Kogo wspiera Gazeta?

Moderator: Jacek-P

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

Pytanie jest retoryczne, zwłaszcza w kontekście informacji, że po pierwsze jeden z redaktorów GO był przez ponad dwa lata na usługach byłej prezes szpitalnej spółki,po drugie - drugi z redaktorków ma prywatna firmę przez którą (ponoć) przepuszcza zbierane publicznie pieniądze. Warto by Readakcja GO i właściciel tego pisma wyjaśnił Czytelnikom, czy to prawda. Chciałbym by informacje były mylne, ale milczenie wskazuje, że tak nie jest.

Pytanie jest retoryczne także po przeczytaniu ostatniego DONOSU Gazety Olsztyńskiej na starostwo ostródzkie - trudno bowiem imaginacje fantastki czy też propagandzistki uznać za artykuł dziennikarski, tyle w nim pomyłek, kłamstw i pomówień na raz.

Sami przeczytajcie w sobotnim wydaniu albo na http://gazetaolsztynska.wm.pl/Starostwo ... tala,39362
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: lasser »

Drogi Toledo ,miło czytać Twoje merytoryczne posty.Wiele faktów ukrywasz,nie podajesz nazwisk i to mnie dziwi.Zapewne wszyscy chcieliby dowiedzieć się co to za redaktorek,czy napewno GO.Jeżeli chodzi Panu o "kłpotlickiego"to podobno gazeta twierdzi,iż nie jest jest jej redaktorem.Wiec kim.......?Odwołuję sie do wiedzy forumowiczów.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

Od dwóch godzin próbuję wejść na stronę gazety olsztyńskiej, żeby zobaczyć posty po tym bzdecie i nie jestem w stanie. Ciekawe, że nie mam takich kłopotów z innymi stronami. czyżby wreszcie pan redaktor naczelny zainteresował sie bzdetami we własnej gazecie?
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

Ciekawostka Gazeta Olsztyńska blokuje niewygodnym komentatorom ich wypocin wejście na stronę komentarzy. Po powyższym poście zadzwonił kolega twierdząć, że jemu już dzień wcześniej zablokowano wejście, po ostrym komentarzu. Ja mam połączenie, on - nadal nie ma. a to oznacza, że gazeta zaczęła stosować CENZURĘ. To z duchem i wartościami GO wydaje sie być w całkowitej zgodzie.
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: mmgg »

toledo pisze:Ciekawostka Gazeta Olsztyńska blokuje niewygodnym komentatorom ich wypocin wejście na stronę komentarzy. Po powyższym poście zadzwonił kolega twierdząć, że jemu już dzień wcześniej zablokowano wejście, po ostrym komentarzu. Ja mam połączenie, on - nadal nie ma. a to oznacza, że gazeta zaczęła stosować CENZURĘ. To z duchem i wartościami GO wydaje sie być w całkowitej zgodzie.
ha ha, nie przejmuj się ja mam od roku blokade wpisów!!!! nie pytaj dlaczego
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

No to mamy cenzurę.

A wracając do tematu zasadniczego. Może odpowiedzią na pytanie kogo wspiera jest treść Informatora Miejskiego w GO, który miał być w założeniu platformą komunikacji z mieszkańcami a stał się... No właśnie, czym jest Informator Miejski?

Informator Miejski nr 8 z lutego 2007 r. zawiera:
- plakat z zaproszeniem na koncert Michała Bajora
- informacje o wymianie dowodów osobistych
- półkolumnowe ogłoszenie wojewody warmińsko-mazurskiego o poborze do wojska (to ogłoszenie opłaca wojewoda)
- oraz ZAPROSZENIE NA POKAZ ILUZJONISTY (sic!!!!)


Informator Miejski nr 17 z kwietnia:
- regulamin biegu ulicznego,
- zaproszenie na zajęcia pozalekcyjne
- oraz zaproszenie na koncert zespołu ŻUKI wraz z obszernym OPISEM DOKONAŃ tego zespołu.


IM nr 27:
- zaproszenia na koncert blusesowy
- zaproszenie na zlot motocyklowy
- zaproszenie na Pro MUsica Antigua
- ogłoszenie wyników konkursu na najładniej przystrojoną łódke

Za każdy Informator Miejski - zawierający to co gazety ogłaszają w rubryce informacje -podatnicy ostródzcy zapłacili po tysiąc złotych.

