Dlaczego nie Babalski???

Moderator: Jacek-P

rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

Dlaczego nie Babalski???

Post autor: rocho »

Proszę o głosy
Dlaczego nie będę Głosował na Zbigniewa Babalskiego i anal-ogicznie
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Bo głos na PiS jest głosem straconym dla Kraju.
Bo nie głosuję na żołnierzy do podnoszenia ręki.
Bo nie chcę wyjeżdżać z kraju.

A do Babalskiego - jako persony - na dziś nic nie mam.
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Post autor: KRewa »

A może głos oddany na Pana Babalskiego jest lekarstwem na to aby w mediach nie pojawiał sie nam dalej jakiś kretyński(nie koniecznie czewrwony) ryj wspierany przez burackiego Platformersa z Miłomłyna.
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

Post autor: rocho »

olo zabrał głos, witamy, dawno olo nie gościł na forum
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Głos na Babalskiego jest jak najbardziej sensowny, bo inne partie olały ciepłym moczem Ostródę. Oczywiście mówię o Platformie, która wystawia spadachroniarzy, którzy w Ostródzie nie byli ani razu w życiu, LiDzie który stawia na Jasia, który do Sejmu nie chce iść bo ma lepszą fuchę, PSL Brzezina (to samo co Nos). Reszta partii poza PiSem się nie liczy i jak ktoś chce na nie głosować to krzyż na drogę. Oto pierwszy i najważniejszy powód. Tylko Babalski może coś zdziałać w Sejmie dla naszego miasta. Maszynką do głosowania raczej nie będzie bo ma duże doświadczenie na różnych odcinkach życia społecznego i może je sporzytkować w parlamencie. W PiS jest szanowany i znany nawet wśród partyjnych liderów. Jednym słowem w tych wyborach nie ma po prostu dla ostródzian innego kandydata.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

nie ma gorącego słońca, a twoja makówka dostała udaru słonecznego, wyznawco. Znów obrażasz bogu ducha winnych ludzi i na dodatek próbujesz przekonać do kogoś, kto zasługuje na zupełnie inne miejsce niż ława sejmowa. K.. wa, nie prowokuj, bo stracę cierpliwość :evil:
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Łysy. Żeby w PiS być kimś trzeba się zasłużyć któremuś z Kaczyńskich, a Babalski jeszcze tego nie uczynił. No i nie ma przeszłości z PC. Będzie więc tylko klakierem, aczy coś załatwi? Z kim i przez kogo? Przecież PiS nie ma z kim stworzyć rządu nawet, gdyby wygrał. Chyba, ale to juz raczej fantasmagoria zagorzałych PiSowców, żeby zdobył większość mandatów.

Tak więc głos na Babalskiego będzie, biorąc Twoją argumentację, starcony.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

stracony
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Post autor: KRewa »

Panie sceptyk jeżeli Pana wyprowadzam z równowagi możemy spotkać się na ubitej ziemi - Pan pod spodem.
Owszem czas przedwyborczy pokazuje na czym komu zależy.
Prawda jest taka- jakże silna PO w Ostródzie nie pofatygowała się do wystawienia swojego kandydata do Sejmu - Pan mało wiele Minister Rolnictwa z Miłomłyna został olany przez swoich Platformesów z Elbląga i z CENTRALI, miejsce poza pierwszą piątką nie satysfakcjonuje, Pan lider Ostródzkiej PO - "Geniusz okolicznych wzgórz" - nie mylić z "geniuszem Karpat" Karpaty są wyższe bał się zdewaluowania ostatniego (tak ostatniego) wyniku wyborczego, wynik wyborczy do Sejmu na dzień dzisiejszy dla Pana Brodiuka vel. Brodziuka vel. (za jednym z forumowiczów) Bredzi (u) (i) ka - w nawiaasie wybrać w ramach upodobań cokolwiek - jest prawdziwe) byłby oscylujący wokół zera nie "Ziobrowego" ale absolutnego.
Dlatego Panie Sceptyk uważam ,że przy całym szacunku dla elektoratów, które wybrały do Władz samorządowych nie na pierwszą treningową kadencje Pana Burmistrza, Pana Wójta, dla przedstawicieli władz jakiekolwiek by nie były które zaproponowały byłemu Wojewodzie powrót na sprawowane stanowisko, które sprawował z pożytkiem dla Ostródy .W gruncie rzeczy jako ostródzianin (od urodzenia z 50 letni życiorysem) mogę powiedzieć, że głos oddany na Pana Zbyszka nie będzie głosem zmarnowanym.
Cóż mam dodać jako zadeklarowany lewicowiec nie będę głosował więcej na programy partii lewicowych, prawicowych, centrystycznych dopóki na pierwszych miejscach w Naszym regionie będą się pojawiać osoby z zameldowaniem z Warszawy, Gdańska, Katowic. Będę preferował (mimo całego szacunku koleżeńskiego dla Jana Nosewicza ) osoby, które mogą mimo swoich przekonań wykorzystać swoją zdobytą wcześniej pozycję dla Naszej lokalnej społeczności.
Uważam, że należy zmienić Ordynację Wyborczą, aby dać Społecznościom Lokalnym możliwość rozliczenia swoich wybrańców wybranych w wyborach bezpośrednich z obietnic wyborczych i deklaracji poczynionych w trakcie kampanii.
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

