Pojedynek 2 stron internetowych.

Moderator: Jacek-P

Mariusz Kiersnowski

Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Mariusz Kiersnowski »

Prosze o odwiedzenie strony http://www.znw.pl i ocenienie, która ze stron bardziej sie Wam podoba, znw czy ostrodaonline.
Prosze o sprawiedliwa opinie.
Pozrawiam serdecznie
szwejo

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: szwejo »

znw.pl nestety będę szczery nie dorasta do pięt tego serwisu, przykro mi ale jeszcze dużo pracy przed tobą.
jon

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: jon »

Robisz sobi jaja z poważnych ludzi .Ja akurat nie mam wagi ale ta strona i tak jest do bani ./ Twoja oczywiście/...
Mariusz Kiersnowski

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Mariusz Kiersnowski »

A co Ci sie nei podoba ???
Mariusz Kiersnowski

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Mariusz Kiersnowski »

A co Ci sie nei podoba ? Jak zaczynasz mowic to mow konkretnie.... I nie wiem co jest takiego fajnego w ostrodaonline.pl ???
Mariusz Kiersnowski

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Mariusz Kiersnowski »

CZyzby Pan "szwejo" i "jon" to Pan Jacek Piech lub ktorys z jego kolegow z pracy ??? bo tego sie nmozna spodziewac...
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Jacek-P »

Mariusz Kiersnowski napisał(a):
>
> CZyzby Pan "szwejo" i "jon" to Pan Jacek Piech lub ktorys z
> jego kolegow z pracy ??? bo tego sie nmozna spodziewac...

bez komentarza
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Bolo

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Bolo »

Strona znw jest świetna. Szczegolnie podoba mi sie czesc o czytnikach kodow kreskowych chociaz o internecie tez jest niezla!
Ted

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Ted »

Nie bardzo rozumiem co tu porównywać. To tak jakby ktoś chciał porównać wybory miss Ostródy z mistrzostwa powiatu w szchy. Co tu ma jedno do drugiego. To są dwie różne kategorie. Każda z tych stron ma swoich fanów i niech tak zostanie.
Mariusz Kiersnowski

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Mariusz Kiersnowski »

ale chodzi o szate graficzna, starannosc wykonania, szybkosc strony, itp. Pozdrawiam serdecznie
Rafał

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Rafał »

nic ciekawego, dobre wrażenie po wejściu na serwis dzięki grafice i nic więcej.
Rafał

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Rafał »

Widać kto jest sponsorem, znowu powiem że nic więcej
Bolo

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Bolo »

Uwazam ze strona znw jest bezkonkurencyjna. Swietna grafika, starannie wykonana, szybko sie laduje. Po prostyu same pozytywy. Szczxegolnie grafika jest swietnie wykonana i dobrana. Ostrodaonline moze sie jeszcze wiele nauczyc od doswiadczonych webmasterow!!!
KOKO

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: KOKO »

Spotykają się dwa dzieciaki w piaskownicy i jeden mówi do drugiego: Moja łapatka do piasku jest lepsza od Twojej. A wcale nie -mówi drugi - bo moja łopatka ma "lepsą glafikę", bo jest zielona no i oczywiście szybciej się ładuje koparkę.
Czy dorośli mężczyźni tak się zachowują?
Panie Mariuszu Kiersnowski więcej powagi. Róbcie swoje a internauci sami to ocenią.
Bez przymuszania do oceny - to nie jest w dobrym stylu, no chyba, że ma nie być w dobrym stylu...
POLO

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: POLO »

***Zaczne od minusow.
1)Cennik sprzetu podany jest w XLS- jesli nie posiadam excella to co?
2)Grafika. Grafik zaledwie zna podstawy (Photoshopa jak przypuszczam) poszarpane rogi. W 800x600 to musi byc tragedia.
3)Flash logo moze byc, ale te gify...
Text za bardzo pstrokaty.
***Teraz plusy.

