Niezły pomysł.

Moderator: Jacek-P

Robert

Niezły pomysł.

Post autor: Robert »

Gratuluje pomyslu remontu ul. Jagielly w maju (rozumiem ze aby robic takie rzeczy musi byc sucho, ale bez jaj), a jeszcze bardziej wstawiania nowych kraweznikow na obwodnicy do Torunia, niby co to ma zmienic(czy tak jak z polbrukiem ich wytworca jest rodzina jednego z rzadzacych miastem), bo bardziej by sie przydalo skasowac ten chodnik i ja poszerzyc, ale to juz sprawa dogadania z Agencja Mienia Wojskowego, i jak by to sie dalo zalatwic to wtedy dawac burmistrzowi nagrody, jezeli sie myle to prosze o sprostowanie, bede wdzieczny jak mnie ktos oswieci. Jestem w Ostrodzie raz na trzy tygodnie, ale jak przyjade i dowiaduje sie co sie dzieje to wlosy staja deba.
Jan

Re: Niezły pomysł.

Post autor: Jan »

Zgadzam się z Panem- to jest naprawdę jakaś paranoja , żeby wprowadzać takie utrudnienia na sezon letni w mieście "turystycznym ". Ktoś chyba nie zauważa co się dzieje w mieście w tzw. godzinach szczytu . Za pomysł należy się nagroda " gospodarczego bubla roku" .W końcu nie wystarczy robić cokolwiek -trzeba jeszcze robić z głową . Osobiście nie wierzę , że ten remont nie obejmie czerwca i nie zachaczy o kolejne miesiące.Wygląda to tak ,jakby ktoś chciał obrzydzić Ostródę potęcjalnym turystom... Jeszcze trochę i się uda .
Robert

Re: Niezły pomysł.

Post autor: Robert »

Przyznam ze mnie to troche nie dotyczy, siedze sobie w Gdansku, nie mam zamiaru wracac do Ostrody, ale tewszystkie decyzje to kompromitacja. I nie wazne jaka opcja rzadzi, co mnie to, byle dobrze rzadzila. Mieszkam kolo tej obwodnicy i smiac mi sie chce jak widze te pieniadze wydawane w bloto.
Jurek

Re: Niezły pomysł.

Post autor: Jurek »

To jest horror , żeby nie można było przejechać przez miasto bez nerwów . Ten remont potrwa do jesieni. Wątpię czy ktoś dobrze zapamięta " słoneczną Ostródę .Czy nie można było tego zacząć w marcu i skończyć w czerwcu ?
Anonymous

Re: Niezły pomysł.

Post autor: Anonymous »

Konieczne jest małe sprostowanie.

Kochani, remontowana droga jest odcinkiem drogi krajowej. Oznacza to, że ani burmistrz, ani starosta nic do tego remonyu nie mają. Inwestycję prowadzi zapewne Krajowa Dyrekcja Dróg Publicznych poprzez swą olsztyńską agendę. Dlatego tam należy szukać winnych takiego a nie innego terminu remontu.
Krosss

Re: Niezły pomysł.

Post autor: Krosss »

NIE jest to dla mnie ważne kto odpowiada za taki stan rzeczy -ważne , że dzieje się żle.
petaramen

Re: Niezły burdel......

Post autor: petaramen »

Kiedy ludzie coś robią nalerzy się z tego cieszyć i myśleć, że już nie długo skończą.Dla naprawdę cierpiących z braku rajdowych emocji polecam rower to uspokaj.Negatywne myślenie gubi i jeszcze panowie od remontu z powodu dziury bużetowej porzucą pracę i będzie lipa(oczywiście żartuje bo przecież mamy kapitalizm). Najgorsze może być przed nami a jak im się przedłuży remont ??? Bajzel jest,ale chwalmy Pana bo mogło go wogóle nie być i żeby było lepiej musi być gorzej.
km

Re: Niezły pomysł.

Post autor: km »

To jest kolejna paranoja .
saderfd

Re: Niezły burdel......

Post autor: saderfd »

A ja kocham rozkopy - można porzucać kamieniami w staruszki - to bardzo uspokaja.

pozdr

Adam
Anonymous

Re: Niezły burdel......

Post autor: Anonymous »

Przemoc rodzi przemoc !!!
Zablokowany