Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Moderator: Jacek-P

Ostródziak

Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Post autor: Ostródziak »

Wygraliśmy o 2000 głosów Jesteśmy Letnią Stolicą Warmi i Mazur. OSTRÓDA RZĄDZI !!!
Skomand
początkujący
początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:14

Re: Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Post autor: Skomand »

Nie wiem czym tu sie mozna tak podniecac.

Bez wzgledu na te kliki i tak stolica jest MRAGOWO!!!
Wystarczy czasem ogladac telewizje.
Obcy

Re: Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Post autor: Obcy »

Brawo Urząd Miasta! Ale tych kuponów musieliście powysyłać, ajajaj! Dobrze zrobiliście panu Burmistrzowi przed wyborami. Burmistrz Letniej Stolicy Warmii i Mazur - jak to brzmi. A teraz proszę o odpowiedź - ile kosztowała podatników zabawa w wysyłanie kuponów, i czy za tytułem idą jakieś profity dla Ostródy, może pieniążki na szkoły albo infrastruturę turystyczną? Bo jak nie - to gra nie warta była świeczki.
I ktos to powinien rozliczyć.
kucharz

Re: Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Post autor: kucharz »

przepis na letnia stolicę warmii i mazur.
skladniki:
1 lub 2 modemy,
1 pracownik,
finanse publiczne,
kupony z gazety.

przepis:

należy podłączyć dwa 1 lub 2 modemy do sieci. posadzic pracownika i nakazać głosowanie w internecie.
Po wyczerpaniu limitu rozłączamy się i ponawiamy głosowania.
Czas przygotowania około 2 miesiące.
Pod koniec procesu dodajemy kupony z gazety i mamy tytuł gotowy.

korzysci: brak
nakłady: wysokie
Artur

Re: Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Post autor: Artur »

Witam,
pragnę Was poinformować, jakie korzyści mogą wypłynąć z Letniej Stolicy Warmii i Mazur.

1. 4 darmowe strony na promocję miasta w GO (koszt jednej strony to ok. 5.000 zł)
2. Wszystkie foldery i ulotki zostaną temu podporządkowane (inaczej brzmi Ostróda - stolicą Mazur wg. dwóch lokalnych gazet, niż np. Ostróda 2002).
3. Chciałbym postawić witacze na wjazdach do miasta z tymi tytułami (sądzę, że wielu przejeżdżających tranzytem ludzi to zainteresuje).
4. Nie wspomnę o statuetkach i własnej satysfakcji jaką każdy ostródzianin powinien odczuwać.

Tyle mi na gorąco przychodzi do głowy. Myślę, że można jeszcze trochę rzeczy wymyśleć.
Dodam jeszcze, że zostaliśmy ocenieni przez Gazetę Wyborczą, jako najpiękniejsza miejscowość wypoczynkowa Warmii i Mazur i ani jeden, ani drugi plebiscyt nic nie kosztowały podatnika.
Awatar użytkownika
Klapaucjusz
początkujący
początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:16

Re: Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Post autor: Klapaucjusz »

"4 darmowe strony na promocję miasta w GO"
Jak na razie to promuje sie pan burmistrz a nie miasto!
Klapaucjusz
Artur

Re: Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Post autor: Artur »

W "Gazecie Olsztyńskiej"
Jacek
początkujący
początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:14

Re: Jeste¶my Letni± Solic± Warmi i Mazur

Post autor: Jacek »

To oczywiste, ¿e w "Gazecie Ostródzkiej" czy "Gazecie Olsztyñskiej". Nikt inny tego nie wydrukuje.
SLD

Re: Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Post autor: SLD »

Od drukowania w tym kraju, są już specjaliści.
wacek

Re: Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Post autor: wacek »

Gratuluje- tylko przypomnij sobie ile osobiście wypełniłeś kuponików. Moim zdaniem Ostróda jest doskonałym przykładem jak nie powinno wyglądać miasto turystyczne.Rzucam tylko hasła-pole namiotowe, plaże, ścieżki rowerowe , informacja turystyczna, tania baza noclegowa , miejsca zabaw dla dzieci , miejsca parkingowe itp. itd. TEN KONKURS - to jakaś farsa .....
madzia

Re: Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Post autor: madzia »

wacek - jeżeli jesteś z Ostródy
to naprawdę wstyd tak brudzić we własnym gnieździe
trochę lokalnego patriotyzmu !!!
to jak turyści widzą nasze miasto i jak się w nim czują zależy przede wszystkim od mieszkańców
krytyka na pewno nikogo nie zachęci żeby tu przyjechał i dał zarobić knajpiarzom, hotelarzom, czy właścicielom sklepów
BETI

Re: Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Post autor: BETI »

Podejrzewam, ze poszły w ruch kuponiki, ale co tam, można sie chwalić, że jesteśmy wakacyjną stalicą mazur, tylko podajcie mi w naszym mieście choć 1 adres pola namiotowego. Ja nie mogę sobie go przypomnieć.
Kalafior

Re: Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Post autor: Kalafior »

Ja tam się cieszę. Już chciałem do stolicy (znaczy sie Warszawy) za pracą pojechać - a tu masz - stolica sama do mnie przyjechała. To może i praca przyjdzie do mnie do domu. Teraz to sie nigdzie nie ruszam, bo jak gdzie pójdę - a praca przyjdzie do mnie (stolicę ma sie rozumieć już mam) to co wtedy. Ech jak to dobrze tu mieszkać. Piszeta tu, że pola nie ma? Toć w okolicy same pola odłogiem leżą. Jeszcze 10 lat temu razem ze śwagrem rześmy, panie, broną po polach jeździli, aż miło. A teraz wszystko zarosło. Teraz to my tu mamy stepy jakieś. Akermańskie czy co. A i ścieżki są, sam widziałem. W lesie ma sie rozumieć. A w ogóle o co tu chodzi, bo już nic chyba nie rozumiem. To może zamiast tych czterech stron po 5.000 każda niech Gazety dają nam ostródziakom kasę 4x5.000 = 20.000. Toż to kupa pieniądzolów + statuetka = 20.200. Ha jest sie oco kłócić?
BOOMBEL

Re: Jesteśmy Letnią Solicą Warmi i Mazur

Post autor: BOOMBEL »

OSTRÓDA LETNIĄ STOLICĄ CHAŁY I KICZU, KOLOROWEJ TANDETY, I MUZYKI DISCO POLO
MAX

Ty Boombel nie jesteś z Iławy?????????????????????

Post autor: MAX »

Ty Boombel nie jesteś z Iławy?????????????????????
Zablokowany