Gazeta Ostródzka

Moderator: Jacek-P

jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Jamajczyk, nie pal tego gówna, bo nie wiesz co mówisz. Poza tym to nielegalne. W Gazecie Ostródzkiej po prostu wszystko jest doskonałe, sport także. Czapki z głów!
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

powiedz

Post autor: dr Jamajczyk »

To może powiesz mi co jest legalne???
P.S. To się pośmiejemy
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

jaś wędrowniczek pisze:Jamajczyk, nie pal tego gówna, bo nie wiesz co mówisz. Poza tym to nielegalne. W Gazecie Ostródzkiej po prostu wszystko jest doskonałe, sport także. Czapki z głów!
... robisz za "dziadka"?
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Gazeta NOS-ódzka

Post autor: Roma »

Dziś w Ostródzie było aż trzech parlamentarzystów: Poseł RP Stanisław Gorczyca, Senator RP Elżbieta Gelert i jeden z najbardziej znanych polityków w Polsce Senator RP prof. Stefan Niesiołowski.

Dlaczego więc dzisiaj nie można o tym przeczytać w lokalnej prasie?

Widać redakcję kręci kampania wyborcza i zamieszcza się artykuliki o "sukcesach" jednego dyrektora który jest SLD a o kandydatce na burmistrza pani Lidi D. nawet nie wspomina się w zabawie na burmistrza!!!

Gołym okiem widać, że gazeta idzie cienką CZERWONĄ linią...
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

Bo gazeta wychodzi do druku w środę.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

co w środę? o tym ze p. Lidia kandyduje wiadomo od kilku tygodni!!!! co to za banialuki??
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

gazeta wychodzi do druku w środę dlatego nie można przeczytać w piątkowym wydaniu o wizycie parlamentarzystów.


o tym, że ta pani jest zgłoszona to ja wyczytałem tu na forum wiec to może tylko przypuszczenia że będzie startować w wyborach.
rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

Post autor: rocho »

Kaczorku, ale jest jeszcze Olsztyńska i tam można zamieścić notkę o wizycie przedstawicieli parlamentu. Nazywa się to zajawką przed wizytą. Strona wm.pl - odpowiednik papeirowego wydania te zposiada wolne miejsce, ale trzeba chcieć. Jakie to nasze piękne miasto z NOS-em na tylnym siedzeniu i Oldziem na przednim.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

co do Olsztyńskiej to sie zgodze. Ale na WM to mogą pisać także internauci wiec można wyręczyć naszych "dziennikarzy"
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Post autor: mmgg »

gazeta nostródzka jest już na forum , więc po co zaśmiecać smiećmi forum
pozatym czego wy chcecie, w tej "gazecie" pracuje 2ch techników rolnictwa ( migi, kuraś) magister administracji (mtch) i bcl która to nic z dziennikarstwa nie ukończyła, pisząc krótko 75% to ludzie z przypadku i taka jest gazeta
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

To powinni pisac w Olsztynskiej w dodatku Gazeta Rolnika :)
Maria
początkujący
początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 2004-06-13, 08:04:27
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Powiat Ostródzki

Post autor: Maria »

O czym ?
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

No. no Dario.... i to z jakiej listy.
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Z jakiej bym nie startowal i tak chyba wszystkim powinno chodzi o dobro naszego miasteczka. Czyz nie ??
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

" Z jakiej bym nie stratował"

