dzień bez futra- 25 listopada

Forum dotyczące problemów dyskryminacji. Dyskusje o problemie, rozwiąznia, pomoc.

Moderator: Jacek-P

xCLEANxBLOODx

dzień bez futra- 25 listopada

Post autor: xCLEANxBLOODx »

Stowarzyszenie „Tratwa” wraz z xCLEANxBLOODx zapraszają na
obchody międzynarodowego „Dnia bez Futra”, przypadającego na 25 listopada.

Z tej okazji zapraszamy na akcję informacyjną, która odbędzie się 25
listopada o godz. 17:00 w siedzibie stow. Tratwa w piwnicy Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego wejście od ul. Herdera. Podczas akcji będziemy prezentować materiały dotyczące hodowli zwierząt futerkowych. Odbędzie się również projekcja filmu „oblicza futra”. Postaramy się również przypomnieć mieszkańcom Ostródy, że kaprys noszenia futra przez człowieka okupiony jest śmiercią wielu zwierząt. Podobne akcje odbędą się w wielu innych polskich miastach.

Poprzez akcję chcemy uświadomić czym naprawdę jest futro. Czy jest
jedynym, dającym wystarczające ciepło okryciem, czy też symbolem zbytku
i bogactwa? Czy wybierając futro w sklepie wiemy w jaki sposób
traktowane są zwierzęta hodowane dla futra?
Anonymous

..... zabilem ... choc nie chcialem...

Post autor: Anonymous »

... a ja tego dnia zabilem lisa ... samochodzem... nie zdazylem wychamowac ... ale dla pocieszenia moge powiedziec ze przez niego urwala mi sie tablica rejestracyjna ... tablica jednak wrocila na swoje miejsce ... lis NIE! ... mam nadzieje ze nie spale sie za to w piekle ... ale chyba kazdy sad by mnie uniewinnil... to byl lis samobojca ...

ŁOSAMA
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Zabijając tego lisa być może uratowałeś zycie czlowiekowi.
Zagrożenie wścieklizną jest tak duże, że wybicie nawet wszystkich lisów nie byłoby grzechem.
Anonymous

.... tez wyjscie ...

Post autor: Anonymous »

... no tak do tego jeszcze nie podchodzilem ... ale takie wytlumaczenie pasuje mi najbardziej ... co prawda nigdy nie mialem zwiazanych z tym wyrzutow sumienia ... dla mnie wszysko jedno czy te lisy zyja czy nie ...

ŁOSAMA
Zablokowany