MATRIX-REAKTYWACJA GO

Moderator: Jacek-P

lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

MATRIX-REAKTYWACJA GO

Post autor: lasser »

Gazeta Nostródzka przeszła reaktywację,redaktorzy(pseudo też) przestali pisać o Powiecie .Stara zasada -piszą źle to źle,nic nie piszą jeszcze gorzej.Tylko co tu pisać o poczynaniach ratusza ,skoro tam nic nie robią.Więc o czym pisać?Ludziska dawajcie do gazety zdjecia noworodków,to najlepiej sie sprzedaje (i nek...sorki to robi wojewódzka).pozdrawiam sprawiedliwych :aniol:
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: MATRIX-REAKTYWACJA GO

Post autor: mmgg »

nie kuś złego :twisted:
jak trafi się okazja to będziesz miał artykuł na całą stronę i nie będą to pieśni pochwalne na cześć starosty
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Re: MATRIX-REAKTYWACJA GO

Post autor: FinChan »

lasser, o jakich TY mówisz redaktorach w GO, o tych co za pieniądze piszą przeciwko Staroście ? To są dziennikarze?
mmgg, słuchaj- ci niby dziennikarze jakby mogli i cokolwiek mieli na Starostę wykańczali by Go . Jak widać facet jest czysty.
Zaczyna wypływać za to "rządzenie w mieście" i to dla tych dziennikarzy jest problemem, ponieważ miasto co tygodniowym TYSIĄCZKIEM płaci GO za milczenie. Co zrobić z inwestycją która "śmierdzi".? To jest problem.........
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: MATRIX-REAKTYWACJA GO

Post autor: Respecta »

FinChan ciekawe bajeczki opowiadasz
powiedz mi czym sie upaliłeś zanim ci to do głowy przyszło bo też chciałbym kupić


na rynku jest nowa pseudo gazeta która ostatnio chyba upadła
skoro była taka rzetelna cudowna i wspaniała to czemu miasto do niej dopłacało ?
chyba dlatego że ludzie w stylu jj23 albo toledo w niej pisali
widać jak gazeta EWIDENTNIE wspierana przez miasto z burakami a nie dziennikarzami to długo sie nie utrzyma

na szczęście znam personalia osób takich jak Toledo i mogę im tylko współczuć
nie są w stanie ukryć się pod anonimowym nickiem bo są na to za głupi xD
ja tylko czekam aż przegną pałę

nie bawi mnie obrzucanie sie piaskiem jak dzieci
jak (...) to tak żeby sie nie podnieść
niestety takie osoby jak TOLEDO nic nie mają na GO i jedyne co mogą to pokrzyczeć sobie na TYM forum bo tylko tutaj ktoś ich jeszcze słucha xD
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Gość

Re: MATRIX-REAKTYWACJA GO

Post autor: Gość »

Czy ktoś zrozumiał tego gościa wyżej (recepta czy jakos tak?) ?!?!?!

"na rynku jest nowa pseudo gazeta która ostatnio chyba upadła
skoro była taka rzetelna cudowna i wspaniała to czemu miasto do niej dopłacało ?"


A jaka to nowa gazeta do której miasto dopłacało? Wydaje mi się, że dopłaca tylko do GO... Była i upadła? Czyżbym coś przegapił? Jaki jest jej tytuł?

"widać jak gazeta EWIDENTNIE wspierana przez miasto z burakami a nie dziennikarzami to długo sie nie utrzyma"

Wydawało mi się, że w swoim analfabetycznym wpisie bronisz Gazety Ostródzkiej, a tu jednak nie... Droga recepto, jak widzisz, Gazeta Ostródzka wspierana przez miasto, z burakami a nie dziennikarzami utrzymuje się od bardzo dawna, co więcej - ma się świetnie.

Pozdrawiam i życzę udanej realizacji recepty...
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: MATRIX-REAKTYWACJA GO

Post autor: toledo »

Ten facet z nickem facetki jest chyba na haju. Mam nadzieję, że tylko alkoholowym. I to by tłumaczyło jego bełkot.
Awatar użytkownika
Petarix
początkujący
początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2010-10-21, 17:17:31
Gadu-Gadu: 0

Re: MATRIX-REAKTYWACJA GO

Post autor: Petarix »

"Wszystko mnie obchodzi -nie obchodzi mnie nic" DEZERTER
Zablokowany