Stosunki między Cyganami a Polakami

Forum dotyczące problemów dyskryminacji. Dyskusje o problemie, rozwiąznia, pomoc.

Moderator: Jacek-P

TOLERANCYJNA

Stosunki między Cyganami a Polakami

Post autor: TOLERANCYJNA »

Piszę do wszystkich . Apeluję do Was !
Na świecie są różni ludzie i mają różne poglądy na świat . Rozejrzyjcie się dookoła . Ile znacie osób , które nie mają nic przeciwko Cyganom , Rumunom czy Murzynom ? Może śa tacy , ale garstka . W mojej szkole organizuje się wiele akcji charytatywnych , zbieram grupkę osób i razem organizujemy zbiórki .
Ale ile pieniędzy udaje się uzbierać ? 60 złotych na 850 osób .
TOTEŻ WZYWAM DO BRONI WSZYSTKICH , KTÓRZY CHCĄ WSPIERAĆ NAJBARDZIEJ POSZKODOWANE NARODY . PAMIĘTAJCIE , ŻE NIE JESTEŚCIE SAMI.
A CI , KTÓRZY WSPIERAJĄ I AKCEPTUJĄ INNYCH , AKCEPTUJĄ SAMEGO SIEBIE
IRA

WOLNOŚĆ DLA WSZYSTKICH

Post autor: IRA »

Czasami ludzie zbierają pieniądze czy rzeczy dla ludzi biednych. Tak naprawdę to wszystko jest przykrywka dla wielkiego świństwa. Ciągle sa miejsca gdzie bycie sobą jest problemem, angielska okupaca w Irlandii Północnej ciagle tyrwa.
TOLERANCYJNA

Re: WOLNOŚĆ DLA WSZYSTKICH

Post autor: TOLERANCYJNA »

Oczywiście , zgadzam się z Tobą iro . Teraz bardzo często zdarza się , że ludzie po prostu niby zbierają pieniądze na biednych , a tak naprawdę to dla siebie . Oszukują jak się da , aby zarobić na nwy gadżet lub coś w tym stylu . Nie myślą , że tym samym odbierają tym naprawdę potrzebującym kawałek życia .
Komuś może pomóc choćby kromka chleba , ale nikt tego nie rozumie .
A ja piszę dlatego , bo interesujue mnie , a zarazem martwi sytuacja Cyganów , Rumunów czy choćby dzieci z Afryki .
Ludzie obajętnie patrzą na ich los , sądzą , że dobrze im tak ,albo zasłużyli na to .
Moim zadaniem jest organizowanie akcji na rzecz tych osób , pomagają mi w tym nauczyciele .
PISZCIE , CO SĄDZICIE O SYTUACJI DOTYCZĄCEJ STOSUNKÓW MIĘDZY CYGANAMI , A POLAKAMI . TOLERANCYJNI , JEDNOCZCIE SIĘ !
Anonymous

...nie da sie ...

Post autor: Anonymous »

... nie da sie wszystkim pomoc .. moze zmien haslo zbiorki na : ".. pomozcie biednym polakom .." - mysle ze to odniosloby wiekszy skutek .. przeciez w naszym spoleczenstwie tez sa bardzo ubodzy ludzie ktorych nie stac na chleb , schorowani ktorym nie wystarcza na leki itp. Jakiego niemca obchdzi los polakow w ich kraju skoro tam my mamy opinie pijakow i zlodziji ?! ... najchetniej by sie nas pozbyli ... wiec jezeli chcesz pomagac to pomoz naszym !!!! mozesz mi wierzyc ze tak samo cierpia...

ZINBABWE
Zablokowany