Twarz kampani LiD znów pijana.

Moderator: Jacek-P

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

marlon pisze:Co ty możesz toledo wiedzieć o zagranicznej prasie.

Napisal byś choc raz to co powinienes i przyznałbys wielu rację. Kwach ma ogromny pociag do kilicha i taka jest prawda, przez to wiele razy jeszcze jako prezydent przyniosł wstyd i do tego uzupełnia to antypolskimi wypowiedziami w prasie zagranicznej.
gdybyś nie miał klapek na oczach i stoperów w uszach to byś widział i słyszał rzeczywistośc a nie propagandowy bełkot. A Anetchen ci juz odpowiedziała o głosach z Nieniec.
rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

Post autor: rocho »

Niech kwasek sobie weźmie Janka na drugą twarz LID-u, a jak będzie za mało to do kadry dołączą Czaruś z Oldziem
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Poczytałem sobie wasze wynurzenia o Kwaśniewskim. Nie mam zamiaru oceniać waszych sympatii i antypatii, to Wasze zdanie i nic mi do tego.
Kwaśniewski był(jest) przede wszystkim zręcznym politykiem z ogładą i to jest jego główna zaleta. Zauważa się jednak, że teraz jest już wypalony, bo życie w takim napięciu psychicznym, przez wiele lat, zostawia ślad, a rozluźnienie po zakończeniu kadencji jest widoczne.
Ja go nie lubię, i nie dlatego, że przez alkoholowe wybryki trwoni swoją markę. Nie lubię go dlatego, że popsuł państwo,że stworzył nepotyczny układ, który skarłowacił roślinkę, która nazywa się demokracja w Polsce, że
patronował powstaniu sytuacji, która wyniosła do władzy Kaczyńskich, bo Kaczyńscy, to odpowiedź społeczeństwa na chorą sytuację polityczną, której on patronował.
Jego powrót do rzeczywistej polityki, to groźba odtworzenia się układu, który pozwoli Kaczyńskim powrócić do władzy( sądzę,że ją teraz stracą).
Najlepiej będzie, jak już zostanie zasłużonym emerytem i niech się już nie miesza do polityki.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Pijany kwach reprezentuje sobą nadal więcej niż cały pęk liderów jednej z liczących się partii.
Z alkoholizmu można się wyleczyć z dolegliwości umysłowych - nie.
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: RobertP »

marlon pisze:Co ty możesz toledo wiedzieć o zagranicznej prasie.
oj chyba coś wie...
a to poniżej to chyba dowód że kwach jest na pierwszej stronie gazet
dość satyrycznie ale prawdziwie ... :)
Obrazek
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Niezłe.

Prasa polonijna odzwierciedla polskie fobie. Nie ona jednak kształtuje i oddaje opinie o Polsce na Zachodzie. Naa wschodzie także.

Sceptyku, nie zgadzam się z groźbą nawrotów jakichś układów i pomocy Kaczyńskim związanych z powrotem Kwacha do polityki. To jeden z poglądów, który udało sie braciom narzucić opinii publicznej i służy ich interesom. W rzeczywistości to LiD jest dziś jedyną siłą, która z Kaczyńskimi sie nie ułoży i nie da się im manipulować.

Fakty odbiegają od tego co głosi PiS, PO i wikszość mediów (nie tylko publicznych). Ziobro trąbi:
- że to on i PiS zaczął walkę z korupcją (a to za SLD łapownicy zaczęli trafiać za kratki),
- że to on zaczął walczyc o czystość polskiej piłki ( a pierwsze rozprawy odbyły sie za rządów Belki), itd, itp.

PiS to dobrzy propagandziśći, lepsi od tych z ery sekretarza Łukaszewicza. Bardziej potrafią grać na tadrgających ludźmi negatywnych emocjach.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

ja nie odbieram prawa do istnienia lewicy, broń Boże. ale Kwaśniewski stworzył kapitalizm polityczny w czystej formie, i jest usprawiedliwieniem dla Kaczyńskich. Czas Kwaśniewskiego już przeminął, tak jak przeminie czas Kaczyńskich, Prawdą jest, że Kwaśniewski to nie samo zło, zresztą tak samo jak Kaczyńscy. Wszyscy, chociaż z różnych względów są dla Polski niebezpieczni.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Persony są ważne, ale w rozważaniach o odejściu nie stawiałbym an"KTO" ma odejść lecz "CO" powinno odejść. Na margines zresztą. I w tych kategoriach optowałbym za skutecznym wyelimnowaniem permanentnych konfrontacji poza programowych, w cztym tak skutecznie bryluje PiS. Ale to wymaga usunięcia takiej metody zdobywania głosów przez pozostałe partie z PO na czele. Dziś Tusk cały czas próbuje grać kartami oznaczonymi przez Kaczyńskiego.

Idealizacja? Jasne. Alke tylko tak osamotniony PiS straciłby oręż, który dzis pozwala mu utrzymać 30 % poparcie i zostać zmarginalizowany albo straciłby swój "łukaszenkizm".
chochlik55
gaduła
gaduła
Posty: 543
Rejestracja: 2007-03-19, 21:53:54

Post autor: chochlik55 »

idee tworzą ludzie i ludzie są tych idei ikonami. Mnie te ikony się nie podobają i uważam, ze powinny zniknąć z polityki. Niestety, wiem że marzę...
Zablokowany