Molestowanie w majestacie przepisów! UWAGA TVN!

dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Molestowanie w majestacie przepisów! UWAGA TVN!

Post autor: dmytro »

http://uwaga.tvn.pl/54995,wideo,330928, ... ortaz.html

W rolach głównych:

Dyrektor SOSW - Ryszard Kowalski
Rzecznik starostw powiatowego, radny miejski, niedoszły filmowiec - Gudacz

Dziwne, że żaden znany nam portal zajmujący się tematyką Ostródy nie wspomina nawet o sprawie, w której uczestniczą czynnie bohaterowie rady miejskiej. Panowie nawet mają swoje "spektakularne" 5 minut na antenie prorządowego kanału TVN! O bystrości i niesamowicie zaawansowanej technice myślenia logicznego porozmawiamy później. Na razie chciałbym dowiedzieć się od was, dlaczego taka cisza w eterze się nagle zrobiła?
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: Molestowanie w majestacie przepisów! UWAGA TVN!

Post autor: dmytro »

35 odsłon (wszyscy aktywni chyba dwukrotnie czytali) i nikt nie ma nic do powiedzenia? No tak, o sobie samych ciężko jeździć jak po innych.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Molestowanie w majestacie przepisów! UWAGA TVN!

Post autor: ALCHEMIK »

A co chciałbyś, żebyśmy nie znając tematu ferowali wyroki? Procedura jest przecież prawidłowa. Prokuratura dostała informację i wszczęła postępowanie. Jak będziemy znać wyniki to wtedy można by się do nich ustosunkować.
Uważam, że pójście drogą dziennikarską, czyli wszystkich oskarżyć i oczernić, a potem jak sprawa się nie potwierdzi to nawet nie przeprosić; nie jest najlepszym rozwiązaniem! Tym bardziej, że dotyczy to bardzo delikatnej materii i rozgłos tylko zaszkodzi przede wszystkim skrzywdzonemu już dziecku.
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Molestowanie w majestacie przepisów! UWAGA TVN!

Post autor: mmgg »

dmytro - po prostu nikt nie wierzy w sprawiedliwość , przypomnij sobie sprawę z ośrodkiem pomocy ofiar w rodzinie ( chyba tak to się nazywa - ten na Sienkiewicza) wszystko zamiecione pod dywan , tutaj jak widać sprawa wyszła na jaw pomimo że jak twierdzi prokuratura nie jest to odosobniony przypadek , ciiisza i pod dywan
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: Molestowanie w majestacie przepisów! UWAGA TVN!

Post autor: dmytro »

Tak, pamiętam. Podsiadło się wykręcił od odpowiedzialności a bezpośredni przełożony starosta Brodziuk udał (podobnie jak dyrektor Kowalski), że nie wiedział o swoim zwierzchnictwie nad jednostką. Sprawa z ukręconym łbem a samochody pewnie nadal palą po 60L. Jednak i do tematu w odpowiedniej chwili się wróci. Alchemik cieszę się, że potwierdzasz istnienie krzywdy dziecka. Ja również potwierdzam, że dyrektor niezbyt bystrą postacią jest. Dał się zagonić jak dziecko w kozi róg. Udał "głupa", że nie pamięta poprzedniego zdarzenia, o którym prokurator Łukasiak wspominał. Jak to było?

- Mam tyle spraw i mogę nie pamiętać...
- Nie pamięta Pan takie sprawy jak molestowanie?
- Hmmm a faktycznie coś takiego chyba było?

Później przyłapanie na kolejnym kłamstewku no i niezapomniana rola Gudaczewskiego. Gdzie nauka PRu? Poszła głęboko w las.

Tego materiału nawet nie trzeba było manipulować w TVNowskim stylu!
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Molestowanie w majestacie przepisów! UWAGA TVN!

Post autor: ALCHEMIK »

Abstrahując od sytuacji molestowania, bo to sprawa sądu, to Kowalski moim zdaniem po takim nadzorze powinien polecieć w trybie natychmiastowym. :( Dla mnie jest niewybaczalne, żeby dyrektor nie wiedział że miał molestowanie pół roku wcześniej, nie podał tego do kuratorium i nawet nie zajął się dzieciakiem(opieka psychologiczna). :cry: :oops: Różne rzeczy się zdarzają których się nie przewidzi, ale jak Kowalski nawet po fakcie nic nie zrobił, to dla dla mnie jest zdyskwalifikowany. Jak już wspomniałem dzieciak jest najważniejszy i za dobrem dziecka zawsze stanę.
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Zablokowany