obiecanki cacanki

Moderator: Jacek-P

daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

wyjaśnijmy

Post autor: daro »

Wyjaśnijmy może w końcu wiele sprzeczności. Basen to nie żadna zasługa burmistrza zeby w końcu było jasne, jak zresztą wiele rzeczy którymi sie chwali na prawo i lewo.
Co do pieniążków o których tak głośno i wylicza sie ile to ich jest.
Może tak ktoś w końcu pokaże gdzie one są. To że jest promessa na realizację pieniązków to nie znaczy że ta kasa będzie. trzeba wykonać projekty itp czyli spełnić jeszcze tak wiele warunków że jak patrząc na wszystkie działania ekipy burmistrza to pewnie przepadną i za 3 miesiące na forum ktos powie no wiecie nie wyszło.
Już i lotnisko mamy w Tyrowie (podstawili goscia na kablóce opowiadał o planach). Ja osobiście kontaktowałem sie z ministerstwem i nikt o tym gościu nie słyszał podrzędny pracownik ministerstwa. Jak nie wierzycie to sprawdzcie.
Droga widmo na osiedlu plebiscytowym tez ponoć była już na nią kasa juz Nosewicz i spółka SLD ze starostwa miała tę kasę tylko jak sie okazało ekipa napisała dziadoski wniosek, można sprawdzic na ile został oceniony. A później Nostródzka pisała ze niby pieniązków zabrakło. Komu te kity.
A jak funkcjonuje urząd przed wyborami to juz nie cghce mi sie pisać i proszę idzcie załatwcie jakies sprawy pewnie niektóre wydziały właśnie zajmuja sie roznoszeniem ulotek. Zreszta urzędnicy pracuja i tak w strachu przed tymi ludzmi i pewnie w skrytości ducha marzą o zmianach jak wszyscy mieszkańcy.
A tera Pan dąbrowski i wydział promocji ludzie o wielu linkach na forum którzy tak to sie wychwalaja i zachwalają swoją robotę niech jada na mnie na forum czekam.
Tylko nie piście kłamstw obietnic a prawdę.
Mi leży na sercu Ostróda i jej mieszkańcy dlatego zdecydowałem sie na kandydowanie na radnego miejskiego i obiecuje że jak zostanę radnym to choćby Nosewicz został burmistrzem to zrealizuje swój program, nie patrząc na kogo spłyna splendory bo chcem żeby ludziom zyło sie lepiej w naszej małej ojczyźnie.
Dlatego na burmistrza popieram Najmowicza, bo jest to człowiek któremu warto zaufać. To człowiek który ma aktualnie kontakty które jest w stanie wykorzystać dla dobra naszego miasta.
Musimy tez głosowac na ostródzianina Babalskiego bo musimy mieć człowieka z naszego miasta w województwie. Jęsli nie pasuje wam Babalski jest jeszcze Grzesiu Wróbel.
Wybór należy do was wyborcy.
Daro
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Z jednym "nie chcem ale muszę" się zgodzić z Tobą. Też będą głosować na Babalskiego.
Piszesz trochę tak jak Kali mówi "Kali ukraść krowę to dobrze, Kalemu ukraść krowę to źle"
Rola burmistrza polega na towrzeniu warunków. A z twojego myślenia wynika, że jak jest coś źle to winien Nosewicz, a jak coś dobrze to nie ma tu jego zasługi.
A w Ameryce biją murzynów.
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

do zoorro

Post autor: daro »

Nie mam problemów z ocenieniem sytuacji. Po prostu jestem sfrustrowany tym wszystkim jak i wielu moich znajomych tym co sie dzieje w mieście. Nigdy nie powiedziałem że Nosewicz to tylko beeeeeeeeee A co do tworzenia warunków , to się z tobą nie zgodze bo w naszym mieście nie ma warunków na tworzenie nowych miejsc pracy, albo sa tylko dla swoich.
To co opisałem w poprzdnim poscie to jest to co słysze od ludzi chodząc po mieszkaniach i proponując wlasną osobe na radnego. Ludzie są zdegustowani i wielu chce nowych ludzi w radzie.
Mam nadzieje że dotrzymaja słowa.
Daro
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Re: wyjaśnijmy

Post autor: ostrodzianka »

daro pisze:Mi leży na sercu Ostróda i jej mieszkańcy dlatego zdecydowałem sie na kandydowanie na radnego miejskiego i obiecuje że jak zostanę radnym to choćby Nosewicz został burmistrzem to zrealizuje swój program, nie patrząc na kogo spłyna splendory bo chcem żeby ludziom zyło sie lepiej w naszej małej ojczyźnie.
I My też tego chcemy :jupi: :jupi: :jupi:

Miło, że doszedłeś do takich wniosków, cytuję:
Nigdy nie powiedziałem że Nosewicz to tylko beeeeeeeeee A co do tworzenia warunków , to się z tobą nie zgodze bo w naszym mieście nie ma warunków na tworzenie nowych miejsc pracy
A skoro niema warunków na tworzenie nowych miejsc pracy, to zaiste Ty je stworzysz :lol: Bądź Daro realistą :D

Dobrze, że jutro już ostatni dzień kampani wyborczej, jakże brudnej w tym roku w Ostródzie. Aż przykro !!
Ale i tak największym wygranym w tych wyborach będą DRUKARNIE :brawo:

Pozdrawiam wszystkich, którzy tak żywiołowo bronili mojego kandydata i Tych, którzy mają odmienne zdanie również pozdrawiam. Mamy wolny kraj i każdy ma prawo do własnych poglądów. Ja w każdym bądź razie trzymam kciuki za Jasia, wiem że nie będzie łatwo ale jestem optymistką :heej:
Zablokowany