Czy dzięki temu na stronach informacji mieliśmy teksty dziwnie zgodne z duchem Ratusza?
Czy za te srebrniki nie mamy normalnej gazety a coś co przypomina biuletyn propagandowy jednej ze stron politycznych waśni?
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: mmgg »

toledo popatrz co stało się pól roku temu w Morągu ,redaktor naczelna tamtejszej gazety napisała artykuł nieprzychylny burmistrzowi i ten poskarżył się jak małe dziecko w Olsztynie -wynik : redaktor naczelna wyleciała ,a nową redaktor została b-chl z Ostródy , kobieta "redaktora" podpisującego się jako migi , pracuje w UM w biurze promocji miasta więc jak ten człowieczek ma krytykować miasto , no i gotuj z kurasiem ,przecież to starosta zabrał mu taką fuche ze szpitala , więc czym może to sie odwdzięcza ,
przestań się dziwić i narzekać :twisted:
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

Nie narzekam. Kontastuję fakty, co i Ty czynisz. GO nie kupuję, ale od czasu do czasu, w chwili oczekiwania w jakimś biurze albo u kolegi, przerzucam.

Piszę, bo uważam, że należy o tych układzikach ciągle przypominać. Chińską metodą kropli, która drąży skały. Oni nie lubią jak im się ową korupcyjną sytuacje przypomina, bo gdy wreszcie do ludzi trafi to układzik ten zmiecie. Boją się prawdy.

Dlatego wprowadzają cenzurę na swoich "otwartych" stronach internetowych.
Dlatego nie zamieszczają sprostowań, bo przecież ktoś owe półprawdy prostuje (chyba, że starostwo nie wysyła - tego akurat nie wiem, więc dobrze by było, gdyby powiat zamieścił je na swojej NET-stronie).
Dlatego wtłaczają do głów swych niedoinformowanych czytelników jedną jedyną "prawdę objawioną", wypaczając obraz rzeczywistości w interesie wąskiej grupki mieszaniny władzy i "biznesu".
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: sceptyk »

Toledo, przestań, bo się narazisz sprawiedliwemu :)
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: Walter »

Z przykrościa Toledo przyznaje ci rację. Ten szmatławiec nie ma nic wspólnego z gazetą. Niestety Ludzie związani z Olsztyńska mocno związani sa z slduchami i nie tylko tymi z Ostródy. Zobacz jakiego haka trzeba było uzyć na Małkowskiego w Olsztynie i załatwili go właśnie kolesie sldowcy Olsztyńscy bo sie od nich odwrócił. Zemsta była słodka.
U nas niestety nawet sklandale szybko przemijają. Pamietamy jeszce ekscesy Janka N (burmistrza), jego przydupasów Oldzia i Czarcia na zamknietej imprezie gdzie lali w modę gorzałe zakupioną z państwowych pieniędzy, a na stole tańczyły dziewczyny.
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: KRewa »

Byłeś tam ? może tańczyłeś na stole?
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: sen »

Ale ty pewnie byłeś :P ? To podziel się wrażeniami :lol:
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: sprawiedliwy »

Nie obawiaj się Sceptyku, ja nie z tych co piszą donosy do NIK, ABW, CBŚ, CBA, UKS, RIO, US. Obecnie jestem pod wrażeniem "oczyszczeń wielkopostnych" i nie tylko jestem "sprawiedliwy" ale i dla wielu LITOŚCIWY. (takich Stwórca stworzył i tacy są, nie ich wina) I moja ogromna prośba - tylko nie piszcie że nie szanuję świętości.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

Donosy na siebie to nawet Pawka Korczagin nie pisał.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

Ale na SWOICH jednak pisał. Jak szanujesz świętości to popróbuj.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: Respecta »

Toledo gazeta napewno nie wspiera ciebie
dlatego taki flustrat jak ty ma z tego podniete

a cenzure to ja też mam na innym koncie na tym forum (blokada i kasacja konta)
bo zbyt ostro wypowiedziałem się o pewnych sprawach na TYM forum

więc po prostu skończ (...) i najpierw zajmij się swoim podwórkiem
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

Respecta pisze:Toledo gazeta napewno nie wspiera ciebie
dlatego taki flustrat jak ty ma z tego podniete

a cenzure to ja też mam na innym koncie na tym forum (blokada i kasacja konta)
bo zbyt ostro wypowiedziałem się o pewnych sprawach na TYM forum

więc po prostu skończ (...) i najpierw zajmij się swoim podwórkiem
Panie Filipie z Konopii Wyrwany a'la Walący Głową w Mur .
O co cię biega, że po ośmiu miesiącach od ostatniego wpisu wywołujesz znowu temat wyrzucania pieniędzy podatnika w prasowo błoto tylko po to by mieć wsparcie. Nic się nie zmieniło. Za pieniądz podatnika ratusz zdobywa poparcie nostródzkiej.