1) Najwazniejsze ze strona b.szybko sie laduje.
2) Zawartosc strony nie jest zbyt obszerna wiec menu moze byc. Ktos kto wejdzie na strone napewno znajdzie to czego szuka.

**************************
Powodzenia Mariusz. Domyslam sie ze to Twoja pierwsza strona.
Awatar użytkownika
Klapaucjusz
początkujący
początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:16

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Klapaucjusz »

Zapowiada sie pojedynek 3 stron internetowych. O stronie http://www.infomazury.pl pisze Gazeta Ostrodzka. Ale czy autor strony czytuje prase?
Klapaucjusz
Mariusz Kiersnowski

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Mariusz Kiersnowski »

Otóz nei miałem okazji czytać, ale byłbym wdzięczny za przesłanie tego reportazu badz tresci.
Tomasz

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Tomasz »

http://www.infomazury.pl - Takowa strona przeciez nie istnieje juz.

Najpierw była totalnym plagiatem a teraz widocznie została zlikwidowana przez providera.
Awatar użytkownika
Klapaucjusz
początkujący
początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:16

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Klapaucjusz »

Istnieje cos takiego jak czytelnia
Klapaucjusz
Mariusz Kiersnowski

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Mariusz Kiersnowski »

Tak to jest jak sie cos wie ale nie do konca a pisze artykuly. To co tam bylo napisane to kompletna bzdura. Ale coz. Pan Piech nie znal wszystkich szczegółów.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Jacek-P »

Kompletną bzdurą jest to co pan pisze. Nie miałem nic wspólnego z tym artykułem i nie jestem jego autorem. Więc zamin znowu pan zacznie podawać moje nazwisko niech pan dokładnie sprawdzi.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Mariusz Kiersnowski

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Mariusz Kiersnowski »

Ja nie powiedziałem, że Pan jest autorem tego artykułu, ale tylko Pan w całej myslał, że właścicielem infomazury.pl jest pewne Ostródzkie stowarzyszenie. A To nie do końca tak. Był Pan bliski sukcesu, jednak kogoś obraził. Poza tym autorem tej strony jestem ja, a w umowie o wspolpracy mam nastepujacy wpis:
"§3

1. Zleceniobiorca nie ponosi odpowiedzialności za treści informacyjne zamieszczone na serwisie infomazury.pl
2. Treści nie mogą być sprzeczne z prawem lub zasadami współżycia społecznego.
3. Zleceniobiorca może odmówić zamieszczenia treści, jeżeli jej treść lub forma narusza ogólnie stosowane normy moralne lub zasady współżycia społecznego. W takich przypadkach strony mogą ustalić inną treść lub formę ogłoszenia lub reklamy.
4. 4. Zleceniodawca zobowiązuję się do dostarczania materiałów Zleceniobiorcy nie naruszających praw osób trzecich.
Tomasz

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Tomasz »

Szczególnie ciekawy jest pkt 4 gdzie mowa jest o materiałach nie naruszajacych praw osób trzecich.

Pan Kiersnowski widocznie nie doczytał owego pkt. i skopiował z kilku stron wygląd a także zawartosć i umieścił na stronie infomazury.pl uważajac to za swoje dzieło. TOTALNY PLAGIAT. WSTYD PANIE KIERSNOWSKI!!!
Mariusz Kiersnowski

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Mariusz Kiersnowski »

To jest fragment umowy miedzy mną, a własciecielem infomazury.pl, a ja w tym przypadku ja jestem zleceniobiorca, wiec wstyd, bo Pan chyba nie umie czytac ze zrozumieniem.a grafike i układ strony dostałem wlasnie od wydawcy, wiec chyab sprawa jest jasna kto naruszyl przepisy.
Awatar użytkownika
Klapaucjusz
początkujący
początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:16

Re: Pojedynek 2 stron internetowych.

Post autor: Klapaucjusz »

A swistak zawija w te sreberka...
Klapaucjusz
Zablokowany