proszę o wybaczenie Panie kRewa, moja reakcja to był wyraz szoku spowodowanego Pana spolegliwością, krótkotrwałą , niestety...
Co do wyborów... Niech każdy głosuje jak chce, to wolny kraj. Na liście Platformy jest wystarczająco dużo ludzi z klasą, żebym nie musiał wybierać między, jak to się ładnie mówi, dżumą a cholerą. To nie konkurs piękności i zabawa w "bierz swojego", Panie kRewa... Pozdrawiam, pozdrawiam :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Pewne są tylko twierdzenia sprawdzone w praktyce. Zatem to co KRewa (idąc jego metodą obrażania ludzi może nie KRewa a K...Rwa) pisze to tylko jego wyobrażenia lub chęci. Ma do tego prawo. I niech tak zostanie.

Ostatecznie jad tego piędziesięciolatka jest groźny tylko dla niego samego.

Sceptyku, ten gość i spolegliwość? Chybaś zbytnim optymistą.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

takie mam charakterologiczne skrzywienie, że chcę w ludziach widzieć tylko dobro :)
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

KRewa?Lewicowiec popierający Babalskiego?Czy to nie jest dziwne?Mam pewne objekcje.Moja kobieca intuicja mówi mi że KRewa to facet,którego krew zalała, ponieważ przegrał wybory na burmistrza a na pocieszenie został przewodniczącym rady miasta.Jest zakompleksiony,zły na cały świat,że jego geniusz nie został zauważony.Flirtuje ze wszystkimi od prawa do lewa.Jeszcze nie wie na kogo ma postawić.Taka jest moja diagnoza.Co wy na to?
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Sądzę,że się mylisz, Najmowicz nie jest tak zdeprawowany.
Do Najmowicza bardziej pasuje Łysy, ale to są puste dywagacje :)
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Bez komentarza.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Ryba połknęła haczyk.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Łysy, nie irytuj się :) oczywiście możesz wymieniać poglądy i to robisz. Bo wiesz , wymiana poglądów jest wtedy, gdy te poglądy są różne. Kiedy są takie same, to jest klakierstwo, a nie wymiana poglądów.
Masz podobne poglady jak Czesław Najmowicz, więc nie dziw się temu żartowi. Wszyscy zwolennicy PiS-u jakoś nie mają poczucia humoru - smutasy po prostu :)
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

A dlaczego ktoś wyciął mój poprzedni post. Jest do niego odpowiedź ale dość szybko zniknął. Może powinienem otrzymać bana czy jakąś wyszukaną karę, typu obowiązek głosowania na Nosewicza (czytaj: sepuku). Napisałeś że mam poglądy podobne do Cz. Najmowicza i to jest prawda bo bardzo rzadko się różnimy mimo iż nie należę do partii. Partia może się zmienić ale poglądy i wartości nie powinny. To się chyba nazywa sztywny kręgosłup moralny, z którego jestem dumny i Pan Czesław z pewnością też. Tyle na temat
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

I bardzo dobrze, miej swoje poglądy, ale daj to prawo również innym. To, że je masz, nie znaczy ,że są jedynie słuszne.
Problemem tej kampanii wyborczej jest to, że każdy wygłasza jedynie słuszne poglądy, nie szukając stycznych, ale to prawo kampanii - różnić się.
Ja mam prawo, Toledo ma prawo, i inni mają prawo do mówienia tego co myślą i czują, a Ty uznajesz,że tylko Twoje poglądy są prawdziwe, uczciwe i niepowtarzalne. Zostaw cokolwiek Bogu, bo ja konkurować z Tobą nie będę,
bo moje poglądy nie są jedynie słuszne i niepowtarzalne. Ale są prawdziwe i uczciwe, i nawet Twoje oburzenie tego nie zmieni. A czy mam kręgosłup, tego nie sprawdzisz, boś nie anatom :)
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Post autor: Tytus Andronikus »

.....Babalski przestalistniec politycznie kiedy poddalwalke i PiS wystawilna Burmistrza biegacza co w tym maratonie raczej nie dobiegldo mety pierwszy....bojakby topowiedzial pewien Józek : Ojczyzny broni sie dokonca....teraz mamy pod stolikowa koalicje w radzie miasta....czy jest lepiej ??? odpowiedz zostawiam naiwnym...
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Myślę,że gdyby Babalski mógłby być szczery,to apelowałby do wyborców aby na niego nie głosowali.Ma ciepłą posadę w sejmiku wojewódzkim i nie chce ryzykować uzależnienia od ludzi nieprzewidywalnych.Kaczory gotowi są poświęcić każdego dla osiągnięcia własnych celów.Babalski o tym doskonale wie i dlatego nie ma zamiaru być potencjalnym mięsem armatnim.
Zablokowany