Zasady obowiąują? Jakie i kogo?

Moderator: Jacek-P

JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Marlonie?Żadnego komentarza?
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Specjalnie dla marlona - oświadczenie majątkowe szefa CBA: 186 tys. za 2006 r. (i prawie żadnego majątku) z aneksem na 31.12.2007 r. (sic!) podpisany 30.03.2007 r. szef CBA mylący daty, a kiedyś zadymy na Cimoszewicza robił za pomyłkę w oświadczeniu.

http://www.kprm.gov.pl/templates/admin/ ... 2_2006.pdf
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

szef CBA musi zarabiać dużo kasy, żeby nie miał pokusy brać od inwigilowanych urzędników i biznesmenów w łapę. To by dopiero było, jak by padł ofiarą własnych buldogów :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

A niech zarabia. Tylko jako szef służb (anty)korupcyjnych powinien być cokolwiek dokładniejszy.
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Post autor: marlon »

Jak macie dowody na przestępstwa Kurskiego to zgoście je na prokurature bo grozi wam głąby zaniechanie.

Pieprzycie jak potłuczony Tusk.
Teraz wychodzi na jaw że jeśli platformers łamie prawo to jest OK ale jeśli innni to juz tylko na szafot z nim.
Poczytajcie co piszecie, a uwierzycie zwolenników PO swoimi głupimi wypowiedziami nie przysporzycie.
To właśnie tacy ludzie jak wy oderwani od rzeczywistości psują wizerunek PO co mnie odpycha i innych młodych ludzi od PO.

Próbujecie wcinać mnie do PiS - choć nie miałem zamiaru na nich głosować to jednak to zrobię z dwóch powodów:

1. nie będę głosował na aparatczyka w teczce przywiezionego przez Tuska, bo on ma tyle wspólnego z Warmią i Mazurami co ja z USA.
zagłosuje na Z. Babalskiego - bo to jest nasz człowiek z Ostródy a Ostróda zasługuje na swojego posła.
2. Wy mnie przekonaliście żeby nie głosować właśnie na PO, swoją zajadłością i zaślepieniem - to jest przerażające.
Tak wiec specjalnie wrócę 21.X. 2007 do Ostródy aby głosować, za to wam dziękuję przekonaliście mnie ze warto.

Jak zauważyliście nikt z wami nie chce polemizować na tematy polityczne, bo wy tego nie potraficie. Wam sie wydaje że umiecie. Polemika występuje tylko miedzy członkami PO który jeden przez drugiego udowadnia ze nepotyzm u Nowaków to rzecz normalna że właśnie tak powinno być.

Nie chce takiej Polski rozumiecie i wielu jest takich jak ja.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

zagłosuj sobie na Babalskiego, wolna wola. Wypraszam sobie, żebyś na mnie rzygał, więc skończyliśmy rozmowę. Dobra rada - idź do psychologa, bo tam z tej twojej nienawistnej agresji można się wyleczyć. Bez pozdrowień.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Dyskutować trzeba po prostu umieć. Trochę kultury też trzeba mieć. Za to jak najmniej zaciekłości, zawziętości i nienawiści. A jeżeli już się te przywary posiada, to należałoby nad nimi zapanować. Amen.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Post autor: sprawiedliwy »

sceptyk - zaczynasz wysyłać innych do psychologa. Czyżby tobie już psycha tobie nie siada? A z drugiej strony to u was powiecie jest taka poradnia. Poradnia Psychologiczna i to w Ostródzie. Tylko nie pisz, że o tym wiem bo z niej korzystałem. :P
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Nie muszę się dopieszczać ksywką "sprawiedliwy", nie muszę wyzywać innych, by się dowartościować, nie muszę nikomu lizać tyłka, bo takie sprawy załatwiam w małżeńskim łożu. Ja w ogóle niewiele muszę, ale dużo chcę i najczęściej te chciejstwo mi wychodzi. Jak widzisz, czuję się dowartościowany, tym bardziej, że moja kobieta mnie lubi. Twoja rada, abym skorzystał z usług psychologa jest jednak z wszech miar słuszna, bo pewnie tylko on może mi pomóc zrozumieć, dlaczego jeszcze chce mi się z Tobą i niejakim Marlonem, Jasiem wędrowniczkiem i innymi tego pokroju, gadać :D :P
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Drogi Marlonie.Mam dla ciebie dobrą wiadomość.Otóż jeśli tak bardzo zależy ci aby głosować na jakiegoś patriotę z Ostródy to służę pomocą.Otóż z listy Samoobrony startuje do sejmu nizależny kandydat niejaki Kałużny.Myślę,że mentalnie osoba ta jest ci bardzo bliska.Pozdro.
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Post autor: Tytus Andronikus »

....kolejny dobry nauczyciel...(WF)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Zablokowany