Gazeta Ostródzka

Moderator: Jacek-P

Gość

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Gość »

jaki syf taki byk
[foto]http://www.humorek.com.pl/c36/m/16.jpg[/foto]
Gość

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Gość »

Jestem właśnie po lekturze atrykułu w dzisiejszej gazetce na temat trudnej sytuacji w izbie przyjęć ostródzkiego szpitala.Artykuł napisała sama naczelna,w dodatku na pierwszej stronie,więc sprawa musi być bardzo poważna.
Nie będę rozpisywał się na tema warunków,jakie panują w izbie przyjęć.Wszyscy doskonale wiemy,że jest to miejsce mało komfortowe.
Ale skoro już pani redaktor,będąc właśnie po urlopie,temat postanowiła poruszyć,a ztego co czytam,koledzy pani redaktor czytają to forum,więc chciałbym za pośrednictwem tych kolegów zadać pani naczelej kilka pytań.Ciekaw jestem,czy zechce na nie odpowiedzieć na łamach swojej gazety.Osobiscie bardzo w to wątpię.Mimo to zapytam.

-Czy miała pani okazję widzieć izbę przyjęć w ostródzkim szpitalu za prezesury pani Bilińskiej?
-Czy pani redakcyjni koledzy, a szczególnie ten jeden,który na temat naszego szpitala wielokrotnie pisał na lamach ostródzkiej, a pisał tak pięknie, w samych superlatywach,nigdy nie wspominali jak wygląda izba przyjęć?
-A może jest tak,a ja nic o tym nie wiem,że izba przyjęć powstała
w szpitalu dopiero po ostatnich wyborch samorządowych.?
-A może jest też tak, że mieszkańcy Ostródy dopiero po ogłoszeniu wyników ostatnich wyborów w powiecie zaczeli zaglądać do kieliszka.A jeśli tak jest,to można będzie postawić tezę,że winien wszystkiemu co złe w izbie przyjęć jest starosta?

Pytań mógłbym zadawać jeszcze wiele.Ale czy ma to jakiś sens?
Ze smutkiem zauważam,że cokolwiek dobrego dzieje się w szpitalu,a ostatnio wiele się dzieje,to i tak władze szpitala nie mogą liczyć na przychylność niektórych mediów w naszym miescie.

Jeszcze raz ,oczywiscie za pośrednictwem kolegów pani redaktor,apeluję do pani naczelnej o udzielenie odpowiedzi na zadane pytania.
Pozdrawiam wszystkich,którzy czytają to "wraże" forum.
gosciu 2

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: gosciu 2 »

Popieram Gosciu twoje niezbyt wybredne pytania,takie fajne spod serca.Można byłoby zadać o wiele trudniejsze,konkretniejsze,tyczące korzyści finansowych itp.Rownie poważnie jak Ty nie wierze ,że nie padnie odpowiedż,aczkolwiek na WM pojawiają sie wątki na podstawie wpisów na forum.Sadzę,że szkoda rospisywac sie na temat Pani Naczelnej,to i tak nic nie zmieni,a jej dodaje splendoru.To juz nie jest smieszne ,mnie wrecz brzydzi,straciłem apetyt na cokolwiek zwiazanego z GO.pozdrawiam
Gość

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Gość »

gosciu 2 pisze:Popieram Gosciu twoje niezbyt wybredne pytania,takie fajne spod serca.Można byłoby zadać o wiele trudniejsze,konkretniejsze,dotyczące korzyści finansowych itp.Równie poważnie jak Ty nie wierze ,że nie padnie odpowiedż,aczkolwiek na WM pojawiają sie wątki na podstawie wpisów na forum.Sadzę,że szkoda rospisywac sie na temat Pani Naczelnej,to i tak nic nie zmieni,a jej dodaje splendoru.To juz nie jest smieszne ,mnie wrecz brzydzi,straciłem apetyt na cokolwiek zwiazanego z GO.pozdrawiam
Gość

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Gość »

Myślę sobie,że zbyt dużo dobrego można było usłyszeć ostatnio na temat naszego szpitala.Po raz pierwszy od wielu lat spółka zapłaciła do kasy miejskiej podatek od nieruchomosci.Wykazała w porównaniu z latami poprzednimi bardzo wysoki zysk.Ruszyła inwestycja-jest budowana stacja dializ.Jest również nowy prezes-pan Ogórek,który ma pomysły na ten szpital.I ma spore szanse na zrealizowanie swoich pomysłów.Czyli może odnieść sukces.Oczywiscie część tego sukcesu będzie mógł przypisać sobie starosta.Przecież to jego determinacja doprowadziła do wywalenia poprzednich władz spółki.
Jeśli więc Ogókowi uda się odnieść sukces,to będzie to oznaczać,że starosta poszedł dobrą drogą.I właśnie dlatego niektóre media będą robić wszystko,aby ten sukces nie został zauważony.I oto właśnie mamy artykuł o izbie przyjęć.Co to jest za szpital,w którym biedne małe dzieci muszą wsłuchiwać się w bełkot pijaków.Jeszcze ci pijacy obsługiwani są poza kolejnoscią....itd...itd.No ten szpital to po prostu katastrofa.A kto jest 100% włascicielem szpitala.No oczywiscie powiat.A kto jest starostą powiatu ostródzkiego?Oczywiscie Brodiuk.I wszysko jest już jasne.To Brodiuk straszy nasze dzieci na izbie przyjęć.
Na szczęscie zmian w szpitalu już nie uda się zatrzymać.Słuszni zauważył na ostatniej sesji powiatowej pan Waszczyszyn.
Powiedział mianowicie coś czego niektórzy dziennikarze z naszego podwórka nie mogą ciągle zaakceptować;
Cytuję"Psy szczekają a karawana idzie dalej" Kropka koniec cytatu.
Gość

