Przerost formy nad treścią pseudoPOlityków

Awatar użytkownika
Aulus
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2010-11-22, 20:02:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Przerost formy nad treścią pseudoPOlityków

Post autor: Aulus »

Czytałem na ostródzkim pseudoPOrtalu napisany w euforii artykuł pt. „RM: PO i Klub Prawicy biorą wszystko.” i aż dusza mi się uśmiechnęła z faktu, że gdyby głupota miała skrzydła to te dwa kluby fruwałyby w powietrzu jak gołębie. Panowie podniecają się tym, że podzielili stanowiska miedzy sobą. No tak, tylko weźcie pod uwagę fakt, że będziecie rozliczani z prac Waszych komisji skrupulatnie. Najbardziej uśmiałem się z informacji, że przewodniczącym Komisji zdrowia i… został Radny Pan Tomasz Podsiadło, a członkiem Radny Pan Jan Stasiulewicz. Nie dziwie się, skoro Pan Tomasz oficjalnie w telewizji powiedział, że ma pomroczność jasną, więc do komisji dołożyli mu Pana Jana Stasiulewicza, który jako lekarz medycyny będzie próbował go z tego wyleczyć. :) Pan Radny Ryszard Kowalski najbardziej zapracowany członek Rady miejskiej, który w żadnej z komisji poprzedniej kadencji nie wysiedział nawet 30 min., został sam przewodniczącym i będzie zmuszony pisać wnioski i protokoły z posiedzeń (w to nie wierzę). Tak to właśnie podzielili stanowiska. Śmiech na sali. Teraz właśnie sami się udupili, bo nie będzie na kogo zwalić, a pieniążki trzeba pozyskać dla miasta. Szkoda mi tylko Radnej Pani Jolanty Dakowskiej, która dała się wciągnąć w tą kampanię pseudoPOlityków i przez to wcześniej czy później popsuje sobie tak ciężko zapracowaną opinię. Ale mam nadzieję, że dostrzeże zagrożenia jakie wynikają z trzymania się ludzi, którym wydaje się, że rządzą miastem i wycofa się z tej ogarniętej obsesją władzy - grupy.
To nie Burmistrz będzie rozliczany z tego co się dzieje w mieście tylko Rada, wraz z jego przewodniczącym. To na Was Panowie i Panie pseudoPOlitycy spocznie odpowiedzialność za rozwój miasta. Czas, czas, czas – to rozwiązanie samo się sfinalizuje i będzie bardzo bolesne. Poczekamy, a potem będziemy się cieszyć.
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra
"Cudze winy mamy na oku, własne za plecami"
Zablokowany