Problemy z pisaniem

Uwagi, propozycje, zmiany, itp. Wszytko co dotyczy bezpośrednio serwisu Ostróda Online.

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Problemy z pisaniem

Post autor: Jacek-P »

Problemy z tworzeniem nowych wątków oraz odpowiedzią w istniejących zostały usunięte. Po wczorajszej aktualizacji problem wystąpił w kilku działach. Przepraszam za utrudnienia.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Problemy z pisaniem

Post autor: Respecta »

Bóg! zapłać...
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Awatar użytkownika
Anioł Stróż
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2010-03-22, 16:04:39
Gadu-Gadu: 0

Re: Problemy z pisaniem

Post autor: Anioł Stróż »

Jacek-P pisze:Problemy z tworzeniem nowych wątków oraz odpowiedzią w istniejących zostały usunięte. Po wczorajszej aktualizacji problem wystąpił w kilku działach. Przepraszam za utrudnienia.
Panie Jacku-P mam do pana jeszcze jedno pytanko ? jak pan zapewne wie jestem poczatkujacym uzytkownikiem tego portalu i paru rzeczy nie wiem ,ale domyslam sie ze napewno sprawia panu przyjemnosc ,pomoc takim nowym jak ja .Otuz mam taka rzecz chciałbym przesłac wszystkim urzytkownikom portalu przesłac zyczenia swiateczne i nie wiem w jakim dziale tego dokonac czy poprostu przesłac to za pana posrednictwem prosze o szubka pomoc bo chciałbym to zrobic jeszcze przed swietami ,z góry dzieki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Problemy z pisaniem

Post autor: Jacek-P »

Dział pozdrowienia byłby najbardziej odpowiedni na życzenia :)
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
Anioł Stróż
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2010-03-22, 16:04:39
Gadu-Gadu: 0

Re: Problemy z pisaniem

Post autor: Anioł Stróż »

Jacek-P pisze:Dział pozdrowienia byłby najbardziej odpowiedni na życzenia :)
holerka wpisałem ogólnie w dziale ostroda moje miasto ,, to nic dzieki za podpowiedz ,bede miał to na uwadze na przyszłosc jeszcze raz dzieki i wesołych swiat .Pozdrawiam
Zablokowany