Słuchalność Radia Mazury

Moderator: Jacek-P

jaszek7777
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2009-07-01, 12:05:27
Gadu-Gadu: 5919929

Słuchalność Radia Mazury

Post autor: jaszek7777 »

Witam! Wiecie może jaką słuchalność w powiecie ostródzkim, bądź w samej Ostródzie, ma Radio Mazury? Albo znacie może jaką stronkę, gdzie znalazłbym taką informację?
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
skecz
początkujący
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 2004-07-08, 00:31:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Słuchalność Radia Mazury

Post autor: skecz »

Połowa sklepów w mieście + ludzie będący na zakupach. :)
ale skecz
jaszek7777
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2009-07-01, 12:05:27
Gadu-Gadu: 5919929

Re: Słuchalność Radia Mazury

Post autor: jaszek7777 »

HeHe: Ale mi liczby są potrzebne:) Tak na poważnie to bardzo ważne, potrzebuję danych innych, niż te od nich... Nie wiem, czy są obiektywne te ich, bo mają zadziwiająco sporą...
Awatar użytkownika
skecz
początkujący
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 2004-07-08, 00:31:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Słuchalność Radia Mazury

Post autor: skecz »

Wiem, że statystyki słuchalności tworzone są na podstawie ankiety przeprowadzanej na danym obszarze i przy założonej (zaokrąglonej) ilości osób. Radio Mazury istnieje już ładnych parę lat (pamiętam jak nadawali na długich falach) ale ani ja ani nikt z moich znajomych nigdy nie był "ankietowany". Pozostaje przystanąć przy ich statystykach lub poprowadzić te statystyki samemu. :?
ale skecz
maxel
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-03-27, 09:40:47
Gadu-Gadu: 0

Re: Słuchalność Radia Mazury

Post autor: maxel »

Korzystając z urlopu oraz starego odbiornika radiowego włączyłem sobie Radio Mazury. oto moje wnioski:
- Radio bez kompletnego pomysłu - każdy z DJ gra co chce, wg. własnych preferencji. Zero jakiejkolwiek jednolitości.
- Playlista na stronie internetowej nijak się ma do granej muzyki.
- w godzinach od 10 do 14 - przez 50 minut DJ nic nie mówił, tylko muzyka.czyli ktoś ustawił playlistę i sobie poszedł.
- polecam DJ'a który zaczyna dyżur od godz. 15. koleś od 3 dni mówi to samo. masakra.
- w środę i czwartek któryś z DJ mówił ze zaraz będą rozdawać wejściówki na dicho polo - chyba DJ zostawił je sobie dla rodzinki i znajomych bo żadnych konkursów nie było.
- wieczorem nie słuchałem ale podejrzewam też bez rewelacji.
Kiedyś to radio trzymał Dyrektor A.Pisarski i jakoś to było a teraz...
Ogólnie tak się zastanawiam czemu ma służyć ten byt zwany radiem mazury. Widać że ludziom nie bardzo się chce tam pracować. no chyba tylko tym od reklamy bo zadziwiająco ich dużo.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Słuchalność Radia Mazury

Post autor: Jacek-P »

znalezione w sieci:

Raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC za okres maj – lipiec 2010 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl – dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w Olsztynie.


http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rm ... -rzeszowie

Szkoda, że takich badań nie ma dla samej Ostródy
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
jaszek7777
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2009-07-01, 12:05:27
Gadu-Gadu: 5919929

Re: Słuchalność Radia Mazury

Post autor: jaszek7777 »

@ maxel

Jeszcze wcześniej dyrektorem był Piotr Berent (przepraszam, jeśli przeinaczyłem). Wtedy radio również było przyzwoite. Artur Pisarski rzeczywiście był świetny. złowiek od wszystkiego. Odszedł i radio upadło.

Powinni przestać się kompromitować i oddać/sprzedać częstotliwość.
Zablokowany