Dobre pytanie..?

Forum dotyczące problemów dyskryminacji. Dyskusje o problemie, rozwiąznia, pomoc.

Moderator: Jacek-P

M-A-Y

Dobre pytanie..?

Post autor: M-A-Y »

Czy inne mniejszości seksualne maja szanse przeżyć w naszym mieście-chyba jedynie w ukryciu, pod spudnicą swojej mamy?

[%sig%]
Trybun

Re: Dobre pytanie..?

Post autor: Trybun »

Pytanie z gruntu pozbawione sesnu...
Wszak kapłani pewnej wiary mają się dobrze (w naszym mieście - i nie tylko),
a więc mają całkiem niezgorsze szanse na przeżycie...
Anonymous

Post autor: Anonymous »

Racja - Ci kaplani nie maja podstaw do narzekania - chcesz przezyc - nie masz perspektyw - zostan kaplanem - glodny nie bedziesz - a i auto dostaniesz.

ZOLTAN
sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

nie ma letko

Post autor: sen »

Gdyby to byla fucha do wziecia z marszu, to nie byloby zle, ale najpierw - niestety - trzeba przejsc przez pieklo (sic!) seminarium. No chyba, ze jest sie powolanym, wtedy nawet los swietego Aleksego, co to pod schodami zalegal i pomyjami go zlewano, nie jest straszny. Cholerka, tylko ze ten swiety Aleksy cos nie zgadza sie z z ta niezla fucha...? Albo ci swieci to pic na wode, albo ta fucha nie taka fajna! Sam juz nie wiem...
Awatar użytkownika
Mały Mistrz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 378
Rejestracja: 2004-01-26, 00:52:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode

Let's go!

Post autor: Mały Mistrz »

Wstąp do ZAKONU - Bracie!!!
Mieczów ci u nas dostatek...
sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

adsum

Post autor: sen »

Sercem ci ja zawsze po stronie Zakonu, ale nie lubie, jak mi sie suknie u ostrog majtaja.
Anonymous

Post autor: Anonymous »

... a juzcie mosci panowie - konno !!!!!!!!
A moj pastor polonezem jezdzi ale chyba bedzie auto zmienial bo coraz czesciej na nowa cegielke zbiera
ZOLTAN
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Od parafian zależy czy zbierze.
Anonymous

Post autor: Anonymous »

... oj zbierze zbierze .. chocby parafia najbiedniejsza to i tak te stare babinki i dziadkowie chleba sobie nie kupia a na cegielke rzuca .... takie to juz jest staromodne kosciola chowanie ...

ZELMER
Zablokowany