Nie tak do końca...
No chyba, że chcesz aby Cię okrzyknięto zdrajcą.
Wszak nasze miasto to gmina powyzszej 20 tys. a więc głosowanie na listy.
Twój sukces, nie musi być tylko Twoim sukcesem, a więc uczciwość to również LOJALNOŚĆ .
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Partia sie nie liczy, licza sie ludzie dla ktorych sie cos robi. Gdybym mial pewnosc ze cos sie zmnieni na lepsze w tym miescie i zacznie sie rozwijac to zaglosowalbym nawet na LPR a tak samemu trzeba zaczac dzialac.
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Pamiętaj Dario, że startując z tej listy przyczyniasz się do wyboru Nosewicza czy Kowalskiego na radnych. Nie wiem jaki masz do nich stosunek ale sądząc po kilku wypowiedziach to raczej ich nie uwielbiasz. Ordynacja jest jasna i Ty jesteś po to aby podciągnąć kilkanaście, kilkadziesiąt w najlepszym przypadku głosów dla listy SLD itp. Szanse masz mizerne a żelazny (betonowy jak kto woli) elektorat lewicy zagłosuje jak zawsze na listę SLD ze wskazaniem na lidera listy bądź osobę najlepiej im znajomą. Efekt- lista zdobywa np. 2 mandaty po zastosowaniu dzielnika d'Hondta i teraz pytanie czy ktokolwiek może uzyskać więcej głosów od liderów- nie sądzę :(
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Najlepiej byloby gdyby SLD zdobylo 3 mandaty wtedy moze jakos udaloby sie dostac do miasta. Ale nigdy nie nalezy przestac wierzyc w siebie. Przynajmniej naucze sie czegos nowego a jesli bym sie dostal to utarlbym nosa tym co rozdzielali miejsca :)
Beny.S
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2006-07-06, 00:16:18
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Beny.S »

"No chyba, że chcesz aby Cię okrzyknięto zdrajcą" - Marcelina.
Łysy - "Pamiętaj Dario, że startując z tej listy przyczyniasz się do wyboru Nosewicza czy Kowalskiego na radnych".
Wy już, nie mam pojęcia na podstawie jakich swoich zyciowych przeżyć i doświadczeń, staracie sie go odwieśc od startu w wyborach.
Dario powiedział w poprzednim poście - "Partia sie nie liczy, licza sie ludzie dla ktorych sie cos robi. Gdybym mial pewnosc ze cos sie zmnieni na lepsze w tym miescie i zacznie sie rozwijac to zaglosowalbym nawet na LPR a tak samemu trzeba zaczac dzialac". Marcelko!, czemu nie chcesz przyznać, a wręcz ograniczasz mu prawo do swobody podejmowania decyzji, na miarę jego wieku. Marcelinko krzyczysz (skomlisz) jak mocherowy berecik" Kol.Łysy (tytuł zgodny z umowa) już bardziej wyraźnie stara się zniechęcić Dario do pomysłu kandydowania (tfu!) z tej listy. Łysy ma rcje, ale nie do końca. Gdyby każdy przyjął jego sposób myślenia to nikt, pod wpływem jego sugestii nie zdecydowałby się na start w wyborach bo to - " czerwona lista, antykościelna".
Daaaaarrrriiiiooo!, jeżeli czujesz szansę, ze uda Ci się wejść do samorządu, pokonując kandydatów z listy partyjnej, to WAAALLLCZ", nie patrz na innych. Chyba Twoje poglądy sa na tyle dla Ciebie ważne, ze z nich nie zrezygnujesz z dnia na dzień. Martwi mnie tylko to, ze zbyt wielu skompromitowanych ludzi może się załapać dzięki głosom oddanym na Ciebie. Nie jest to Twoja wina - to jest wina tej pieprzonej, ostatnio uchwalonej przez PIS ordynacji. Życzę powodzenia.
Ps. No i kurde nie zapomnij o ideałach, które niewątpliwie posiadasz, przez kilka najbliższych lat.
Uwierz dopiero jak zobaczysz lub dotkniesz.
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Dzieki Beny. Takie poparcie duzo znaczy i utwierdza w przekonaniu co do wyborow :)
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

