Dzienikarz GO na usługach

Moderator: Jacek-P

Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Dzienikarz GO na usługach

Post autor: Walter »

Czy to prawda że Mariusz K (bo chyba tak go niedługo będziemy nazywać) był na usługach szpitala.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: toledo »

Nie szpitala, bo szpitalowi to raczej szkodził, ale spółki prezes B. Na ostatniej sesji rady powiatu wprost to padło. A o "redaktórze" i opłacanej także z miejskich pieniędzy GO pisano juz na tym forum wielokrotnie.

Dziś GO pozbyła się swego korespondenta, Rada Miejska przycięła możliwość finansowania "rzetelnych informacji" przez burmistrza i Ola, ale problem "sprzedajności" mediów chyba pozostał.
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: Tytus Andronikus »

Czego chcecie przeciez to norma stala fucha...cool.
P.S.widze waszá zazdrosc.....jak liczycie ile zarabia w szpitalu, moze po prostu ktos powie czy mial umowe i czego ona dotyczyla....w zasadzie to który z ostródzkich reporterów czego by nie robil aby sobie dorobic....sami byscie sie zdziwili
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: sceptyk »

Rzymianinie Współczesny, w starożytności wymyślili taki dziwoląg, który się nazywa "etyka". Zdaję sobie sprawę, że wywodzisz się raczej z rzymskich slamsów i inteligencję zżarł ci ołów, ale mimo wszystko przestań przeginać, bo od dłuższego czasu zbiera mi się na wymioty jak czytam twoje posty :evil:
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: Tytus Andronikus »

zacznij sie leczyc choc moze to juz zapózno....etyka to etyka a umowo prawna to umowe sorry ale tem pan nie gral w reklamie TV bedac jej pracownikiem......to chyba proste
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: Tytus Andronikus »

Urzednik Starostawa na uslugach obecnej wladzy.....ETYKA a co zrobisz ja starosta bedzie inny......
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: sceptyk »

delej mi się chce rzygać... Mniej pisz, więcej czytaj a wszystkim to wyjdzie na psychiczne zdrowie, aczkolwiek tobie nic tego zdrowia nie przywróci.
Niestety, nie zalęgła sie w twojej ograniczonej rzymskiej makówce myśl, że zabijasz jakąkolwiek rozmowę w każdym temacie. Lecz swoje kompleksy gdzie indziej, a jak cię nie stać, to idź do pomocy społecznej, tam podobno mają specjalny fundusz dla psycholi :D
banitez
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 2005-04-27, 16:27:52

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: banitez »

Dajcie spokój Panowie! Gdzie kultura dyskusji? Swoją drogą, wiecie co się robi na innych forach z trollami? Totalne ignorowanie ich postów. Brak reakcji na ich teksty jest dla nich największą karą :)
Wracając do tematu, był on poruszany już kilkanaście razy...
kot_alik
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2007-12-03, 20:19:58
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OST

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: kot_alik »

Brawo Tytusie. Wzbiłeś się na wyżyny swego intelektu. Że zacytuję: "umowo prawna to umowe sorry". Geniusz, istny geniusz!!!

A tak bardziej do tematu. Rozumiem, że dziennikarze lokalni muszą sobie dorabiać. To normalne, ale tylko wtedy, gdy nie narusza to ich dziennikarskiej niezależności. Tu sytuacja jest inna. Dziennikarz, o którym mowa, pisał peany pochwalne o władzach szpitala (i jednocześnie OSTRO krytykował starostwo) tylko dlatego, że był przez szpital opłacany.Konflikt interesów i tyle!W środowisku dziennikarskim jest spalony...
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: Tytus Andronikus »

Powinien byc projekt finasowy "Leczenie Urzedasów po paranoji szpitalnej" co do spalenie to sie zdziwicie...
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: sceptyk »

no dobra, niech będzie ta kultura i sztuka. Oprócz tego, żem sceptyk. to jeszcze impetyk. Pozdrawiam wsiech, nawet Tytusa :)
Cytat z Daleko od drogi"( wolny przekład, albo parafraza): "jak sie czyta taką sztukę, to trudno o kulturę" :-D
chochlik55
gaduła
gaduła
Posty: 543
Rejestracja: 2007-03-19, 21:53:54

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: chochlik55 »

Rzymski lament :)

Nie śpię po nocach ze strachu,
tulę się do swoich plemników,
bo zza firanki wyglądaTytus
Andronikus.

Przed komputerem bezsenność morzę,
przeglądam galerię nicków,
a tu z ekranu wyłazi Tytus
Andronikus.

Z frustracji strasznie bełkoczę,
debilne kwestie poruszam.
kRewa, zmieniam się w Tytusa
Andronikusa.

