NIECH WYGRA PIS

Moderator: Jacek-P

sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

NIECH WYGRA PIS

Post autor: sprawiedliwy »

Wszyscy dom urn. Trzeba wreszcie skończyć ze starostą który kompromituje miast i powiat. GŁOSUJEMY NA PIS - BABALSKI do sejmu
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

A cóż ma wspólnego Babalski i jego ewentualny wybór do sejmu ze stanowiskiem starosty.Bezsens twojego postu jest wielka.Przerosłeś swoją głupotą Kononowicza.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

A miasto to kompromituje Olgierd i jego nowy przyjaciel z PiS niejaki Dario Boni.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

coś się tu komuś pokręciło - pójdziemy do urn zagłosujemy na PiS i co przez to zmienimy starostę?

a za trzy lata pójdziemy do urn w wyborach do samorządu i zagłosujemy na Iksińskiego i co ? zmienimy jakiegoś posła lub senatora?

a jak bedą wybory do europarlamentu to zmienimy jednych i drugich?

panie sprawiedliwy brak logiki w pana wypowiedzi co ma PiS do wyboru Starosty?

No ale jak Boni kombinuje z Dabrowskim to może tylko oznaczać tylko jedno...
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Może znaczyć wielkie NIC.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Post autor: sprawiedliwy »

A dzięki czyim głosom Brodiuk został starostą? Kto i z kim przy świetle jupiterów podpisywał na Zamku porozumienie?
W tym co napisałem i do czego nawołuje jest logika. Trzeba pomyśleć. Starosta jest wybierany przez Radę i Rada może (POWINNA) go odwołać. A jak wygra PIS w wyborach - to wszystko gruchnie w naszym kochanym starostwie.
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

I oby jak najszybciej nadszedł ten dzień! Dawno nie piłem, ale takiej okazji jak zmiana starosty na pewno nie przepuszczę.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Mrzonka po bimbrze chyba.
Po pierwsze w powiecie PiS nie ma siły.
Po drugie musiałby się skumać z SLD, które też juz się tam rozpada.
Po trzecie zwycięstwo PiS oznaczałoby wzięcie się za lewicę, zmiany w ostródzkiej prokuraturze i ostateczne rozliczenie grzeszków tych, którzy dzisiaj boją się Brodiuka.
Wreszcie po cvzwarte zwycięski PiS dokumetowałby wszem i wobec, że nadal potrafi współpracować z PO, a Ostróda to jeden z nielicznych przykładów.

Wracajcie więc do wznoszenia toastów, które szans na ziszczenie nie mają, ale może wam humor poprawią, zanim kac go nie stłamsi.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

marzyciel, co?
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Ponoć marzenia maja tylko myśliciele. Dlatego: bez komentarza.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Post autor: sprawiedliwy »

Toledo -zaczynasz pisać do rzeczy i analizujesz. Tusk jest już upokorzony przez Kaczyńskiego, a nikt nie lubi przegranych. Tak samo będzie w powiecie. Włodzimierz I - pęknie. Bo co to jest za czlowiek, który wyrzuca za drzwi Przewodniczącego rady miasta. Znamy wszyscy Najmowicza, on nie jest w stanie kogoś obrazić. A u starosty - wyszła słoma z butów. A to jest początek - pokarze jeszcze na co go stać. OJ POKARZE i BĘDZIE WSTYD
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Troszkę popytałem o co w tym wywaleniu za drzwi chodziło, ale nie jestem upoważniony do upubliczniania tego. Jedno mogę stwierdzić; po tym, co Pan Przewodniczący, będąc gościem Starosty, raczył powiedzieć, na miejscu Brodiuka dałbym mu jeszcze w ryja. Ale Brodiuk jest za grzeczny...
Ciekawe, że sprawa została wywleczona przez hałastrę z U.M,
której PiS podobno nienawidzi. To Pan Przewodniczący nie miał się komu wypłakać, musiał wybrać Czarka? Jeszcze na dodatek radni z jego klubu i koalicjanci zrobili z niego maślankę za " sukcesy" w integrowaniu się z "najświętszą wadzą" miasta, jak to mawiał kolega dyrektor Jacka Fedorowicza :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Pokarze? Morze i jakaś Siła Wyższa za pisanie bzdur kogoś pokarze, bo pokaranie się należy. Co zaś do pokazania to mam nadzieję, ze Brodiuk jeszcze pokaże, gdzie raki zimują, bo się niektórym należy.
Ale Sceptyk ma rację, ta ostatnia nadzieja moze nie zostać szybko spełniona, bo to facet zbyt spokojny.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

A tak na marginesie, czyli w temacie"niech wygra PiS". WP zaprezentowała kalkulator z 20 problemami Polski i ich rozwiązaniami w programach różnych partii.

http://wybory2007.wp.pl/kalkulatora.html?T%5Bpage%5D=1

Dzięki temu można określić swoje preferemcje wyborcze. W moim przypadku miałem 78 proc. zgodność z LiD i 73% zgodność z PO.