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Gość »

Jestem właśnie po lekturze dzisiejszej gazety no i zgłupiałem.No bo cóż takiego wyczytałem?Dobry starosta,super prezes Ogórek,świetlana przyszłość dla szpitala w Ostródzie itd,itd.No i artykuł jest pióra pani redaktor naczelnej,do dzisiaj zaciekłego wroga starosty.Czy ktoś może mi wyjaśnić ten zwrot o 180 stopni.?Niby jedna jaskółka nie czyni wiosny,ale sam faky pojawienia się tej jednej jaskółki już należy potraktować w kategoriach cudu.Może to "wina" zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.Widocznie w redakcji też już panuje świąteczna atmosfera no i....."cuda,cuda,ogłaszają....?
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: cdn »

Widzisz Gościu, idą Święta.
Myślę, że już dość kopania.
Okazuje się, że systematyczna praca Starosty przynosi widoczne efekty.
Z konkretami może dyskutować tylko opozycja ( co widać podczas Sesji Rady Powiatu którą pokazuje TVO ).
Fakty pokazane przez Starostę swoje, Prezes Ogórek kawa na ławę (sukces szpitala) swoje, a opozycja swoje. Wszystko w pełnej negacji.
Cieszę się, że tym razem w wydaniu piątkowym było normalnie. Brawo Pani Barbaro. Może wreszcie będzie normalnie!!!! :brawo: :brawo: :brawo:
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: kaczor »

eh. w GO nadal uważają że ostródzki wyciąg jest naj naj naj w Polsce. no coż. profesionalizm.
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: mmgg »

kaczor pisze:eh. w GO nadal uważają że ostródzki wyciąg jest naj naj naj w Polsce. no coż. profesionalizm.
z punktu widzenia pracodawcy to świetni i lojalni pracownicy
poza tym uważa że wyciąg trzeba zachwalać , bo nie wyobrażam sobie by w gazecie ( obojętnie jakiej ) opisywano że mamy drugi czy trzeci , lepiej jest pisać w samych superlatywach , niż dać powód komuś że robimy bezpłatną reklamę nr.1
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: cdn »

Słuchajcie. Zamiast tak biadolić, wystawmy jakieś warty by nam nie podpiłowali i nie wynieśli na złom jacyś niedobrzy ludzie. Lód na jeziorze jest coraz grubszy.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: dr Jamajczyk »

zacznij go sprzedawac - ten lód
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: czarny0 »

No! Jak cukier w kostkach.tylko trzeba poczekać aż coś ciekawego przymrozi/np.podwodne śmieci/i wtedy mielibyśmy ostródzkie pamiąteczki dla turystów za friko/i już cud gospodarczy ! HA/ :aniol: :diabel:
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: dr Jamajczyk »

....w stylu polityków promocja....teraz bedá smieci sprzedawac turystom a wczesniej mieszkancom...czas odpowiedziec sobie na pytanie na kogo placach ta banda sie ciagle dorabia....
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: kaczor »

piątkowe wydanie Gazety Olsztyńskiej wraz z dodatkiem Gazeta Ostródzka kosztuje już 2,4 zł !!
zawartość ostródzkiego tygodnika to większość to co jest na stronie www.ostroda.wm.pl
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: toledo »

Cena wzrosła, reszta po staremu. No, może z drobną zmianą: w internetowym wydaniu (bo bardziej wyrobiony czytelnik?) jest mniej propagandowej gry niż w papierowym (bo ma więcej odbiorców, "maluczcy" wszystko łykną?).
Przykład: informacja o uroczystościach katyńskich. W internecie podano organizatorów, na papierze - nie. Za to na papierze ukazało się zdanie "prawie" prawdziwe, że w uroczystości wzięli też udział przedstawiciele władz. Jakich? No wynika, że wszystkich, w tym i miejskich, chociaż, dalipan, nikt ich tam nie dostrzegł. Ale pewnie o to właśnie chodziło. Niech się "maluczcy" nie zastanawiają dlaczego to pan burmistrz patriotyczną imprezę "olał".... A jeszcze może coś by się im ubzdurało w zderzeniu ze zdjęciem z innej uroczystości, opisanej w gazetce obszerniej i "na ważniejszej" stronie i z odpowiednio dużym zdjęcie.

No i pozostaje poczekać do kolejnego wydania: może podwyżka związana jest z brakiem komentarza p. głównej od "nostródzkiej". Podwyżka byłaby uzasadniona.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Respecta »

i czego ty sie chcesz uczepić?
w internecie nie musi i nie powinno być całego artykułu to raz
a dwa jacyś przedstawiciele władz byli więc można było tak napisać
czy było tam napisane że przybył przedstawiciel każdego urzędu? wątpię...
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: toledo »

Przykro mi, że nie dotarło. Każdy wszak nadaje i odbiera na innej fali. Ja o burzy Ty o róży. A niech tam....
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Respecta »

ważne że na temat ;P
szczegół że na inny ;P
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: toledo »

:D :aniol: :D :3majsie:
Zablokowany