TOTALNA KLĘSKA LEWICY

Moderator: Jacek-P

Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

TOTALNA KLĘSKA LEWICY

Post autor: Roma »

Lewica dostała baty w tych wyborach - jeszcze może powalczą o burmistrza Ostródy ale na całym froncie samorządowym LEWICA idzie do lamusa!!!!!
Pa, pa!!!!!
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

pa pa roma...
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Post autor: dr Jamajczyk »

Największy sukces demokracji w tych wyborach to nie powołanie Cezarego W. na radnego powiatu..........cieszy mnie jednak konfrontacja między Olgierdem D. i Kieruzalem w Radzie Miasta, to bedzie wielkie rąbanie....
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

masz rację petara - Cezary to juz przeszłość
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

SLD - tylko 3 mandaty w radzie powiatu
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Taki jest wynik regresyjnego dorastania.
Awatar użytkownika
scorpion
początkujący
początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 2006-11-13, 09:21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: scorpion »

dr Jamajczyk pisze:Największy sukces demokracji w tych wyborach to nie powołanie Cezarego W. na radnego powiatu..........cieszy mnie jednak konfrontacja między Olgierdem D. i Kieruzalem w Radzie Miasta, to bedzie wielkie rąbanie....
Mam dla Ciebie złą wiadomośc z tego co wiem Cezary W. bedzię w Radzie Powiatu - ponieważ zrezygnował z mandatu jeden z wybranych z jego listy.
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

O jakiej demokracji my mówimy jak ludzie wybrali lekarza a dostaną CEZAREGO W.
Zgadzam sie z jedna wypowiedzia Pan Kierozalski nie da spokoju Dąbrowskiemu i ja też Petara na to licze hahhahah
Daro
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Żyta Jarosław uzyskał 676 głosów do Rady Powiatu. To olbrzymie zaufanie wyborców nie do szyldu partii, pod którym szedł w wyborach ale do CZŁOWIEKA, do osoby, do lekarza. Jeśli SLD wymusi na panu Życie złożenie mandatu, po to aby wszedł Cezary W. (znany w Ostróddzie z alkoholowych wyskoków) to będzie to kolejny znak dla wyborców, że SLD jest w stosunku do nich nie uczciwa. Będzie to też duży minus dla lekarza, na którego głosowało aż 676 osób.
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Pięknie

Post autor: przekleta »

Pięknie. !!!!!! Jeszcze tylko NOS. Ostatnia barykada do rozbicia i cała sitwa pójdzie razem z GO płakać i przeklinać. Tak się kończy permanentny lobbing SLD w wykonaniu mediów lokalnych. GO może sobie w 50% tą klęskę sld przypisać sobie. Ludzie nie są głupi i wiedzą kiedy ich traktuje się jak dzieci i oszukuje, albo co najohydniejsze ukrywa fakty, czy też odsuwa w czasie z ich ogłoszeniem. Reakcja wyborców to w 50% pokazanie wszystkim lokalnym lewicowym mediom, że wyborcy nie gęsi i swój język mają. Obiektywizm i apolityczność. Te dwie zasady były zamknięte w zapomnianym sejfie. A teraz oczywiście będzie druga skrajność huzia na Józia. Pod przykrywką „Dobrze pojętej apolityczności” dla samych zainteresowanych będą wyolbrzymiane drobnostki i ukazywane w krzywym zwierciadle. Na to prawica musi się przygotować i kontratakować zawczasu. Wyciągnąć i pokazać te wszystkie 4 letnie nieprawidłowości. Umiejętnie dozować i co miesiąc przypominać wyborcom co wiąże się z powrotem SLD.
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Żarty sobie robicie z tego Czarka Warzywniaka? Przecież tak uczciwy i cnotliwy człowiek nie przyjmie mandatu jeśli nie zdobył go w wyborczej walce :-D Jeśli tak się stanie jak mówicie to będzie porażka demokracji i tak ogólnie to Cezary W. w przyszłej radzie powiatu to może tylko diety odbierać bo z pewnością jako "zasłużonego" radnego z opozycji nikt nie będzie słuchał.


P.S. w jednej z komisji obwodowych CW niesłusznie dopisano do protokołu 10 głosów. Ciekawe czy to rachunkowy wielbłąd czy celowa próba oszustwa :evil:
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Ciekawe co Cezary SPec robił o 01.00 w jednej z komisji wyborczych? Wyciągnął przewodniczącego komisji na zewnątrz i rozmawiali kilka dobrych minut.
czy to przypadek, że Specowi zachciało się na pogaduchy po pierwszej w nocy w czasie liczenia głosów?????!!!!!!!
członkowie tej komisji będą mieli prosty wybór - albo powiedzieć prawdę albo udać, że nie pamietają takiego faktu - ale zbiorowa amnezja nie przejdzie kochani.
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Łysy pisze:(...) Jeśli tak się stanie jak mówicie to będzie porażka demokracji (...)
P.S. w jednej z komisji obwodowych CW niesłusznie dopisano do protokołu 10 głosów. Ciekawe czy to rachunkowy wielbłąd czy celowa próba oszustwa :evil:

1. To jest właśnie demokracja. Wszystko zgodnie z prawem tj. z ordynacją wyborczą (w tym roku zmienioną przez PiS i koalicjantów czterokrotnie).

2. Celowy błąd w protokole.. o czym Ty mówisz?
Czy Ty wogóle orientujesz się jak wyglada praca w komisji?
Roma pisze:Ciekawe co Cezary SPec robił o 01.00 w jednej z komisji wyborczych? Wyciągnął przewodniczącego komisji na zewnątrz i rozmawiali kilka dobrych minut.(...)
i co z tego wynika?
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Właściwie to nic z tego nie wynika. A musi?
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Ale ty roma jednak głupi jesteś. Co to ma być? Spiskowa teoria dziejów? Bzdura!!!
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Zapewniam Cię że mało kto orientuje się w ordynacji jak ja. Przepraszam za brak skromności ale mogę się w tej dziedzinie zmierzyć z każdym (no może poza Ferdkiem Rymarzem) :-D Jak to ordynacja była zmieniana 4 razy bo nie pamiętam takiego faktu?? Skąd masz takie informacje?? Co do protokołu to był trefny jak cholera i nie wiem dlaczego akurat 10 głosów na Warzywniaka? Możliwe że nieszczęśliwa pomyłka komisji ale bardzo dziwna. A dla informacji to jeden z protokołów nie uwzględniał wcale listy PiS i badajże PSL. Kto pracuje w tych komisjach?????????? :evil:
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Bzdura? Och, nie mozliwe, jak mogłam się pomylić, tak jak można się było pomylić w komisji w SP nr 4 przy liczeniu głosów Brodiuka - nagle przypadkiem nie policzono 50 głosów. Dopiero na interwencje męża zaufania jeszcze raz przeliczono głosy i z 115 zrobiło się 165!!!! Niemożliwe?

Teraz bedziesz mi tu wyjeżdżał ze spiskową teorią dziejów?????
Zablokowany