A blokadę i kasację to sam wiesz za co miałeś. Nie myl "ostrości" wypowiedzi z "obscenicznością". Sięgnij też do słownika i poczytaj sobie co oznacza pojęcie "frustrat"; przy okazji poczytasz o samym sobie.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

Dawno nikogo na tym wątku nie było. Może dlatego, że nic sie nie zmieniło. Fakt. Ale pierwsza dama nstródzkiej tym razen dała popis, który warto zauważyć. Otóż w komentarzu o podtopieniu Ostródy skupiła się na obronie .... burmistrza. Nie wiem po co, bo w "nic nie robieniu" nie tylko on jest bohatrem, ale także wszyscy jego poprzednicy. Miasto się rozbudowuje, a raczej zabudowuje, coraz więcej nawierzchni betonowych i asfaltowych, a pod ziemią straszą pozostałości przedwojennej kanalizacji deszczowej. Od dawna po każdym większym deszczu 11 listopada stawała w wodzie. Ostatnia ulewa pokazała dobitnie, że inwestycje w kanalizację deszczową to konieczność. Woda nie ma jak i gdzie odpływać, więc burmistrzu zmień priorytety. Dogadaj się, z powiatem i sięgnijcie po - jeszcze możłiwe - środki pomocowe.

Taka konkluzja wydawałaby sie jasna dla każdego, ale nieeeeeeeeee.... Nie dla pierwszej damy nostródzkiej, która zamiast analizy rzeczonej sytuacji i wniosków pod adreesem władz, bawi się w polemikę z wkurzonymi internautami, którym pozalewało piwnice i sklepy. Szukanie winnego? Po co? Wiadomo, że trzeba nadrobić zaległości. I to jak najszybciej. Ale BCHL nie mobilizuje do tego, nie wskazuje potrzeby, tylko usprawiedliwia nieróbstwo. Nie tylko obecnych władz.

Tak musiało byc, musieliśmy popływać, bo deszczówka nie płynie pod górę, a wogóle, zalało najniższe tereny, "byłe rozlewiska naszych pięknych jezior". Zwłaszcza piękne rozlewiska z epoki lodowcowej obecnej ul. 11 Listopada. Pogratulować!!!!
Nie wiem tylko czy braku wiedzy, czy uważania czytelników za głupców, czy realizacji nieznanych zobowiązań wobec kochanego ratusza w sprawie bez potrzeby?
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: Johnny Fontane »

w sumie to malo sie angazuje w wasze polemiki ale ten artykul odebralem podobnie :?
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
Maria Ewa
początkujący
początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 2009-05-08, 14:45:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: Maria Ewa »

NIe znam tej Pani ale jak czytam jej komentarze w tej rybrycce na "dziń dybry" to boki mnie bolą od śmiechu, najpierw broniła burmistrza od tych krzyżaków, a teraz od krytyki mieszkańców w sprawie zalanych ulic. Kogo wspiera Gazeta? przeciez to oczywiste. Nostródzka. Wstyd
Awatar użytkownika
Bond
początkujący
początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 2009-02-04, 08:53:06
Gadu-Gadu: 0

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: Bond »

Ja unikam zaglądania do tej pseudo "gazety" bo dostaję wysypki na rękach i oczach. Niestety mam uczulenie na kłamstwo i przekręty. Cóż mogę poradzić na różne rzeczy ludzie chorują.
Ale lekarz mi powiedział, że jak obecne władze ratusza i kilka osób z aktu oskarżenia rodem z Białegostoku dostaną wyroki, to nastąpi poprawa mojego zdrowia :D Nie żebym źle życzył komuś, ale sami rozumiecie, zdrowie jest najważniejsze :mrgreen: :mrgreen:
Albowiem Bóg stworzył ludzi,
ale to Samuel Colt uczynił ich równymi.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: miś_polarny »

Bond pisze:Ja unikam zaglądania do tej pseudo "gazety" bo dostaję wysypki na rękach i oczach. Niestety mam uczulenie na kłamstwo i przekręty.
Ostatni sprawiedliwy normalnie. Jesteś elementem większej układanki a każdą jej część stanowi coraz to większy hipokryta.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

Warto odnotować: ten epitet został przez misia użyty po raz pierwszy! Z argumentacją kłopot, ale sekwencja epitety znajduje się w fazie rozwoju.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: miś_polarny »

Ty słyniesz za to z typowego gdybania "Ta która mówiła o tak i tak, a gdzie pojawiło się 200 tys zł"? Nie bredź o konkretach bo Ty akurat masz najmniej z nimi wspólnego.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

Bredzenie? To już było. Ja wolałbym jednak konkrety i fakty, ale niektórzy nie wiedzą co to takiego.
Znowu cytujesz (niby), ale nie wiadomo co i kogo? Więc kto tu bredzi?
Zablokowany