Fijas bije się w pierś

Moderator: Jacek-P

GminaOstroda
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-11-19, 15:56:41
Gadu-Gadu: 0

Fijas bije się w pierś

Post autor: GminaOstroda »

Ostatnia prosta kampanii jest świetna i śmieszna w Gminie Ostróda:) Wczoraj Fijas puścił do mieszkańców gminy list z listą osób które go rzekomo popierają. Co prawda list można porównać do tego paszkwilu co puszczają w mieście na Brodiuka no ale to przecież jedna szkoła :). Najciekawsze było dziś w Radiu Mazury ogłoszenie dwóch osób które rzekomo miały popierać Fijasa, a których on zamieścił na liście poparcia:
Szanowni Mieszkańcy Gminy Ostróda

Wczoraj otrzymaliśmy list adresowany do mieszkańców Gminy Ostróda napisany przez kandydata na wójta Pana Bogusława Jerzego Fijasa, z którego dowiedzieliśmy się, że jesteśmy rzekomo współautorami tego listu. Oświadczamy, że nie mamy nic wspólnego z napisaniem tego listu i ponadto nie zgadzamy się z jego treścią. Jesteśmy zbulwersowani faktem, że umieszczono nasze nazwiska bez wcześniejszego zapoznania nas z treścią listu.

Henryk Gajewski
Maciej Domin
toronto
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-11-23, 23:16:58
Gadu-Gadu: 0

Re: Fijas bije się w pierś

Post autor: toronto »

BODZIO NIE WIEM JAK TY ALE JA WRÓŻĘ CI KONIEC TWOJEJ KARIERY "POLITYCZNEJ". MUSISZ ZACZĄĆ DOBRZE ŻYĆ Z BRZEZINEM TO MOŻE DO SZKOŁY CIĘ ZATRUDNI JAKO NAUCZYCIEL.
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Fijas bije się w pierś

Post autor: ALCHEMIK »

na razie załapał się do rady powiatu, to troszkę poprzeszkadza przez najbliższe cztery lata :beksa:
Na suchy chleb już ma :D
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
ost2006
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-24, 13:02:20

Re: Fijas bije się w pierś

Post autor: ost2006 »

oj nie ja się nie zgadzam niech lepiej ten Pan naszych dzieci nie uczy :|
Zablokowany