Rusza budowa stadionu

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Rusza budowa stadionu

Post autor: Jacek-P »

No i ruszyło. Wbrew przeciwnościom i ciągłym odwołaniom, których ilość moim zdaniem nie jest przypadkowa, budowa stadionu rozpocznie się już w przyszłym tygodniu. Ogromna inwestycja, ogromne oczekiwania, kontrowersje ale również ogromna szansa. Myślę, że trzeba by się nieźle starać, aby budowa i wykorzystanie takiego obiektu stało się porażką. Jestem przekonany, że będzie sukcesem.

Kliknij aby powiększyć

http://www.ostrodaonline.pl/20100409194 ... dionu.html
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Rusza budowa stadionu

Post autor: toledo »

Panie Jacku, skąd ta sugestia, że "ilość odwołań nie była przypadkowa"? Na przetargach akurat się wyznaję. Zasada jest praktycznie taka, że im więcej jest do zarobienia tym więcej jest różnorakich odwołań. Taka jest "prawidłowość' nietrafionych zyciowo przepisów prawa o zamówieniach publicznych. Nic więcej. Chyba, że cos pan wie o siłach nieczystych, to wal Pan śmiało. W tym przypadku wolnośc słowa az hula...

Co zaś do trafienia inwestycji. Dwa tygodnie na pewno. Dzięki temu obiektowi obłożenie mogą mieć hotele. A później? Dobrzy sponsorzy i Sokół w I lidze. No może II-ej. To jakaś szansa na utrzymanie. Albo do roboty wezmą się też hotele (w czym osobiście widzę większą szansę na zmniejszenie kosztów utrzymania, a może nawet zarobek) i we własnym interesie oraz miasta będą, korzystając z tego obiektu, ściągać ekipy piłkarskie na obozy. I taką mam nadzieję.

pozdrawiam
budowastadionu
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-04-29, 19:34:23
Gadu-Gadu: 0

Re: Rusza budowa stadionu

Post autor: budowastadionu »

zapraszam do odwiedzania strony poświęconej budowie nowego stadionu http://www.budowastadionu.cba.pl/
Zablokowany