NOSEK ZBULWEROWANY ARTYKUŁEM W GO-WOPR KONTRA POWIAT,MIASTO

Moderator: Jacek-P

lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

NOSEK ZBULWEROWANY ARTYKUŁEM W GO-WOPR KONTRA POWIAT,MIASTO

Post autor: lasser »

No i stało się.Nostródzka musiała pochwalić powiat(czytaj Brodiuk) za aktywna pomoc dla WOPR-u w organizacji swojej siedziby.W zeszłym roku o tej samej porze ukazał sie podobny artykół z tym samym zdjeciem(wstyd!!!!) w którym panujacy w ratuszu Cza....chłopek :twisted: ,zapewniał o pomocy ze strony miasta.Starosta obiecał i dotrzymał słowa,przezanaczył pomieszczenie na siedzibę Zarządu,przekazał za parę złotych komputer,jest otwarty na dalsza współpracę.A Pan Burmistrz op...ił jednego pana ,że ma czelność pisac na łamach GO w dobrym swietle o Powiecie.Cóz polityczne deklaracje z regóły mijają sie z prawdą.Szczególnie w tym urzędzie.
Od wielu lat tradycyjnie w tej gazecie ukazywały sie artykuły o PZOZ Spółce A.W olsztyńskiej w tym tygodniu ukazały sie dwa paszkwile o byłej pani prezes,otwieram dzisiaj gazetę nostródzką - :D a tu nic!Dziwne?Co wy na to?
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: NOSEK ZBULWEROWANY ARTYKUŁEM W GO-WOPR KONTRA POWIAT,MIASTO

Post autor: jezuita »

....to jest kolejny przyk£ad.... ten jest cacy a ten nie i to w obier strony....jak kot z psem tylko za myszy czyli mieszkancy za to wynagradzajá bo tak naprawdé mmajác tyle jezior i nie mieç WOPR-u to chycba smiech....ale W£odarze lubiá sie smieç...
Zablokowany