świadkowie jehowy

Forum dotyczące problemów dyskryminacji. Dyskusje o problemie, rozwiąznia, pomoc.

Moderator: Jacek-P

kanarek

świadkowie jehowy

Post autor: kanarek »

Czy w Ostródzie są "świadkowie jehowy"?
Ostródziak

Re: świadkowie jehowy

Post autor: Ostródziak »

Czy Ostróda jest w Polsce???????????????/
polak

Re: świadkowie jehowy

Post autor: polak »

A czy Polska jest w Europie?
Ostródziak

Re: świadkowie jehowy

Post autor: Ostródziak »

A co nie jest??????????????
Kunegunda

Re: świadkowie jehowy

Post autor: Kunegunda »

Dobry temat. Akurat o świadkach jehowy najwięcej jest zakłamania i fałszywych sądów.
drozd

Re: świadkowie jehowy

Post autor: drozd »

Polecam życiorys p.Słowika.
anty

Re: świadkowie jehowy

Post autor: anty »

Znam paru takich łapsów,co dumnie mówią,że są świadkami jehowy.Zajmują się budownictwem w naszym pieknym miescie.Wala wódę na potęgę i dymają co się da.Oszukują,przyjmują łapówy i wykorzystują "bogatych" klientów,bo przecież oni mają kasę,wszak kupują mieszkania.To najbardziej zakłamana sekta jaka znam.Można pokusić się o mocniejsze stwierdzenie:MAFiA.
dorosły

Bezpieczne dziecko

Post autor: dorosły »

Bezpieczne Dziecko" jest programem, dzięki któremu dzieci będą mogły poznać swoje prawa przysługujące im w domu i szkole, nauczyć się asertywności i zachowań wobec przemocy. Poznają też zasady bezpieczeństwa nad wodą i pierwszej pomocy przedmedycznej, nauczą się właściwego reagowania w przypadku zagrożenia np. ze strony zwierząt czy nagabywania przez nieznajomych oraz przyswoją podstawowe elementy samoobrony.
Inny

Świadectwo kibla to jest rzeczywistość nasza

Post autor: Inny »

Jechowici czy PZPR ciągle nas okradają- mówią :ciesz się człowieku będzie lepiej ale kiedy to już nie powiedzą, bo po śmierci.
szyt

Re: Świadectwo kibla to jest rzeczywistość nasza

Post autor: szyt »

O co wam chodzi? Zamaias takich głupot, pogadalibyście serio.
Anonymous

... ehh..

Post autor: Anonymous »

.. no coz ja tam przeciwko swiadkom jechowy nic nie mam ... ale ja nie moglbym byc jednym z nich .. po prostu nie przepadam za domokrazcami...

SLALOM
Zablokowany