Kandydaci na fotel burmistrza

Moderator: Jacek-P

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: toledo »

Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: ALCHEMIK »

Teraz dopiero zrozumiałem przesłanie "marsz, marsz Dąbrowski- po trupach do koryta" :o
A my niedoinformowani myśleliśmy, że to odniesienie do hymnu :lol:
Ale faux pas :x
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Dawid12345678
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-11-14, 19:12:08
Gadu-Gadu: 0

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: Dawid12345678 »

Co to za kandydaci na burmistrza?Zamiast odbyć rzeczową, publiczną dyskusję i polemikę między sobą, to oni wieszają gdzie się tylko da swoje własne portrety. Ja nie jestem jasnowidzem jak np. p. Jackowski z Człuchowa i z portretu nie potrafię odczytać kto w przyszłości będzie dobrym burmistrzem.
martini
początkujący
początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 2007-09-30, 16:08:44

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: martini »

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... a_mu_.html

"Tragicznye w wypowiedzi Kaczyńskiego jest to, że każdy spoza PiSu postrzegany jest jako WRÓG. Ten pan nie chce współpracy z nikim dla dobra Polski, on chce rządzić SAM. To czysty bolszewizm: kto nie z nami, ten wróg."

Niestety takie stanowisko przekłada się moim zdaniem, również na środowisko pis-owców w Ostródzie. Obawiam się tego mocno, że w razie gdyby miał dojśc do władzy kandydat pis-u dopiero wtedy rozgorzeje walka w naszym mieście. :-(
Zablokowany