Strona 1 z 1

Bezprawna rzeczywistości

: 2003-12-02, 15:07:03
autor: Bogdan
Polska bezprawna rzeczywistości.
W tym kraju które uważa się za demokratyczne jest sejm oraz konstytucja tak bardzo
popierana przez prezydenta nawet dostarczona do miliomów mieszkań oczywiście na koszt
podatnika aby obywatel Rzeczpospolitej poznał przynależne mu prawa.
Od tego czasu minęło sporo bardzo smutnych lat.
Ta konstytucja okazała się wielkim niewypałem w rękach szczególnie obecnie panującej nam władzy.Panuje totalne bezprawie.
Pamiętajmy że ogólnie inne kodeksy są oparte o tę konstytucję.Tak więc wszystkie bezkarne afery to dewaluacja tej konstytucji oraz panującego bezprawia szczególnie w elitach rządzących.
Ale mię gryzie prozaicznie bardzo prosty problem.
Jestem inicjatorem Komitetu Pomocy Dzieciom Palestyny nie dla przekory lecz skoro można pomagać dzieciom Czeczeń,Awganistanu,Afryki to dlaczego nie Palestyniskim biorąc pod uwagę konstytucję art. 12 także korensponduje do tego artykułu art.58.To są podstawy konstytucji w oparciu których rozpocząłem działanie.
Niezbędne dokumenty złożyłem w Sejmiku woj.Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
I tu zaczęły się przeszkody dokumenty przejęło MSWiA nijaki pan Jan SCHON.
Odwoływałem się nawet do kancelarii prezesa rady ministrów Leszka Millera,skutek miał być natychmiastowy ale na papierze,papier wszystko przyjmie.
Obecnie zwróciłem się o pomoc do Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka
w dniu 7 Października 2003r oraz 15 Października do Rzecznika Praw Obywatelskich.
Jaki będzie skutek czas pokaże lecz konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej w rękach obecnych
władz to jeszcze zbędny dokument prawny.

Bogusław Maśliński

Jesteś pan bezrobotny

: 2003-12-28, 20:58:57
autor: jajcarz
kupa dzieci, pomoc społeczna odmawia pomocy bo kupiłeś Pan komuter, jest pan niezadowolony ze p. Szczurowskiej. Piszesz Pan,ze potrzebujesz pomocy a Waćpan chcesz pomagać dzieciom Palestyny. Nic dziwnego, że się sprawą zainteresowało MSWiA. Pan nic nie rozumiesz, ci z MSWiA wzięli i potraktowali Pana z litością, gdyby zrobili to poważnie to byś pan siedział jako pomagający terrorystom. Mały palestyńczyk urosnie, będzie kiedyś duzy i wysadzi żydowską dzielnicę. Kiedyś my i Paletyna to przyjaciele, wtedy Izrael to wróg, okupant,terrorysta. Tera to my Panie i ten Issrael oraz te usa to przyjaciel, pan nie wiesz komu pomagać, pomagać trzeba bogatym to będziesz Pan bogaty, jak bidnym to im nie pomożesz i dalej będziesz bidnym. Jak pan liczyłeś na subwencje państwowe to się mylisz, subwencja dla caritasu. nawet owsiak nie ma subwencji.