Jakoś dotrwałem do rana,
u psychiatry siedziałem jak pikuś.
Jak myślicie kto ze mną siedział?
No, no..., właśnie, Tytus
Andronikus
:D
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: Tytus Andronikus »

Dziekuje za wierszyk jestem w szoku ze mozna sie tak podnicac...
prosze o jedno ...."Dziś GO pozbyła się swego korespondenta, Rada Miejska przycięła możliwość finansowania "rzetelnych informacji" przez burmistrza i Ola, ale problem "sprzedajności" mediów chyba pozostał." no mlodzi twórcy powiecie ludzisko o to tu chodzi............
kot_alik
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2007-12-03, 20:19:58
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OST

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: kot_alik »

Tytus, człowieku!!! Czy ty skończyłeś chociaż jedną klasę podstawówki??? Jak można robić takie błędy?? Czytam to i zupełnie nie mam pojęcia o co chodzi. Nie obraź się stary, ale to mi wygląda na stuprocentowy analfabetyzm.
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: Tytus Andronikus »

no i bardzo dziekuje za wydczepujaca odpowiedz
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: sprawiedliwy »

Teraz to się określa "dysleksja" a kiedyś mówiło się "ty tumanie", cóż czasy się zmieniają.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: sceptyk »

żeby jego problem polegał tylko na analfabetyzmie, to byłoby nieźle. Niestety, jest znacznie gorzej :D
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: Tytus Andronikus »

lusterko urzedasie kadencja sie konczy Starosty kiedys
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: sceptyk »

Drogi rzymianinie, w urzędach płacą za mało kasy i taka praca mnie nie kręci. Nie jestem urzędnikiem.twoja wyobraźnia jest tak ograniczona,że widzisz wszędzie urzędników- złodziei komunistów - zbrodniarzy, wróbelki -elemelki. Pomyśl o jakiejś dziewczynie, może zrobisz sobie gugu.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: sceptyk »

Tytus napisał:
mnie nic nie musisz tłumaczyć pajacu

niebywałe, wyprowadziłem cię z równowagi i napisałeś pierwsze zdanie na tym forum, które można zrozumieć. Ale logiki w nim nie ma. Już od dawna ci tłumaczę, że jakiekolwiek tłumaczenie tobie czegokolwiek, jest bezcelowe,bo i tak nic nie zrozumiesz.
Jeśli chodzi o pajaca, to fajna kukiełka :)
Moderatorze, nie wywalaj takich fajnych postów. To pierwsza rozmowa z Tytusem, która ma jakikolwiek sens :-D
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: morderator »

Tytus Andronikus pisze:Dziekuje za wierszyk jestem w szoku ze mozna sie tak podnicac...
prosze o jedno ...."Dziś GO pozbyła się swego korespondenta, Rada Miejska przycięła możliwość finansowania "rzetelnych informacji" przez burmistrza i Ola, ale problem "sprzedajności" mediów chyba pozostał." no mlodzi twórcy powiecie ludziskom o co tu chodzi............
bez odpowiedziP.S. chyba jest demokracja
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: cdn »

Kochani ! Na mieście wyje. Jeżeli to prawda co się słyszy o Gazecie Ostródzkiej i jej dziennikarzach, to faktycznie . Sięgnęło to bruku. Podobno Zarząd Powiatu złożył doniesienie na te działania do ostródzkiej Prokuratury. Bez sensu. Przecież tam pracuje ojciec tego dziennikarza, któremu była Prezes Szpitala zapłaciła za jego pisanie około 30 000 tys. złotych. Oby nie prowadził tych spraw.
Co do Tytusa to on z tego Forum po prostu kpi i odsuwa Was od tematu. Wydaje mi się, że czasami robi to skutecznie, dlatego należ Go olewać.......
kot_alik
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2007-12-03, 20:19:58
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OST

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: kot_alik »

Cdn, a mi się wydaje, że Tytus po prostu kiedyś dziwnym trafem skumał, że te klawisze na klawiaturze można naciskać i od tego czasu myśli, że umie pisać... Żałosne to jest, oj żałosne...

Patologie w GO będą trwały, dopóki utrzymywane będą jej związki z określoną opcją polityczną. Nie naPiSzę, że to UKŁAD...bo nie lubię tego słowa. Ostatnio nabrało ono pejoratywnego zabarwienia. Jednak, jak patrzy się na to co wyprawia redakcja GO to naprawdę zaczyna się wierzyć Jarosławowi (aż mnie skrzywilo, jak to napisałem). A tak swoją drogą dobrze, że coś wreszcie zaczyna się dziać na rynku prasowym w Ostródzie.
stasiu
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2008-02-21, 15:11:50
Gadu-Gadu: 0

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: stasiu »

jestem krotko na tym forrum, ale wasz " jad" mnie przeraza, Jet was tylko garstka na tym formum i piszecie o wszyskim, znacie sie tez cyba na wszystkim. Troche pokory.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Dzienikarz GO na usługach

Post autor: toledo »

"Jad"? "Przeraża"? "Pokory"? Rzeczywiście, czasami dyskutantów ponosi i forują zbyt mocnymi określeniami (jak na potrzeby dyskusji, chociaż bywają celne). Ale Ty Stasiu chyba spadłeś z innej planety, albo dopiero zaqczynasz się interesować dorosłym życiem, skoro nie poznajesz, że to tylko opisywanie rzeczywistości ostródzkiej w brzmieniu dalekim od prezentowanej przez oficjalne tuby oficjalnej władzy: dalekim od propagandy, bo faktograficznym.

A jeżeli uważasz inaczej to zabierz głos i nie bądź "pokornym". Tylko niepokorni mogą cokolwiek zmienić w tym naszym ostródzkim bagienku.
Zablokowany