Apel do wszystkich którzy pójdą do wyborów

Moderator: Jacek-P

Formata
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-02-03, 18:30:06
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTRÓDA

Apel do wszystkich którzy pójdą do wyborów

Post autor: Formata »

Już na podobny temat pisałem - nie głosujmy na "starych cwaniaczków" Tych z pierwszych, drugich miejsc. To nieprawda, że nowi nie dadzą sobie rady. Tak właśnie piszą cwaniaczkowie z tych pierwszych miejsc. Popatrzcie proszę kto jest na pierwszych miejscach? No kto? "Wybitni działacze" czyli dotychczasowi radni co to przy korycie chcą sie utrzymać. Weźmy przykład takiego "radnego" GONDERA - pracownik pana Słowika Wszystkie grunty "pcha" w ręce tego pana I w dupie ma dobro obywateli tego miasta. A Pan gondera sowicie to mu wynagradza w postaci różnych profitów. I to ma być radny?????
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Podobno na jednej sesji rady miasta ten radny przedstawiał nawet plany co zbuduje firma, w której pracuje jesli działka będzie sprzedana dla tego własnie przedsiębiorstwa budowlanego. Takie działania powniny być zbadane przez prokuraturę np. jak głosował ten pan, w kwestiach sprzedaży nieruchomości firmie w której pracuje.
alex
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2006-10-29, 20:13:43

Post autor: alex »

Formata, przede wszystkim naucz sie poprawnej polszczyzny a pozniej udzielaj się na forum publicznym.
Jezeli Pan Gonder jest pracownikiem Pana Słowika to plus dla niego. Jednak nie sądzę aby miał możliwości "pchania" gruntów w jego ręcę, gdyż z tego co wiem każda sprzedaż odbywa się w formie przetargu, na co wpływu mieć nie może. Poza tym Pan Słowik jest osobą, która na pewno nie szkodzi naszemu miastu, a wręcz przeciwnie, jego działalność uczyniła z Ostródy bardzo atrakcyjne miasto. Piszesz, że "mają w dupie dobro obywateli tego miasta", co chyba jest troche sprzeczne z tym co robi firma OPB.
A jezeli chodzi o przedstawianie koncepcji na zagospodarowanie jakiegoś terenu publicznie na forum rady to tylko takiej działalności radnych sobie życzyć. Nie widze nic złego w tym, że projekt przedstawił radny pracujący w tej firmie i reprezentujący ją.
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

do formata

Post autor: daro »

Formata ja startuje pierwszy raz w wyborach, bo wkurzyło mnie to co dzieje sie w mieście i uważam że w końcu trzeba wziać w swoje ręce nasze sprawy. Jestem na 2 miejscu i jestem młodym człowiekiem więc o czym ty mówisz, przejzyj listy i powiedz czy nie jestes w błędzie, bo myslę że tak.
Daro
Zablokowany