Tym panom radnym brakuje literki D

Moderator: Jacek-P

euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Tym panom radnym brakuje literki D

Post autor: euroostrodzianin »

Znalazłem na Szymon Majewski Show spot dotyczący pewnej partii, który jak wypisz-wymaluj pasuje do niektorych lokalnych działaczy partyjnych:
"jako za...eklarowana ...ziałaczka SL... ...omagam się po...ania ...o są...u li...erów parti ...emokratycznej. Ich ...ecyzje to ...owó... że są to ...urnire, ...ebile opowia...ają ...enerwujące ...yr...ymały i są ...o ...upy."

http://szymon.plejada.pl/610,wideo,1,16 ... detal.html


ja uważam że niektórzy partii SL też są do... upy
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Tym panom radnym brakuje literki D

Post autor: lasser »

witaj euroostrodzianinie :) ,juz myslałem,że wyjechałeś za chlebem do Irlandii.Słuszne spostrzeżenia,jak zwykle w Twoim wykonaniu.Ciekawy jestem czy widziałeś już XX sesję powiatu.To dopiero kabaret.Ci sławni panowie z końca stołu mało nie wyszli z własnej skóry,wrzaski,ubliżanie,obelgi, wręcz niesmaczne prostactwo.Podziwiam Bogdana i Włodka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tolerować takie zachowanie "podwórkowców" potrafi tylko człowiek z klasą,a oni ją pokazali.Jak sądzisz ...o co ci panowie tak zajadle walczą?Słyszałem ,ze część z naczelników łykała tabletki na uspokojenie po wystepie gwiazdy z Szambodoła,wyzwał ich od nierobów,Starostę zreszta też.Ile to jeszcze bedzie trwało?Czy opinia publiczna nie ma nic do powiedzenia?W normalnej rzeczywistosci wstydzili by sie pokazać facjaty na molo.powodzenia,pozdrawiam
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Re: Tym panom radnym brakuje literki D

Post autor: euroostrodzianin »

lasser - kompy są tu i tam. Tylko w Ireland internet jest lepszy - 2 mega a w Polsce neostrada liczona w kilo.
Co do tych dziwnych panów - oni wstydu nie mają... Kiedy to się skończy - to zależy tylko od mieszkanców miasta i takim ludziom - kiedys powiedza - NIE. Pytanie tylko kiedy?
Zablokowany