Kogo wspiera Gazeta?

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Bond
początkujący
początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 2009-02-04, 08:53:06
Gadu-Gadu: 0

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: Bond »

toledo jest takie powiedzenie "trzeźwy z pijanym się jeszcze nie dogadał" A już na pewno tego nie uda Ci się zrozumieć. Jedyny sposób to litr Johnego przed włączeniem forum ;)
Albowiem Bóg stworzył ludzi,
ale to Samuel Colt uczynił ich równymi.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: Respecta »

toledo pisze: Ale pierwsza dama nstródzkiej tym razen dała popis, który warto zauważyć. Otóż w komentarzu o podtopieniu Ostródy skupiła się na obronie .... burmistrza. Nie wiem po co, bo w "nic nie robieniu" nie tylko on jest bohatrem, ale także wszyscy jego poprzednicy.
Nic nie robieniu? Za jego rządów zaczyna się budowanie stadionu jakiego województwo nie widziało, za jego rządów ruszyły "orliki", Za jego rządów ruszyły te wszystkie wyciągi,
też czytałem komentarze pod artykułem Olsztyn się burzy, że ZNOWU coś się dzieje w Ostródzie i dlaczego nie w Olsztynie.
Widzieliście stadion w Olsztynie? Śmiech na sali...
Wyciągu też nam zazdroszczą ;] oczywiście można kręcić nosem i mówić że białe jest czarne
ale jaki koń jest wszyscy widzą.

jestem ciekaw dlaczego te pomysły nie wyszły ze starostwa?
aaa już wiem... bo najłatwiej to nic nie robić brać kasę za "ciężką pracę" i umierać z zazdrości ;]
to forum to jest jedyne miejsce gdzie możecie sobie poszczekać
aaa i jeszcze ta gazetka wydawana raz w miesiącu i rozdawana za darmo bo nikt nie dał by grosza za kolejną stertę makulatury ;]

dziwnym trafem "NOSTRÓDZKA" radzi sobie świetnie ;]
nawet nie wiesz Toledo jaką mam z Ciebie pompe ;] może kiedyś powiem Ci to w twarz
na razie popatrzę na kolejne wypociny które na pewno się tu znajdą bo wydaje Ci się że jesteś anonimowy xD
toledo pisze: Miasto się rozbudowuje, a raczej zabudowuje, coraz więcej nawierzchni betonowych i asfaltowych, a pod ziemią straszą pozostałości przedwojennej kanalizacji deszczowej. Od dawna po każdym większym deszczu 11 listopada stawała w wodzie. Ostatnia ulewa pokazała dobitnie, że inwestycje w kanalizację deszczową to konieczność. Woda nie ma jak i gdzie odpływać, więc burmistrzu zmień priorytety. Dogadaj się, z powiatem i sięgnijcie po - jeszcze możłiwe - środki pomocowe.


jakbyś nie zauważył to właśnie ruszyła budowa nie daleko środkowego przejazdu, coś tam robią z kanalizacją, nie wnikałem w szczegóły ale ma być lepiej.
aha jakbyś nie zrozumiał tak długiego zdania powiem inaczej JEST REMONT
a poza tym... co z tego że przedwojenna? Kraków jest przedwojenny i co? źle?
Ja akurat z powierzchni asfaltowych bardzo się cieszę nie każdy może sobie pozwolić na Jeepa z czterolitrowym silnikiem do wożenia dupy z domu do biura za pieniądze podatników, tak jak na przykład pan WICESTAROSTA
toledo pisze: Taka konkluzja wydawałaby sie jasna dla każdego, ale nieeeeeeeeee.... Nie dla pierwszej damy nostródzkiej, która zamiast analizy rzeczonej sytuacji i wniosków pod adreesem władz, bawi się w polemikę z wkurzonymi internautami, którym pozalewało piwnice i sklepy. Szukanie winnego? Po co? Wiadomo, że trzeba nadrobić zaległości. I to jak najszybciej. Ale BCHL nie mobilizuje do tego, nie wskazuje potrzeby, tylko usprawiedliwia nieróbstwo. Nie tylko obecnych władz.

Tak musiało byc, musieliśmy popływać, bo deszczówka nie płynie pod górę, a wogóle, zalało najniższe tereny, "byłe rozlewiska naszych pięknych jezior". Zwłaszcza piękne rozlewiska z epoki lodowcowej obecnej ul. 11 Listopada. Pogratulować!!!!
Nie wiem tylko czy braku wiedzy, czy uważania czytelników za głupców, czy realizacji nieznanych zobowiązań wobec kochanego ratusza w sprawie bez potrzeby?
[/quote]

brawo potrafisz wyrywać zdania z kontekstu ;]
jestem pod wrażeniem ;]
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: chochlik »

Cytat:
Nigdy nie dyskutuj z idiotą ...

Ze względu na twoje motto, nie radzę nikomu z tobą dyskutować i sam tyż nie bendem :)
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: cdn »

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

Mistrzostwo świata. Po dziewięciu dniach czytania nie zrozumieć ani słowa? Tak jakby gość pracował w tej gazetce...

Chochliku, ja staram się dyskutować mimo wszystko, ale tym razem chyba masz rację. Pozdrawiam.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

Gwoli odnotowania: portal "ostródzkiej" doniósł: Reprezentacja samorządu Powiatu Ostródzkiego zremisowała 6:6 w pokazowym meczu piłki nożnej z drużyną polskich artystów. Zmaganiom zawodników przyglądało się kilkudziesięciu kibiców

Niby krótka informacja, niby od niechcenia, prawie prawda, tyle że "prawie" czyni wielką różnicę. Na imprezie nie byłem, ale wystarczyło obejrzeć zdjęcia zamieszczone na ostrodaonline czy "Rozmaitościach", by stwierdzic, że impreza musiała się cieszyc znacznie większą popularnością. Ale chyba się czepiam. Przecież kilkaset a kilkadziesiąt to "prawie" to samo. Zwłaszca dla redachtorów 'ostródzkiej".
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: ALCHEMIK »

Nie warto sobie zaprzątać głowy tym podrzędnym i stronniczym pisemkiem. Jakie pismaki- takie artykuły. Nie wiem, czy oprócz UM ktoś w ogóle to jeszcze czyta?
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Kacper
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2010-01-24, 08:12:09
Gadu-Gadu: 0

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: Kacper »

Platformersom zawsze coś nie pasuje najlepsze jest TVN Tusk bo wielbi PO. Nieroby zamiast narzekać trzeba pracować, a nie płakać ze telewizja pisowska albo sldowska że gazeta nas nie lubi itp. Jak nie maja o czym pisać ze starostwa to nie piszą.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: toledo »

Kacperku, naucz się czytać. A jak to juz zrobisz to wówczas zrozumiesz, że zwracam uwagę na mijanie się z prawdę tej gazetki, półprawdy i mijanki z faktami.

Co zaś do "platformersa" to mojej stopie bliżej do platfusa.

Zdrówko.....
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Kogo wspiera Gazeta?

Post autor: ALCHEMIK »

Kacper widzę, że strasznie zadziorny i bojowo nastawiony jesteś :o Ale z tymi nierobami to lekko pojechałeś, możesz kogoś urazić. Ciekawi mnie ile ty masz tego stażu pracy i nocy zarwanych w robocie? Podejrzewam, że twoja droga kariery jest dopiero na początku i musisz jeszcze kilka "beczek soli" zjeść nim życie cię zweryfikuje.
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Zablokowany