Dzienikarz GO na usługach

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: cdn »

Walterze. Obejrzałem Sesję Rady Powiatu i mnie i moich znajomych informacja o dziennikarzu Gazety Ostródzkiej po prostu powaliła, a dokumenty pokazane przez radnego Waszczyszyna o zleceniach przez byłą Prezes Bilińską na artykuły przeciw Starostom: Lipskiemu i Brodiukowi dla Mariusza K. to po prostu Matrix. Gdybym tego nie widział to bym nie uwierzył. oK. 30000 tys. zł za oszczerstwa......
Kilkanaście sprostowań Starosty nie opublikowanych przez Gazetę. Czego się oni boją.
Jak będziecie mieli okazję oglądać tą sesję popatrzcie na agreję w wypowiedziach Radnego Wawrzyńskiego, oraz jego wielkie zdziwienie przy wystąpieniu radnego Waszczyszyna. Być może myślał: " co oni jeszcze mają", a mnie się wydaje, że za ktoś się czegoś bardzo boi..........
Co do Stasia - to "malutkie dziecko" i jad widzi z odpowiedniej strony.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: sceptyk »

coś marnie ten starosta prostuje, może błędy ortograficzne robi i purytańsko -językowa Basieńka, w trosce o czystość polszczyzny, nie zamieszcza sprostowań. Proponuję, żeby starosta zatrudnił jako konsultanta prof. Miodka. Sprostowania będą słodsze, tym samym łatwiejsze do przeżucia :-D
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: JJ23 »

[q
uote="cdn"]Patologie w GO będą trwały, dopóki utrzymywane będą jej związki z określoną opcją polityczną[/quote]
Wywalony dziennikarz z G.O znalazł szybko swego następcę.Wystarczy poczytać ostatnie wydanie G.O. na temat budżetu miasta .Włażenie bez mydła w pewną część ciała przez pana redaktora jest bardzo wymowne.Czy ten fajansiarz też podpisał umowę na świadczenie pewnych usług tym razem na rzecz U.M.?
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: sceptyk »

poprzedni post nieaktualny na skutek interwencji moderatora :)
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: marlon »

GO jest jednym wielkim dziadostwem. Dawno ich nie kupowałem bo nie chcę tracić nerwów jak znów obsmarują starostę czy przewodniczącego rady miejskiej albo obydwu na raz.
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: jezuita »

kiedy mam okazje czytam bo jak kazdy Ostródziak ciekawi mnie nawet zdanie konkurecji starosty ale znam za bardzom ich doswiadczenie i wiem ze "przykadza£ kocia£ garkowi".....
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: FinChan »

Kolego jezuito o jakiej Ty konkurencji mówisz? Gazeta konkuruje ze Starostą waląc w niego za pieniądze. Kto tu komu przygaduje? Nie myl pojęć. Pooglądaj stronę ich urzędu. Czy coś z tych rzeczy ukazało się w Ostródzkiej. Obserwuje na bieżąco. Sprawdź sobie i dopiero pisz.
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: marlon »

No bez jaj przecie od dawna wiadomo że każdy artykuł w GO jest konsultowany z redaktorem naczelnym niejakim Panem Olgierdem Dąbrowskim notabene wiceburmistrz miasta.
Albo człowieku źle sypiasz albo główka boli.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: toledo »

O wpływie Ola na osoby pełniące rolę dziennikarzy nie ma co dyskutować. Jego efekty są aż nazbyt widoczne. Pytanie skąd ten wpływ się bierze. Nie chodzi wszak tylko o kasę z budżetu miasta na tak zwany Informator Miejski, który poprawia wynik finansowy GO. Więc o co jeszcze? Co ich tak wiąże? Jaki wspólny interes?
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: dr Jamajczyk »

leja ze smiechu po przeczytaniu tego toledo
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: sceptyk »

to ty masz poczucie humoru? Po ilu działkach? :D
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: dr Jamajczyk »

po stu....zazdroscisz co
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: sceptyk »

Współczuję. Nie potrzebuję podniet, Zycie bez prochów jest wystarczająco ciekawe i zabawne. :)
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: dr Jamajczyk »

dla tego ja ich nie uzywam niby wszystko wwiedzácy
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: sceptyk »

to dziwne... masz takie skojarzenia,że bez wspomagania, nie da się ich wymyślić. Nooo, przyznaj się...
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: marlon »

A może Kaczor od Jarosławów miał rację co do tych internałtów a jamajczyk był przykładem :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: toledo »

dr Jamajczyk pisze:leja ze smiechu po przeczytaniu tego toledo
Współczuję otoczeniu. Pewnie chodzi w pochłaniaczach zapachu. A tobie ślę pocieszenie: ponoć można (w odróżnieniu od górnej partii ciała) usunąć ów niedostatek operacyjnie.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: dr Jamajczyk »

Czy z£odzieje z SLD sá lepsi od PiSów czy moze trzeba jeszcze dowodów na PO...??? ale to wie kaczor z internetu...od Jamajczykam z filmu "Sfora" chyba 8 odcinek.....hahahahaha
Dziekuje Ci Jah
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: toledo »

No i "dziennikarz na usługach" powrócił do nostródzkiej. Tym razem jako "fotoreporter". Czy tylko?
lelo

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: lelo »

Nie przesadzaj, Toledo, widać że to zdjęcie jest archiwalne. Autora trzeba podpisać. I tyle! Nie ma co robić afery!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: toledo »

Dzięki. Nie robię afery. Pytam.
Zaś na marginesie: w gazecie znajduję często zdjęcia niepodpisane. To jest podpisane i to nazwiskiem skompromitowanego żurnalisty. Skompromitowanego krytykowaniem za pieniądze na podpisanym zdjęciu. Jeżeli więc to nie jest zapowiedź powrotu, to mnie taka "poprawność redagowania" ludzi dalekich od stosowania tej poprawności na codzień dziwić może.
optymista

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: optymista »

Ojej, chyba toledo zejdziesz na zawał, ten "dziennikarz na usługach" znowu jest w Ostródzkiej i to nie jeako fotoreporter :-D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: toledo »

Czyli miałem rację co do wątpliwie etycznej strony ostródzkiego zespołu tej gazety.

A z racji racji przyjemności zejścia nikomu nie sprawię.
Zablokowany