Czy Kierozalski znowu się rozchoruje?

Moderator: Jacek-P

JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Czy Kierozalski znowu się rozchoruje?

Post autor: JJ23 »

PiS przerżnął wybory.Stracą więc stanowiska osoby nominowane na wysokie stanowiska z nadania partyjnego.Dotyczy to również pana Kierozalskiego,który został mianowany przez władzę PiS komendantem głównym O.H.P.Tym,co nie pamiętają przypominam,że pan Kierozalski strasznie się rozchorował po przegranych przez A.W.S. wyborach do sejmu w roku 2001.Pełnił pan Grzegoż funkcję dyrektora gabinetu wojewody War.-mazurskiego.Wojewodą był wtedy pan Babalski.Po ogłoszeniu wyników wyborów pan Kierozalski zapadł w tajemniczą chorobę,która trwała około 6 miesięcy.Ile kosztowała ta choroba budżet państwa?A jeszcze załapał się pan kierozalski do rad nadzorczych w Morągu i w Olsztynie w spółkach skarbu Państwa.Za to też pobiera obecnie pieniądze.Odejdzie z honorem czy nie?Jak sądzicie?Będzie powtórka czy nie będzie.?Szczególnie oczekuję na opinię Watera.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Przepraszam.Waltera a nie Watera.Oczywista oczywistośc.
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Post autor: Walter »

Nie rozumiem co ma mnie łączyć z Kierozalskim.
Współczuję chłopu jak chorowity, a nad chorym trzeba sie litować :-D

Przecież Po miało prowadzić politykę kadrową sprzeczna z tym TKM, a widzę że już chłopa z pracy wyrzucacie.

A tak na poważnie to każdemu może przytrafić się choroba
:D
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

No,tylko że po tych 6 miesiącach cudownie ozdrowiał.I znalazł szybko pracę u pani Teresy Z. która oczywiscie przez przypadek została awansowana przez pana Babalskiego na szefową wojewódzką opieki społecznej,kiedy to pan Babalski był wojewodą a pan Kierozalski był dyrektorem jego gabinetu.I to jest dowód na istnienie tzw.układu.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Teraz nie ma już UKŁADU, teraz jest FRONT.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

FRONT wszystkich złych przeciwko jedynym słusznym.Ależ byłem ślepy!!Wybacz mi o wielki Jacku i Placku.W ramach żałowania za moje grzechy i prośby o odpuszczenie mi moich win zobowiązuje się do wytropienia FRONTU w moim miescie.Wkrótce zacznę nadawać.JJ23.
sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

Post autor: sen »

A zatem: zamiast w kącie trącać prącie, działaj w całkiem nowym FRONCIE :D
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

FPK? Jasny gwint, znowu się wpakowałem :D :o
Zablokowany