotkać na forum :)
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
annar
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1015
Rejestracja: 2006-11-17, 22:00:40

Post autor: annar »

Jedni chodzą w ten dzień (w czasie nabożeństwa), bo "chcą być bliżej" swoich bliskich zmarłych.
Inni - bo tak nakazuje tradycja. Jeszcze inni - bo wypada "zaistnieć".
Różne osoby - różne motywy.
Nie oceniam. Nie poddaję krytyce
Zablokowany