Zacietosc Walki Dariolee podoba mi sie, jego slowa rowniez, aczkolwiek wiele nie powiedzial tu na forum znam jego zdanie na tematy wyborow z innych rozmow.
Wierze ze osiagnie cel przez siebie obrany i ze bedzie sluzyl dobru ludnosci Ostrody. Faktem jest ze kandydujac z takiej a nie innej Partii Poprze Konkretna osobe do wyborow burmistrza. Patrzac na to wszystko nie oczami polityka, nie oczami urzednika, tylko oczami zwyklego zjadacza chleba, zastanawiam sie nad tym co Wy wszyscy tu pisaliscie. Do wyborow na Burmistrza sa zgloszeni Nosewicz Jan, Najmowicz Czesław Jan, Brodiuk Włodzimierz Michał, Dias Lidia, Zadna z tych osob czytajac Wasze posty nie nadaje sie na stolek burmistrza, Kazdy z Was ma rozne Zdania i dobrze ale nie ma osoby takiej na liscie o ktorej byscie powiedzieli ze " To jest odpowiedni kandydat (ka)" teraz nasuwa sie taka mysl, skoro wszyscy jada na jednym wozku, dlaczego wybierac i glosowac na kogos nowego, bo rozumiem ze z tej listy jedna osoba i tak zostanie burmistrzem, Ja zostawilabym w takim razie Pana Nosewicza ( skoro juz nikogo lepszego nie mogliscie wybrac) Po co maja nowi od nowa sobie kieszenie zapychac, ten ma juz zapchane.
Dariolee, Walcz zeby sie dostac do Mista a pozniej nie poddawaj sie, dalej Walcz, moze doczekam Twojej kandydatury na Burmistrza kiedys i wierze ze wtedy wiele sie zmieni w naszym miescie, na lepsze oczywiscie:)
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

:) I taki jest cel. Jak nie w tym roku to za 4 lata ale z wiekszym portfelem wystartuje bo wiadomo jak to student, liczy kazdy grosz zeby sie jakos wyedukowac.
I jeszcze pytanie. Jesli moja lista zdobylaby np. 2 mamdaty i bylby to Nos i ktos jeszcze a na burmistrza wybranoby Nosa to mandat radnego przyslugujacy Nowowi do Rady Miasta przechodzi na kolejna osobe z jego listy ?
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Do Beny S.
Jak następnym razem będziesz chciał coś napisać na dany temat to zapoznaj się ze stanowiskiem innych osób i wiedzą o polityce. Czemu piszecie bzdury zasłyszane gdzieś od kiepskich lub zmanipulowanych dziennikarzy. Czy prawda Was nie interesuje?? Po pierwsze przedstawiałem Dario moją ocenę ustalania miejsc na liście i tłumaczyłem mu jak dzieli się mandaty i kto je prawie w 100% zdobywa. Nawet zaoferowałem mu pomoc choć mój stosunek do sld nie jest nawet ambiwalentny.
Co do zmian w ordynacji uchwalonej przez PiS to już się całkowicie ośmieszyłeś. Po pierwsze jeszcze nigdy po 1989 r. żadna partia nie miała nawet zwykłej większości. Po drugie jest to niewielka zmiana w ordynacji a nie jej uchwalenie od nowa. Zmiana ta w absolutnie żaden sposób nie dotyczy rozdzielania mandatów na liście Darka bo to ustala w największym stopniu komitet jeszcze przed wyborami i dlatego też nie wieszczę naszemu kandydatowi sukcesu.
Na koniec może pozytywna wiadomość i w łagodniejszym tonie bo chyba zacząłem zachowywać się jak nauczyciel. Mandat radnego wygasa z urzędu w momencie odebrania nominacji na burmistrza. Na jego miejsce wchodzi osoba, która zdobyła najwięcej głosów- proste i sprawiedliwe.
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

DarioLee pisze::) (...) I jeszcze pytanie. Jesli moja lista zdobylaby np. 2 mamdaty i bylby to Nos i ktos jeszcze a na burmistrza wybranoby Nosa to mandat radnego przyslugujacy Nowowi do Rady Miasta przechodzi na kolejna osobe z jego listy ?
Dario, załamujesz mnie.


Do Beny S. : "Marcelinko krzyczysz (skomlisz) jak mocherowy berecik"


MoHerowy berecik ? ? ? ?
A może od razu habit?
Ha, ha, ha....

Skomlenie, to też nie w moim stylu.

Zamiast paplać, czytaj innych.
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Gazeta Ostródzka - szmatławiec

Post autor: jamcionek »

Nie będę się rozpisywał nad rzeczami jasnymi, kto uważa podobnie dopisujcie się. Ogłaszam zabawę bez kuponów. Kto uważa że Nostródzka to szmatławiec proszę o podpis pod spodem. Pozdrawiam
Zablokowany