12 listopada 2006 wybory

Moderator: Jacek-P

daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

12 listopada 2006 wybory

Post autor: daro »

Mam nadzieję że i na forum zapnuje pogoda i wyczekiwanie na wyniki wyborów.
Myslę że tyle juz sie tu napisało i powiedziało ze wystarczy teraz wszystko rozstrzygnie sie przy urnach.

Wszystkim kandydatom na radnych życze powodzenia w wyborach niech wygra najlepszy.
Mam nadzieje że sie z niektórymi spotkam w radzie jak mnie wybiora i będzie nas więcej łączyc niż dzielic bo chyba każdemu na sercu leży dobro naszej kochanej ojczyzny.
Dobrze tez jest że jest wielu ludzi mających tak wiele dopowiedzenia i tak wiele koncepcji rozwiązania najistotniejszych problemów w miescie.
Oczywiście będę namaiał że ci którzy mieszkają w okregu nr 3 głosowali na kandydata z listy nr 4 pozycja nr 2.
Ostróda w Twoich rekach drogi wyborco. Wybierz najlepszych.
Pozdrawiam życze powodzenia.
Daro
Daro
irasiad
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2006-11-10, 09:57:24

Post autor: irasiad »

"W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo."
J.K. 10.2005

"Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także." powiedział Jarosław Kaczyński.
"Życie Warszawy", 10 lipca 2006

"Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki."
Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka

W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on:
"Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa, dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów".

W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził:
"Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim momencie je przedstawię".

Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3:
"My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."

Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl
"Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD."

Marzec 2005 rok / antena RMF FM
RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".

RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?
Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne."

Sejm IV RP, expose premiera Kaczyńskiego:
"Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"

"budowa 3 milionów mieszkań w najbliższym czasie nie jest nierealna. Można to zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do przełamania jest NIECHĘĆ obywateli do zakupywania mieszkań."

Dekomunizacja w postaci panów Kryże i Jasińskiego.

"Podatki 18% i 32% ..."

"Rząd Marcinkiewicza jest na 4 lata."

"Likwidacja KRRiTV."

"mamy koalicje na ktora wszyscy czekali..."

"Marsz, marsz, Dombroski! Z ziemi polskiej do włolski!"

"Zapada decyzja, żeby z tym kimś rozmawiać. I on okazuje się oszustem. (...) I chcę wam tutaj, w tym szczególnym miejscu, w tym, można powiedzieć, świętym miejscu Polaków, przyrzec, że nigdy więcej już z takimi ludźmi rozmawiać nie będziemy."

CENTRALA KŁAMIE
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Z tym to jest jak ze starym kawalem.
Spotykaja sie dwaj rosjanie:
-Czy to prawda ze w Petersburgu rozdaja samochody-pyta pierwszy
-Nie w Petersburgu tylko w Moskwie, nie rozdaja tylko kradna i nie samochody tylko rowery. Ale to prawda!!-odpowiedzial drugi

Bo sa 3 rodzaje prawd:
1. Szczera prawda
2. Tez prawda
3. G...o prawda :)

Takze centrala mowi prawde.
Zablokowany