Można także okreśłić zgodność programową ewentualnych koalicji.
I tak:
PO - PiS - 35% zgodnośći programowej
PO - PSL - 35%
PO - LiD - 60%
PiS - PSL - 40%
PiS - LiD - 30%
LiD - PSL - 75%

Ciekawe. PiS -samotny bez szans na koalicję
LiD - P
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

A jaka była zgodność programowa PiS-Samoobrona LPR 2 lata temu?Dla pisiaków nie ma rzeczy niemożliwych.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Tyż prowda, ale to se ne wrati.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

żądza władzy u Kaczyńskich jest tak silna, że zawarli by pakt nawet z diabłem, czyli SLD, gdyby nie bali się o.Rydzyka :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Ależ o. Rydzyk i tu znalazłby wraz z J.K. sensowne wytłumaczenie, ma bowiem również silne dążenie do władzy. Rzecz w tym, że LiD na taki związek raczej nie pójdzie.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

LiD sprzeda się każdemu,kto wygra wybory.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Puste słowa. Nie oceniaj z perspektywy Oldzia i Czarusia.
Na poważnie, powinien wesprzeć PO w koalicji z PSL i w opozycji do PiS. Bo koalicji PO z LiD, czego oczekuje najwięcej respondentów wszelkich sondaży, raczej nie będzie.
rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

Post autor: rocho »

Babalski, był 4 lata w Radzie Miasta, to Nosewiczowi razem z kolegami z niby prawicy dali wolną jemu rękę. Pan Boni rósł w siłę knując jak tu przejąc szkołę. Teraz jak widać jest jeszcze lepiej, ten niby ostródzki PIS jest raczej LID-em, czy SLD. Nowa limuzyna dla Nosewicza, Pec w MPEC ( tylko podobieństwo nazwiska Peca pasuje do jego nominacji), podwyżka pensji dla NOSA i inne akceptacje rady, gdzie koalicja PoPis ma większość. Lepiej zagłosować na Nosa, może spodoba mu się jak cudem wygra miejsce w ławie poselskiej, to ze sobą Oldzia weźmie, a u nas będą wybory uzupełniające. Tylko kto na jego miejsce? Czesiu, lepiej niech z gwizdkiem dalej biega, może lepiej niech nasz Jasiu zostanie, przynajmniej będzie o czym pisać, a młodzi tak czy tak lepiej niech wyjadą z perły mazur, czy platynowej ostródy według Olgierda. Niech dalej rządzi brat z góry Synaj i miasto z Nosem zadłużają. Po co dotacje na przebudowę przejazdu, jak można z podatków. Wracając do pana Babalskiego, panie Babalski pan miał już swoje 5 minut, które zakończyło się jak pamiętam zwolnieniem lekarskim, czy się mylę???
Awatar użytkownika
to se ne vrati
początkujący
początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2004-01-16, 15:39:31
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: z Kątowni
Kontakt:

Post autor: to se ne vrati »

toledo pisze:ale to se ne wrati.
Ktos mnie wolal ??


Zastanawiam mnie dlaczego tu zawsze jest tylko jedyna sluszna opcja.
Co wspolnego ma lokalny smrodek i zaslepienie w nienaiwisci do okreslonej partii/ugrupowania ?? (zazwyczaj personalne, niemajace zwiazku z czymkolwiek)

Jedyny zwiazek jaki ja widze to pozbycie sie z lokalnych wladz i wyslanie ich do wsi warszawskiej

Malostkowa ch!@#$%^& nie daliscie rady posadzic swoich kolesi na stolkach w miescie/gminie/powiecie macie teraz szanse
... ciag dlaszy nastapi...
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

hi, hi, Kaczor Donald zjadł Kaczora bliźniaka na przystawkę, nawet nie na główne danie.
Metoda insynuacji, straszenia, obrażania, straszenia okazała się pusta wobec żarliwosci Tuska. On wierzy w to co mówi, i ja mu wierzę.... :)
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Prawda jest taka że PiS zrobił błąd przy decyzji o startowaniu Cz. Najmowicza do Rady Miasta. Gdyby poszedł do powiatu do zdeklasowałby Brodiuka i zdobył przewagę dla PiS-u, zostając starostą i rządząc z Brzezinami
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

P.S. Toledo, nie wiem, czy słuchałeś w TVN komentarza Kwaśniewskiego po debacie. Jesli tak, to powinieneś rozumieć, dlaczego marzę, żeby odszedł z polityki.
Na marginesie, komentarz o Kaczyńskim. Tragiczne jest to, że wielkie cele chce realizować mały człowieczek, i nie chodzi mi o warunki fizyczne...
Zablokowany