Tolerancja i nienawiść

Moderator: Jacek-P

sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Profesor Bartoszewski został doradcą premiera. Otoczony szacunkiem człowiek był bardzo wzruszony atencją ze strony Tuska i Sikorskiego.
Po drugiej stronie tego wydarzenia stoi poseł PiS, niejaki Karski, który tylko"przez wzgląd na siwe włosy"nie będzie komentował umiejętności dyplomatycznych Bartoszewskiego a poza tym" jaki on profesor, skoro nawet wyższych studiów nie skończył"
Uważacie, że są jakieś granice niegodziwości i nienawiści, bo ja myślę, że dla niektórych ich nie ma :cry:
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Poseł Karski ma studia i to chwały jego nauczycielom,niestety,nie przynosi. Świezó poślubionej małżónce - mam nadzieję - też nie. Ale kotką Jarka K. pozostał.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Tak sobie słucham i patrzę, jak te biedne pisiaki jeszcze nie zauważyły, że żyją w innej rzeczywistości. Teraz toczą boje o Antka Policmajstra Macierewicza, tym razem pluszaka Leszka, Odbierają ordery w Gruzji w czasie ekspose premiera, oburzają się na dziennikarzy, których wbrew prawu podsłuchiwali.
Jestem zaskoczony poziomem wywiadu z Dornem w sobotnim Dzienniku. Z większością tez się nie zgadzam, ale to jest logiczny, nie pozbawiony sensu wywód, tak całkowicie różny od bełkotu Jarka.
Zablokowany