Cenzura na Ostróda Online

Moderator: Jacek-P

Agnieszka

Cenzura na Ostróda Online

Post autor: Agnieszka »

Właściwie nadaje się to do rubryki "Co mnie boli", ale tam nikt nie zagląda.
Jestem oburzona tym, jak to ogranicza się wolność wypowiedzi na Ostróda Online. Chodzi o zdjęcie mozliwości pisania komentarzy przy artykule na temat wynikow wyborów i wygranej Jana Nosewicza. Rozumiem, że wypowiedzi nie zawsze są mądre, grzeczne, czasami wręcz chamskie, ale tak to już jest na całym świecie. I ktoś, kto zajmuje się tym portalem powinien być przygotowany na takie wypadki, a nie od razu uniemożliwiać innym wypowiadanie się.
Zastanawiam się tylko, czy dotyczy to tylko tego jednego artykułu, czy będzie dotyczyło wszystkich artykułów na temat nowego burmistrza.
Ogólnie jestem rozczarowana portalem, bo myślałam, że chociaż tutaj nie wezmą góry sympatie polityczne.
Teraz to już nigdzie nie można będzie się wypowiadać swobodnie... przeciw burmistrzowi. Czyli STARE-NOWE wraca.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Cenzura na Ostróda Online

Post autor: Jacek-P »

Wolność wypowiedzi nie została ograniczona. Jedynie zablokowaliśmy dodawania komentarzy do ostatniej wiadomość, ponieważ pewne osoby zrobiły dyskusje w miejscu, które do tego nie służy. Zostały też przekroczone pewne normy wypowiedzi. Nie będziemy tolerować wulgaryzmów, dlatego też komentarze zostały zablokowane. Komentarze nie służą do dyskusji a z całą pewnością nie służą do publikowania chamskich wypowiedzi.

Serwis nie był i nie będzie miejscem, gdzie można kogoś opluwać czy oczerniać, bez względu na to czy ten ktoś jest czerwony, zielony czy niebieski.

Swoboda wypowiedzi stała u nas zawsze na pierwszym miejscu i tak pozostanie. Trzeba jednak brać odpowiedzialność za to, co się pisze.

Pozdrawiam użytkowników i zachęcam do rzeczowej dyskusji na forum.

Admin

P.S.
Komentarze zostaną odblokowane.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Anonymous

Re: Cenzura na Ostróda Online

Post autor: Anonymous »

Pani Agieszko, jest Pani Wielka !!!!!!!
Krystyna S

kochani

Post autor: Krystyna S »

kochani internauci i inni
zanim coś klikniecie i pozwolicie na to że inni to przeczytają zastanówcie sie czy warto swoje emocjonalne wypowiedzi poddawać pod publiczną duskusję.
Bzdury i inne impertynencje nie zawsze są mile widziane na forum tak interesującego i dodajmy to "z klasą" portalu.
wszystkich "innych" lubiących chamskie wypowiedzi zapraszam na portale do tago przeznaczone czyli tam gdzie nikt ich nie czyta
pozdrawiam serdecznie
Anonymous

Re: Cenzura świadoma!!!!

Post autor: Anonymous »

Jest poniedziałek 18. listopada a komętarze zostały ponownie zablokowane. Rozumiem, że najlepiej jest rozmawiać na forum, ale skoro ludzie(cześć) wolą tylko komętować? Na marginesie to jestem daleki od kombatanckich opowieśći, za nie które akcje i wypowiedzi zostaliśmy w tedy uznani, za więżniów politycznych. Mineło 13 lat i chyba wszyscy to zuwarzyli?
Prawda jak się okazało, leży po środku,
tylko za darmo, nikt jej nie chce!
Agnieszka S.

Re: Cenzura świadoma!!!!

Post autor: Agnieszka S. »

Petara! Masz tak wielką potrzebę eksponowania swoich poglądów...może sobie stronę założysz, co? Mam wrażenie, że te forum jest Twoją osobą zbyt zdominowane. Trzeba mieć trochę samodyscypliny i wychowania, by się tak nie rzucać. Pozdrawiam
Ziomal

Re: Cenzura świadoma!!!!

Post autor: Ziomal »

Agnieszka, masz całkowitą rację. Ja jestem już do tego stopnia zdesperowany, że stawiam skrzynkę oranżady każdemu, kto mi wyjaśni o co właściwie chodzi Petarze w jego wypowiedziach. Może to jakiś nowy kierunek filozoficzny? Ja, w każdy razie, tego nijak nie kumam.
Anonymous

Re: Cenzura świadoma!!!!

Post autor: Anonymous »

Co to za cenzura?
Każdy ma swoje poglądy i jeżeli ma wolę o tym pisać, to może(w granicach prawa)! Jeżeli nie jestem zbytnio zrozumiały to dobrze, mogę dalej pisać swoje historie. Staliśćie się biernymi uczestnikami dyskusji, to znaczy, że moja opowieść jest czegoś warta. Ciesze się, iż prowadzicie dialog z petarą i powiem, "to tylko świadczy o pustyni poglądowej". Problem w tym, że nie rozmawiacie na tematy(forum), lecz szukacie braku sensu w jednej osobie.
Przecież każdy jest indywidualny !!
Kolega Magig św.pamięci śpiewał:
"Plus i minus to jedyne co widze".
Ps.Rozmawiać każdy może, trochę lepiej lub gorzej.
Kazik

Re: Cenzura na Ostróda Online

Post autor: Kazik »

Kazik Na Żywo - Prawda - Las Maquinas de la Muerte
Jeden płacze, a drugi się śmieje
Drugi kradnie to, co pierwszy zasieje
Jeden płacze, a drugi się śmieje
Nie każdy w tym samym pokłada nadzieję
Dramat pierwszego na tym polega
Musi mieć więcej, niż mu potrzeba
Tak, dramat pierwszego na tym polega
Musisz mieć więcej, niż Ci potrzeba

Nie zważysz tego, ani nie zmierzysz
Nie zważysz tego, ani nie zmierzysz
Nie zważysz tego, ani nie zmierzysz 2x
Jeśli nie zechcesz, to nie uwierzysz

Ja chcę, ja chcę, ja pragnę
Ja chcę, ja chcę, ja pragnę 2x
Poznać w końcu prawdę

Jeden płacze, a drugi się śmieje
Drugi kradnie to, co pierwszy zasieje
Jeden płacze, a drugi się śmieje
Nie każdy w tym samym pokłada nadzieję
I nie płacz, kiedy ktoś Cię załatwi
Nie płacz, kiedy ktoś Cię załatwi
Pamiętaj, pierwsi będą ostatni
Pamiętaj, pierwsi będą ostatni

Nie zważysz tego, ani nie zmierzysz
Nie zważysz tego, ani nie zmierzysz
Nie zważysz tego, ani nie zmierzysz 2x
Jeśli nie zechcesz, to nie uwierzysz

Ja chcę, ja chcę, ja pragnę
Ja chcę, ja chcę, ja pragnę 2x
Poznać w końcu prawdę



Lyrics.pl - największa polska baza tekstów piosenek
Zablokowany